Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mexx, a co Ty nepracuejs? ci len dnes dovolenka? baby, ja sa s Vami lucim, idem k tej lekarke. papa
Odpovedať
ja som dnes už od lekárky prišla. a o týždeň idem zase a zase a zase. :-( pkený víkendik inak želám. ja sa dnes chystám ešte na predvíkendový Tesco nákup :-D a zajtra klasika: upratovanie, brázdenie po nete a možno nahovorím miláčika, aby sme išli niekam vonku na prechádzku aspoň večer. pokiaľ bude vľúdne počasie samozrejme. alebo niečo upečiem. už dlho sa chystám na banány v čokolade, alebo palacinky ako maškrtu, tak uvidím čo sa mi bude chcieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivanka a preco chodis tak casto k lekarke? ;-(
Odpovedať
baby..uz som na svk..cesta bola celkom pohoda..ale ten rozdiel je znacny..zvlast,ked mi dali miestenku do takeho hnusneho vagona..a tolko ludi cestovalo.. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, tak si stastlivo priletela :-) si to tu uzi .-) idem hajat, zajtra sem pridem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze priletela :-) pricestovala :-) uz spim :-)este raz dobru nocku :-) pr
Odpovedať
aj priletela ;-) a docestovala do za :-) pekne sny ;-) pa
Odpovedať
ahojte len zdravim a prijemny vikend dnes mam toho vela ppaaaa ;-)
Odpovedať
ahojte, krásny víkendík vám želám. dnes nám aj snežilo, akoby sa čerti ženili :-) a už aj je po snehu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fešandy, vela robotky? davno ste sa neozvali...Saši, vcera som bola cvicit, lialo zo mna ako z kona, som kricala nasej instruktorke, ze nas chce zabit, vsetci sa smiali. dala nam riadne do tela. svalovku nemam, uz je aka-taka kondicka, ale fajne som si zahopsala. ako sa inak mate kočky? ja mam roboty vyse hlavy, ale dobehla som vas tu na chvilku kuknut. ;-)
Odpovedať
ahoj mysti ja mam tiez vela prace nestiham ani jest tak pa zatim ;-)
Odpovedať
aj ja mám veľa roboty, sem tam tu kuknem, ale nič nepíšete :-D ja že dovolenkujete :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lianka, mna by uz aj bodla nejaka dovolenka. Ale zajtra som v práci len do desiatej. Chodím do prace na siestu, takze 4 hodiny budem mat aj tak za sebou. :-)
Odpovedať
babule kde ste, nejako ste sa odmlčali, normálne mi chýba vedieť, že čo máte nové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj:-) ako bolo na plese?
Odpovedať
my sme neboli
Odpovedať
ahojte..tak este par dni a som spat v londyne..dnes som prisla z vychodu a zajtra pokracujem vo vybavovackach..lebo dnes sa mi uz nechce..tak len upratujem.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivanka a preco ste neboli? ley- tak vybavte co mate, chce sa Ti naspat?
Odpovedať
ivonka ;-) saši, ale môžeš aj ivanka :-D ako komu sa chce. neboli sme, lebo len teraz ideme. dosť sa teším.
Odpovedať
no uz sa tesim,az budem spat v londyne..tam mam taky klud..tu sa len nahanam :-|
Odpovedať
ahojte ja mam vela prace, ale sa pripajam inak je to pravda aj ja ked som na nejake dni doma tak nic nestiham a mam strasny stres vsetko stihnut vobec ziaden oddych :-| ja idem na SR na konci aprila, ale ani nechcem nato myslim budem mat same vybavovacky na svadbu....nastastie mam dost volna okolo Velkej noci tak si oddychnem :-N inak co mam nove no to, ze sme si konecne s priatelom vybrali pri Prahe bytik je to asi cca 15-20 minut busom od okraja Prahy tak sa vytesujem a je to novostavba a celkom v pohode cena za 3+kk platime len 2a pol melona co je v Cechach myslim super cena za byt a novostavbu - blbe je to, ze to ma byt hovote az cca v jeseni 2009 a ked sa to este nedajboze predlzi tak to je blbe.... :-| , ale uz sa tesim a s priatelom vymyslame ake budeme mat zariadenie ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a co valentinsky sa nekonal? a idete do tej baronky - lebo tam ste tusim mali ist?yvettka - no supis :-) to ubehne ako voda a budete vo svojom?
Odpovedať
jo sasi uz sa tesime urcite to ubehne rychlo este o tyzden ideme zlozit zalohu, ale rodicia o tom este nevedia, lebo oni by chceli, aby sme sa vratili na SR ;-)
Odpovedať
ahoooojte babky ..ja som tiez 83 ka.....roky idu...velmi rychlo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj usmejsa...tak to je fajn, ze sa nás spolok rozrasta. Tak co Ty a svadba? kedy sa bude konat. Aj ja by som baby isla na ples, ale moj milacik nie je "plesový typ". Bol so mnou na plese asi 2x a to bolo vsetko. Moji rodicia idu na ples teraz v sobotu. Ale myslim, ze zabavy budem mat buduci mesiac dost, 8. marca ma moja sestra vencek (je osmacka), takze sa ideme s nou zabavit. No a potom o svadba. Vcera sme boli pokupit este nejaku vyzdobu, treba mi kupit este take male kamienky na stvol a rozetky (pod salky) v zlatej alebo maslovej farbe, ale nevim ich zohnat. Co som aj nasla, bolo treba zobrat cele balenie a tam bolo 275 ks a neviem, co by som s tym robila...Pomaly ale isto sa to blizi, uz to mam za mesiac... ytett, to je super s tym bytom, len ci nebudu rodicia velmi sklamani, ze sa nechcete vratit a nic ste im nepovedali, moji by teda boli. Aj my mame 4-izbovy byt, je to super, lebo je nas a je velky, takze sa z neho vytesujeme. Po svadbe ideme zariadovat obyvacku (TV mame zatial v spalni) a nemame este 1 izbu zariadenu, ale to je take sklad a susiaren zatial, lebo to bude detská izba. Ale je to klud mat svoje, to je fakt...
Odpovedať
môj tiež nie je plesový typ, ale som mu pohrozila, že keď nebude tancovať, tak nebude ani žiadne ťuťu muťu, tak si to rozmyslí :-D mysti - nechceš využiť na takéto drobné veci ponuku tu v bazári? či sa ti to neoplatí? u nás myslím že je na mickiewiczovej nejaký svadobný obchod, alebo som zle videla a bola to galanterka :-D
Odpovedať
ani moj nie je plesovy typ odkedy sme spolu tak si nepamatam na ziadny ples oooo :-S inak mysti no rodicia to uz bude problem ved vies budu z toho v soku, ale co uz ked chceme byvat v Prahe vo vlastnom a nie v podnajme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, tusim mi neodpoveda na otazky :-) - preco ste neboli na tom plese 16-teho?
Odpovedať
nestíham :-D neboli sme, lebo som mala chrípku a pekne som si to odležala doma ]-(
Odpovedať
ahoj mysti...vydavat sa budem v aprili...tesim sa...a je to netradicna svadba.lebo bude aj v amerike a nie so slovakom...tak mam strachy a nervy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?