Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ja už nejako ani na tú čokoládu nemám chuť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ivetka - mna osobne vo fitku neuvidis, lebo mna to sliapanie a posilnovanie v posilke vobec nebavi a nenaplna. ale kazdy sme iny. ja milujem aerobic, strasne rada tancujem, tak to asi aj preto :-) hybem sa. pre mna je posilka umucenim, :-)
Odpovedať
ja mám doma stacionár a veru slúži ako vešiak a čiastočný pracholapač. máme doma aj dvd zoralates, ale nestíham jej, a potom aj nejakú videokazetu so Šípkovou, ale to ani nestihnem tie kroky registrovať, nieto sa ešte zapojiť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez posilka asi velmi nie, ale moja draha polovicka sa tam dnes chysta...este keby som mala mozno doma nejaky ten sliapaci bike, tak mozno, ale inak ani nie. Ja mam tiez rada viacej pohybu a navyse si precvicis naraz cele telo...mne sa to aspon paci a nasa cvicitelka (tiez Mirka) dava riadne zabrat. :-N uz sa tesim na stvrtok, budeme mat cviky hlavne na nohy a zadok a presne to mi treba... :-D
Odpovedať
cvičiť v kolektíve je aj také povzbudzujúce, to hej, ale sama doma - ee :-D radšej niekam do prírody v lete, to je viacej pre mňa.
Odpovedať
Ahojte babule, tak sa po dlhsej dobe zase mrkam aj sem...a nikoho o takomto case...jajaj... :-D
Odpovedať
ahoj mex..asi vsetky cvicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den 83ky, este ste sa neprebudili??? :-D Zajtra tu mame Valentina, tak dajte nejake dobre typy na "romanticky vecer" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka:-) no my zajtra opat dojdeme vecer najskor o osmej, cize budeme radi, ze budeme dychat :-) hlavne,ze budeme spolu a uuuplne mi staci, ak mi drahy povie,ze ma lubi :-)
Odpovedať
ahojte holky tak valentim hmmmm no blbe priatel mi nieco kupil a ja jemu nic ...nemam cas, ale mozno nejaku drobnost inak to moc neoslavujeme, ale priatel tento rok vynimocne nieco kupil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem zajtra cvicit, takze pridem tiez len po osmej...uz davnejsie sme chceli ist na pizzu a nejako nam to nikdy nevyjde, tak sme sa dohodli, ze si (aj napriek mojmu cviceniu a diete) urobime pekny vecer, objedname si pizzu a vsetko, co k tomu patri...kupovat si asi nic nebudeme lebo peniazky nam teraz treba na ine. Ale dufam, ze naozaj ten zajtrajsi vecer vyjde, ja mam chut na tu pizzu uz teraz...mnam...(syrova-teda 4 druhy syra je moja absolutna favoritka).Bude hriech jest pizzu o pol deviatej vecer, ale co uz, ved je to len raz :-D
Odpovedať
to je dobry napad mysti aj ja mam rada pizzu priam ju zboznujem nahovorim priatela, aby sme na valentina mali pizzu :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my už nie sme na večere, lebo si tak chodíme sadnúť vždy keď máme nejaké zvyšné peniažky z výplaty. ale kúpila som tradične pohľadnicu, aj bonbonierku v tvare srdiečka. myslím si, že keď je deň matiek, žien, otcov, detí, všetkých svätých, aj dušičiek, je pekné že je aj deň zamilovaných. a navyše Valentín vôbec neprišiel z Ameriky, ale je to Európan a prvý ho začali oslavovať Európania, Američania sa toho len chytili a urobili biznis. :-D ale sa mi ten deň páči, lebo je všetko všade také červené a ružové, všade samé srdiečko a ružička :-)
Odpovedať
no to je pekne no uvidim ako nahovorim priatela na tu pizzu :-D
Odpovedať
kukni do témy Klub kozmetických kamionistiek, janina tam dala presný návod ako dosiahnuť u chlapa čo práve chceš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to nastastie podarilo a nic nenamietal, kedze pizzu ma rad aj on a bol rad, ze nemusi pre mna vymyslat nejaky darcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau fesandy, aj vy mate dnes tolko prace ako ja, ze nic nestihate? teraz som si urobila obednajsiu prestavku a kukla som sem. Ako sa mate dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka - no pracovne sa dnes mam :-) dnes ideme cvicit,vsak? .-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, zajtra mam dovolenku, ideme s drahym lyzovat tak papa :-) nebudem tu. pekny zvysok dna :-)
Odpovedať
tak ja mam tiez vela prace az teraz som sa trosku uvolnila, lebo dnes chcem skoncit skor mame veceru s priatelom....tak zdravim vsetky ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som pred cestou..uz sa velmi tesim..sa potom ozvem,ako som docestovala.. :-) zatial mi vzdy meskalo lietadlo..teda,ak neratam to,ze naposledy prislo 20min skor,ale do londyna a nie do blavy :-N
Odpovedať
no to poznam leatea ked som zila v LND tiez tie lietadla, ale mne to vzdy meskalo len tak cca pol hodku tak sa to dalo ;-)
Odpovedať
no to sa da celkom..ale vies,ked sa ponahlas a musis stihnut vlak,tak je to fakt problem potom..
Odpovedať
aj to poznam s tym vlakom raz sa mi stalo, ze som musela cakat strasne dlho na dalsi :-D , alebo strasna behacka na vlak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky... ja som chora, takze som vcera cvicit nebola... :-( Ale zato sme mali s drahym naozaj pekny vecer, objednali sme si tu pizzu (a museli sme na nu cakat 2apol hodiny-mali vcera natresk). Ale oplatilo sa, bola fantasticka... Tak som sa z cvicenia uliala (aj tak som bola skapana ako pes), ale zato sa to oplatilo...dnes o pol jedenj koncim, idem k lekarke, nech mi da nejake lieky, az by ma to este viac chytilo cez vikend. Zajtra ideme na nakupy a hlavne si ideme vybrat obrucky, tak sa tesim... :-D leatea, dufam, ze si docestovala dobre.
Odpovedať
Caute rovesnicky, tak sa idem zas na chvilku pridat...ak to tu teda trochu ozije... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mexx...ono to tu žije, len mame teraz asi vsetky vela prace v robote.
Odpovedať
No ved jo, ja len tak provokacne... ;-) :-D Ja dnes doma, teda u draheho, pozeram von oknom, svieti sice slniecko, ale zima dost velka, tak rozmyslam, ci sa vybrat so skorosvokrou do mesta alebo nie... :-N A medzitym pozeram, kde co nove... :-)
Odpovedať
ano presne ako pise mysti ja nic nestiham a plno prace inak cafte ;-)
Odpovedať
Ja by som tiez rada vela prace, jaj, keby ste vedeli ako... :-) Tusim kazdy chce, co nema... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?