Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
aj u nás svieti slniečko, čo z toho že som mu otočená v kancli chrbtom a keď pôjdem z práce bude už večer :-D joj, tak sa teším na Veľkú noc - bude konečne oddych x-) saši, akú máš VŠ - ekonomickú? špekulujem si kúpiť notebook, ale fakt neviem aký. neodporučili by ste mi nejakú značku?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ekonomicku? ako si uhadla? ty ?
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka a chcelo b sa Ti dochadzat?
Odpovedať
ja skoro tiež :-D len odbor je marketing ivett, určite nájdete niečo pekné, či mimo alebo rovno pri centre. niekedy sa pošťastí a je taká ponuka že až. :-)
Odpovedať
ahoj sasi tak aj ja mam ekonomicku oooo inak ja kludne budem dochadzat to je ok a dokonca si v tej oblasti chce kupit aj kamoska bytik tak by to bolo super byvat pri nej ;-)
Odpovedať
ty tam máš yvett prácu?
Odpovedať
ano lianka mam tam pracu v Prahe, ale nie kvoli praci som odisla zo SR totiz v KE sa mi moc nepaci, ale radsej cusim aby ma nejaky narodovec nevysledoval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze slniecko svieti aj u nas, ja idem za hodinku domov, takze sa pekne na slniecku prejdem. saši, to si uhadla, ze idem vecer cvicit. Takze ste tu vsetky ekonomky? no teda...ja mam environmentálne technológie. Chodila som na TU do KE ako yvett. a ani sa mi verit nechce, ze uz skoro dva roky som zo skoly prec. yvett, aj si myslim, ze ma aj vyhodu nebyvat v centre mesta. ja ked som bola 5 rokov v KE, mala som teda dost toho ruchu, ze ma to uz do velkomesta vobec netaha...ja mam rada skor take okrajove casti mesta. Aj ked teraz az tak "okrajovo" nebyvam, ale tu u nas su vsade dookola krasne hory, je to take mensie mestecko (cca 10 000 obyv), takze je to fajn. A ja mam tiez naj kamosku, ktora byva tam kde ja, len o dva vchody dalej, takze je to super. lianka, mne sa na notebook oznacila znacka asus, podla mna je naj, ale to je moj nazor, niekto ma mozno iny... :-)
Odpovedať
ja nie som ekonómka, ja som marketérka :-D a pracujem v poisťovni :-D v tom som totiž mala prax a reklamným agentúram to dosť vadilo ]-( :-D ale ja svoju prácu milujem, takže sa nesťažujem, možno keby platovo prihodili :-D ja sa prejdem na slnku akurát čo pôjdem za roh na obed :-D a čo zančka MSI? najviac ma oslovila, ale nikto ju v okolí nemá. samí asus, acer, toshiba, hp
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti tisko zavidim mirka,ja az buduci tyzden, uz mi to zacina chybat :-) co sa cudujem,vsak?ked je to moja druha praca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
saši, tak to no, ja som si uz tiez na to tak zvykla, ze uz teraz nevynecham ani raz, je to uplne skvele uvolnenie na vecer, relax, mozem sa "vyskakat" do sytosti a este nieco robim aj pre svoje telo. a potom uz len hodit sprchu a s pocitom dobre vykonanej prace padnut do postele. zajtra pojdem do prace len na 4 hodinky, mam kopec nadcasov a zajtra je posledneho, tak je skoda tie hodiny nechat prepadnut.
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, urob si volno :-) ja idem do BA na k lekarkam, na kontrolu. takze tiez sa prejdem .-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Teda, samé ekonómky! Mysti to je dobre, že si sa už trošku odreagovala. Prettybaby to je náhodička, ja idem zajtra tiež k lekárke ale potom šup do práce.
Odpovedať
Profilova fotka
fali a k akej? ja idem rano k zenskej a na obed na kontorlu k obvodnej - ci ten zapal priedusiek pominul :-)
Odpovedať
No pekne, ja idem ku kožnej, dostala som nejaký ekzém, ale snáď to už bude dobré, idem na kontrolu. A Ty si čo porábala že si mala zápal priedušiek?
Odpovedať
Profilova fotka
no v ostvrtok po aerobicu som zacala citit hrdlo , v piatok sa spustila nadcha, v sobotu kasel a v nedelu som uz nedychala,.Mala som teploty, hnacky, na vracanie mi bolo, priedusky mi piskali jedna radost a bolo mi pod psa:-( takz v pondellok hned k lekarke a ta silne antibiotika mi dala , uvidi sa zajtra ci je to ok, ak nie, tak ma posle asi na rtg pluc.ale hadam to nebude treba. kaslem stale, horsie dycham, ale je to uz lepsie...
Odpovedať
ja idem zajtra tiež k lekárke- k očnej. ako sa niekto bojí zubára, ja sa bojím očnej :-N u ženskej som bola minulý týždeň a pekne ma popreháňala, také nervy som mala že až. asi pôjdem do Kochu alebo kde k súkromníkovi, lebo ten ma nebude kade tade preháňať a ešte si aj nedovolí neprísť. takže sme zajtra skoro všetky u lekára :-D ešte že je piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dufam, ze vsetky dobre pochodime .-)
Odpovedať
ahojte..vidim,ze ma nenechavate samu na tych doktorov.. ja som v jeden den absolvovala troch..a aj tak to nebolo vsetko..cakal ma este jeden..a toho musim prelozit na april.. liana..su aj horsie ambulancie.. mne zubarka nerobila,takze tiez ma caka v aprili..a zas krv a krcne.. pretty..kalciovy syrup tiez na to pomaha..mne vzdy pisu aj ten..a nezabudni na b-komplex..pri antibiotikach..ja som na neho zabudla,tak som vcera rychlo kupovala..lebo uz bol problem..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fesandy! Tak dufam, ze ste vsetky dobre pochodili u doktorov a doktoriek.ň Saši, ja som mala presne to,čo si opisovala, aj ja som ostala chora raz po aerobiku, a skoncila som presne ako ty so zapalom dolnych dychacich ciest. Mne ale odchadzal hlas a take 4 dni som ani nevedela riadne hovorit a vecer uz vobec nie. Ono to hrdlo ma ani tak nebolelo, len mi odisli komplet hlasivky. Ale mala som stastie, ze to bolo vo stvrtok, v piatok som isla k lekarke a potom cez vikend som to doma vylezala. Vcera som bola cvicit, joj, to bude svalovka (ale asi az zajtra, ja to tak mavam po dvoch dnoch) :-) Dnes vecer si ideme trosku sadnut s babami s aerobiku, tak sa aj celkom tesim. Moja polovicky ide do posilky, tak mu ani chybat nebudem :-) Lenze pridem asi pozdejsie ako on, uvidime aka bude nalada. Budem mat taku trosku rozlucku so slobodou, ved sa mi to uz blizi. :-D
Odpovedať
Ahojte babenky, ja som už späť od lekárky, nakoniec neordinovala. :-) Mala som prísť na kontrolu a ani neordinovala. Ešteže ju mám oproti práce, takže som to stihla za 5 minúť. :-) Čo ostatné ako ste pochodili u lekárky? prettybaby: teda to muselo byť hrozné, ale snáď sa rýchlo uzdravíš, hlavne, že Ti je už lepšie. mysti: už teraz máš rozlúčku so slobodou? To je paráda, aký máte program?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:-) takze v pondelok uz idem do prace:-) sa tesim, aj ked este ma chcela nechat, ale povedala som, ze uz chcem ist:-) takze jupiiiiiii:-) citim sa uz celkom fajn, takze tak. Jeeeej Mirka, rozlucka so slobodou :-) ja som ju nemala..... ale mne osobne ani nejako nechybala&:-) ale Ty si to poraaaadno uzi .-) no dakujem baby za kazdu radu, co na moju chorobu:-) doberiem antibiotika, este asi 5 dni a dufam, ze po chorobe nebude ani stopy. Ale odteraz po aerobicu bez siltovky von nevyjdem, ani len tych 5 metrov do auta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem, ze ste na mna mysleli, verte ze aj ja na vas, drahemu v aute na ceste z BA, hovorim, ze musim ist rychlo na MS a napisat.-) len krutil hlavou a smial sa :-)
Odpovedať
tak Vam vsetkym prajem vela zdravia ja musim poklopat som OK zatial inak mam kopec prace, lebo kupujeme novostavbu a je okolo toho dost vybavovaciek :-S
Odpovedať
Čaute holky, zase som si našla čas zavítať aj do tejto témy - chodím tu totiž len tak sporadicky. ;-) Pridávam sa do "klubu ekonómiek" Yvettka aj ja som chodila na TU v KE a kedže sme obe ročník 83 tak sme boli možno aj spolužiačky :-D Kedy si končila? Chodila si na denné alebo externé štúdium? Včera som bola po dllllllllllhom čase na aerobik, takže dnes mám svalovku ;-) (ale len takú miernu, myslela som, že to bude horšie)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz sa na ten svoj aerobic tesiiiiim:-) hovori sa tomu choroba z povolania :-) uz mi to chyba, tyzden bez neho :-) kvoli hnusnej chorobe :-)
Odpovedať
ahoj zuzi ja som sice 83, ale rok som bola v UK cize som studovala 3 roky na Tajovskeho ekonomke potom som sla do UK a az potom som presla dokoncit na TU KE a bola som na externom cize som chodila s rocnikom 84 oooo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak sa hádam už všetky pomaly liecite. No, my sme boli v piatok so zenskymi z aerobiku trosku si posediet. Prisla som domov asi 10 min po polnoci. Vsetky mame inak ten podnik blizko, je to na sidlisku, kde byvame skoro vsetky, ja to mam z domu cca 5 min peso. Isli sme len o 20,15 takze sme tam ani neboli dlho. Posedeli sme (nebola to taka prava rozlucka so slobodou, ta moja sloboda sa zapijala len popritom, nebol to ucel nasho stretnutia), nieco popili a isli domov. Ked som prisla, moja polovicka uz spala a rano mi vravi, ze este vecer dal aj prat (mojko zlate), aby sme toho nemali na vikend vela, lebo v sobotu sme boli cely den prec. Taka prava rozlucka so slobodou bude az vikend 15,16.3. v Skalici-ideme tam pre svadobne vino a poriadne to spolu vsetci zapijeme ;-) (s mierou). Dnes idem vecer cvicit, uz sa tesim, zase po vikende rozhybat telo...
Odpovedať
liečime neliečime, poznáš to choď k jednému doktorovi a ten ťa pošle k ďalším 5tim. mňa bolela celý víkend hlava a zjavne to pokračuje aj teraz. už aby slnko svietilo, lebo ma vystrie ]-( u doktora som strávila v piatok pol dňa v čakárni, lebo zdravé naše zdravotníctvo ]-( v obchode ma okradli, na autobus som čakala 2 hodiny lebo boli prázdniny, doma sa mi pokazilo video, buchol mi radiator, upečený koláč sa mi rozpadol a ešte ma aj hlava bolela. k tomu som sa celý víkend modlila, aby nám Ema nevzala strechu nad hlavou. Takže víkend na pohľadanie ]-( ]-( Ešte že je marec a s ním aká taká prísľub jari.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som sa cez vikend este kurirovala:-) dnes som bola uz v praci, inak nemam nic noveho :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?