Menu Forum

Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
Registrovala sa 8. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1146 príspevkov a 1 album. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 aj u nás svieti slniečko, čo z toho že som mu otočená v kancli chrbtom a keď pôjdem z práce bude už večer emoticon
joj, tak sa teším na Veľkú noc - bude konečne oddych emoticon

saši, akú máš VŠ - ekonomickú?
špekulujem si kúpiť notebook, ale fakt neviem aký. neodporučili by ste mi nejakú značku?
28. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
Registrovala sa 9. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 447 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 19. mája 2007
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
Registrovala sa 9. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 447 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Pezinok.
 ano ekonomicku? ako si uhadla? ty ?
28. feb 2008 o 12:08  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 ivetka a chcelo b sa Ti dochadzat?
28. feb 2008 o 12:10  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
 ja skoro tiež emoticon len odbor je marketing

ivett, určite nájdete niečo pekné, či mimo alebo rovno pri centre. niekedy sa pošťastí a je taká ponuka že až. emoticon
28. feb 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
Registrovala sa 5. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 3430 príspevkov. Má 12 priateľov. Praha-východ, Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj sasi tak aj ja mam ekonomicku oooo
inak ja kludne budem dochadzat to je ok a dokonca si v tej oblasti chce kupit aj kamoska bytik tak by to bolo super byvat pri nej emoticon
28. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
 ty tam máš yvett prácu?
28. feb 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 ano lianka mam tam pracu v Prahe, ale nie kvoli praci som odisla zo SR totiz v KE sa mi moc nepaci, ale radsej cusim aby ma nejaky narodovec nevysledoval emoticon
28. feb 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov. Okres Rimavská Sobota.
  • Svadba bola 22. marca 2008
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
Registrovala sa 9. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 34 priateľov. Okres Rimavská Sobota.
    okres Rimavská Sobota
 ahojte, takze slniecko svieti aj u nas, ja idem za hodinku domov, takze sa pekne na slniecku prejdem.

saši, to si uhadla, ze idem vecer cvicit.
Takze ste tu vsetky ekonomky? no teda...ja mam environmentálne technológie. Chodila som na TU do KE ako yvett. a ani sa mi verit nechce, ze uz skoro dva roky som zo skoly prec. yvett, aj si myslim, ze ma aj vyhodu nebyvat v centre mesta. ja ked som bola 5 rokov v KE, mala som teda dost toho ruchu, ze ma to uz do velkomesta vobec netaha...ja mam rada skor take okrajove casti mesta. Aj ked teraz az tak "okrajovo" nebyvam, ale tu u nas su vsade dookola krasne hory, je to take mensie mestecko (cca 10 000 obyv), takze je to fajn. A ja mam tiez naj kamosku, ktora byva tam kde ja, len o dva vchody dalej, takze je to super.

lianka, mne sa na notebook oznacila znacka asus, podla mna je naj, ale to je moj nazor, niekto ma mozno iny... emoticon
28. feb 2008 o 13:00  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
 ja nie som ekonómka, ja som marketérka emoticon a pracujem v poisťovni emoticon v tom som totiž mala prax a reklamným agentúram to dosť vadilo emoticon emoticon ale ja svoju prácu milujem, takže sa nesťažujem, možno keby platovo prihodili emoticon

ja sa prejdem na slnku akurát čo pôjdem za roh na obed emoticon

a čo zančka MSI? najviac ma oslovila, ale nikto ju v okolí nemá. samí asus, acer, toshiba, hp
28. feb 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 tak ti tisko zavidim mirka,ja az buduci tyzden, uz mi to zacina chybat emoticon co sa cudujem,vsak?ked je to moja druha praca emoticon
28. feb 2008 o 13:05  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 saši, tak to no, ja som si uz tiez na to tak zvykla, ze uz teraz nevynecham ani raz, je to uplne skvele uvolnenie na vecer, relax, mozem sa "vyskakat" do sytosti a este nieco robim aj pre svoje telo. a potom uz len hodit sprchu a s pocitom dobre vykonanej prace padnut do postele. zajtra pojdem do prace len na 4 hodinky, mam kopec nadcasov a zajtra je posledneho, tak je skoda tie hodiny nechat prepadnut.
28. feb 2008 o 13:34  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 no jasne, urob si volno emoticon ja idem do BA na k lekarkam, na kontrolu. takze tiez sa prejdem .-)
28. feb 2008 o 13:40  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
Registrovala sa 12. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 147 príspevkov. Okres Piešťany.
  • Svadba bola 25. augusta 2007
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
Registrovala sa 12. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 147 príspevkov. Okres Piešťany.
    okres Trnava
 Teda, samé ekonómky! Mysti to je dobre, že si sa už trošku odreagovala. Prettybaby to je náhodička, ja idem zajtra tiež k lekárke ale potom šup do práce.
28. feb 2008 o 13:47  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 fali a k akej? ja idem rano k zenskej a na obed na kontorlu k obvodnej - ci ten zapal priedusiek pominul emoticon
28. feb 2008 o 14:17  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
    okres Trnava
 No pekne, ja idem ku kožnej, dostala som nejaký ekzém, ale snáď to už bude dobré, idem na kontrolu. A Ty si čo porábala že si mala zápal priedušiek?
28. feb 2008 o 14:25  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 no v ostvrtok po aerobicu som zacala citit hrdlo , v piatok sa spustila nadcha, v sobotu kasel a v nedelu som uz nedychala,.Mala som teploty, hnacky, na vracanie mi bolo, priedusky mi piskali jedna radost a bolo mi pod psaemoticon takz v pondellok hned k lekarke a ta silne antibiotika mi dala , uvidi sa zajtra ci je to ok, ak nie, tak ma posle asi na rtg pluc.ale hadam to nebude treba. kaslem stale, horsie dycham, ale je to uz lepsie...
28. feb 2008 o 15:24  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
 ja idem zajtra tiež k lekárke- k očnej. ako sa niekto bojí zubára, ja sa bojím očnej emoticon u ženskej som bola minulý týždeň a pekne ma popreháňala, také nervy som mala že až. asi pôjdem do Kochu alebo kde k súkromníkovi, lebo ten ma nebude kade tade preháňať a ešte si aj nedovolí neprísť.

takže sme zajtra skoro všetky u lekára emoticon ešte že je piatok emoticon
28. feb 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 a dufam, ze vsetky dobre pochodime .-)
28. feb 2008 o 16:22  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte..vidim,ze ma nenechavate samu na tych doktorov..
ja som v jeden den absolvovala troch..a aj tak to nebolo vsetko..cakal ma este jeden..a toho musim prelozit na april..

liana..su aj horsie ambulancie..
mne zubarka nerobila,takze tiez ma caka v aprili..a zas krv a krcne..

pretty..kalciovy syrup tiez na to pomaha..mne vzdy pisu aj ten..a nezabudni na b-komplex..pri antibiotikach..ja som na neho zabudla,tak som vcera rychlo kupovala..lebo uz bol problem..
28. feb 2008 o 19:29  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 Ahojte fesandy!
Tak dufam, ze ste vsetky dobre pochodili u doktorov a doktoriek.ň
Saši, ja som mala presne to,čo si opisovala, aj ja som ostala chora raz po aerobiku, a skoncila som presne ako ty so zapalom dolnych dychacich ciest. Mne ale odchadzal hlas a take 4 dni som ani nevedela riadne hovorit a vecer uz vobec nie. Ono to hrdlo ma ani tak nebolelo, len mi odisli komplet hlasivky. Ale mala som stastie, ze to bolo vo stvrtok, v piatok som isla k lekarke a potom cez vikend som to doma vylezala.

Vcera som bola cvicit, joj, to bude svalovka (ale asi az zajtra, ja to tak mavam po dvoch dnoch) emoticon
Dnes vecer si ideme trosku sadnut s babami s aerobiku, tak sa aj celkom tesim. Moja polovicky ide do posilky, tak mu ani chybat nebudem emoticon Lenze pridem asi pozdejsie ako on, uvidime aka bude nalada. Budem mat taku trosku rozlucku so slobodou, ved sa mi to uz blizi. emoticon
29. feb 2008 o 09:44  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
falinka111
    okres Trnava
 Ahojte babenky, ja som už späť od lekárky, nakoniec neordinovala. emoticon Mala som prísť na kontrolu a ani neordinovala. Ešteže ju mám oproti práce, takže som to stihla za 5 minúť. emoticon Čo ostatné ako ste pochodili u lekárky?
prettybaby: teda to muselo byť hrozné, ale snáď sa rýchlo uzdravíš, hlavne, že Ti je už lepšie.
mysti: už teraz máš rozlúčku so slobodou? To je paráda, aký máte program?
29. feb 2008 o 11:39  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 ahojte kockyemoticon takze v pondelok uz idem do praceemoticon sa tesim, aj ked este ma chcela nechat, ale povedala som, ze uz chcem istemoticon takze jupiiiiiiiemoticon citim sa uz celkom fajn, takze tak. Jeeeej Mirka, rozlucka so slobodou emoticon ja som ju nemala..... ale mne osobne ani nejako nechybala&emoticon ale Ty si to poraaaadno uzi .-) no dakujem baby za kazdu radu, co na moju chorobuemoticon doberiem antibiotika, este asi 5 dni a dufam, ze po chorobe nebude ani stopy. Ale odteraz po aerobicu bez siltovky von nevyjdem, ani len tych 5 metrov do auta emoticon
29. feb 2008 o 19:43  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 a dakujem, ze ste na mna mysleli, verte ze aj ja na vas, drahemu v aute na ceste z BA, hovorim, ze musim ist rychlo na MS a napisat.-) len krutil hlavou a smial sa emoticon
29. feb 2008 o 19:44  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 tak Vam vsetkym prajem vela zdravia ja musim poklopat som OK zatial
inak mam kopec prace, lebo kupujeme novostavbu a je okolo toho dost vybavovaciek emoticon
29. feb 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzu1111
Registrovala sa 31. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zuzu1111
Registrovala sa 31. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 218 príspevkov. Má 37 priateľov. Okres Košice.
 Čaute holky, zase som si našla čas zavítať aj do tejto témy - chodím tu totiž len tak sporadicky. emoticon Pridávam sa do "klubu ekonómiek" Yvettka aj ja som chodila na TU v KE a kedže sme obe ročník 83 tak sme boli možno aj spolužiačky emoticon Kedy si končila? Chodila si na denné alebo externé štúdium?

Včera som bola po dllllllllllhom čase na aerobik, takže dnes mám svalovku emoticon (ale len takú miernu, myslela som, že to bude horšie)
1. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 ja uz sa na ten svoj aerobic tesiiiiimemoticon hovori sa tomu choroba z povolania emoticon uz mi to chyba, tyzden bez neho emoticon kvoli hnusnej chorobe emoticon
1. mar 2008 o 19:53  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
yvetta
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj zuzi ja som sice 83, ale rok som bola v UK cize som studovala 3 roky na Tajovskeho ekonomke potom som sla do UK a az potom som presla dokoncit na TU KE a bola som na externom cize som chodila s rocnikom 84 oooo emoticon
1. mar 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
fotoportrét
fotoportrét
mysti (33 r.)
    okres Rimavská Sobota
 Ahojte kočky,
tak sa hádam už všetky pomaly liecite. No, my sme boli v piatok so zenskymi z aerobiku trosku si posediet. Prisla som domov asi 10 min po polnoci. Vsetky mame inak ten podnik blizko, je to na sidlisku, kde byvame skoro vsetky, ja to mam z domu cca 5 min peso. Isli sme len o 20,15 takze sme tam ani neboli dlho. Posedeli sme (nebola to taka prava rozlucka so slobodou, ta moja sloboda sa zapijala len popritom, nebol to ucel nasho stretnutia), nieco popili a isli domov. Ked som prisla, moja polovicka uz spala a rano mi vravi, ze este vecer dal aj prat (mojko zlate), aby sme toho nemali na vikend vela, lebo v sobotu sme boli cely den prec.
Taka prava rozlucka so slobodou bude az vikend 15,16.3. v Skalici-ideme tam pre svadobne vino a poriadne to spolu vsetci zapijeme emoticon (s mierou).
Dnes idem vecer cvicit, uz sa tesim, zase po vikende rozhybat telo...
3. mar 2008 o 07:06  •  Svadba bola v marci 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
liana
  • Nevie kedy bude svadba
 liečime neliečime, poznáš to choď k jednému doktorovi a ten ťa pošle k ďalším 5tim. mňa bolela celý víkend hlava a zjavne to pokračuje aj teraz. už aby slnko svietilo, lebo ma vystrie emoticon u doktora som strávila v piatok pol dňa v čakárni, lebo zdravé naše zdravotníctvo emoticon v obchode ma okradli, na autobus som čakala 2 hodiny lebo boli prázdniny, doma sa mi pokazilo video, buchol mi radiator, upečený koláč sa mi rozpadol a ešte ma aj hlava bolela. k tomu som sa celý víkend modlila, aby nám Ema nevzala strechu nad hlavou. Takže víkend na pohľadanie emoticon emoticon
Ešte že je marec a s ním aká taká prísľub jari.
3. mar 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
fotoportrét
fotoportrét
prettybaby
 tak ja som sa cez vikend este kurirovalaemoticon dnes som bola uz v praci, inak nemam nic noveho emoticon
3. mar 2008 o 21:09  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš