Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši, vcera som bola na tom skoleni a dnes som sa este nezastavila a to kukam, ze zachvilu sa poberiem domov...normalne sa tesim. potrebujem sa poriadne vyspat, lebo vnoci som nespala nic. dufam, ze tato noc bude lepsia, uvidime...
Odpovedať
ja sa poriadne na toto forum ani nedostanem dneska. buď mi to padne, alebo nevezme príspevok ]-( saši ty si sa mi pýtala na meno? ja mám také netradičné obidva, to prvé je Ivona a druhé Liana. Super kombinácia, rodičia sa nemohli dohodnúť :-D Ja som sa dnes vyspala super, ani sa mi nechcelo ísť do práce.
Odpovedať
ahojte holky tak ja dnes mam celkom dost v praci tak pracujem :-D inak Sasi no bola som skusat v KE saty a je to super....len sa bojim ci nebudu velmi tazke a citu svadbu prezijem - vies v svadobnych nechodim kazdy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) mirka, preco si v noci nespinkala? :-( a ako sa dnes mate? konecne piatok:-) ivetka - aj ked budu nahodou tazke, uvidis, bude Ti nadherne, lebo Ty budes ta krasna princeznicka:-! uzi si to :-) no a co planujete porabat cez vikend? :)
Odpovedať
ahojte dievčatá, tak sa teším že je piatok. plánujem vôbec ale vôbec nič nerobiť cez víkend, maximálne tak dohnať deficit spánku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak pretty, ja mam niekedy take stavy, ze vnoci nespim, neviem preco, jednoducho je to tak. Ale tuto noc som spala ako babätko, takze je to super. Az sa nemylim (dufam ze nie), tak si spominala, ze ides cez vikend oslavovat, ze mas 25. Tak Ti uz predcasne (lebo cez vikend budem off) prajem vsetko len to naj, nech sa Ti splni aj ten najtajnejsi sen. Aj my ideme na oslavu, krstna dcera mala meniny a jej otec (draheho brat) narodeniny, tak to spojili, takze oslava bude zajtra. A inak sa tiez nechystam robit nieco extra zvlastne, prat, zehlit, poriadit a tak...ale nieco z toho by som chcela uz dnes kedze zajtra nebudeme doma a nechavat si to vsetko na nedelu sa mi nechce. :-D
Odpovedať
ahojte holky tak ja idem dnes po praci na svadobny veltrh tu do Prahy ....aj s holkami tu z chatu.... a v sobotu = cchem zajst do obchodov nieco nakupit na oblecenie a tak popozerat, potom prat a nakup a v nedelu oddych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dakujeeeeem :-) no my zajtra ta moja rodinna oslava - ale nakoniec dopadlo to tak, ze moj brat je na lyzovacke , maminka ostala dnes doma - lebo je chora - tentokrat zuby , cize na oslave budu len svokrovci, svagrovci a ja s drahym, tak som smutna, ze moja najlbizsia polka rodiny, zial nie :-) ale vecer zajtra pojdeme ideme k mojej maminke ju kuknut, tak sa tesim
Odpovedať
a nechcete to o týždeň preložiť? myslím tú oslavu. potom by ste boli asi viacerí, či ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no nechcem byt taka, ze menit veci o pat minut dvanast. :-( uz sme nato tak nastelovani. Vsak nevadi, vecer ideme k mamine na veceru, tam mi zagratulujem - bude mini party:-) traja budeme :-) a potom inokedy ich pozvem s bratom k nam a im to vynahradim :-) buduci vikend mame dovcu, ideme v piatok lyzovat a mozno pride do toho aj iny program, ze ostaneme na vikend mimo a tak. A tiez ma 16-teho svokra narodky a spajat to? ja neviem, si budu mysliet, ze sa mi nechce robit svoju oslavu :-) nie,nie, uz to je tak, pekne to padne presne na den mojich narodenin :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak pozeram,ze bude zaujimavo vikendovat..niekto upratovanim,niekto oddychovanim a niekto oslavovanim..ja sa pridavam k tym,co budu upratovat a potom aj oddychovat..kedze dalsie dve soboty som odcestovana,tak upracem aspon teraz..a o tyzden som uz na svk :-) pretty..tak vsetko najlepsie k tej stvrtstorocnici ;-) nech sa dari v manzelstve a nech zdravie pocuva..vsetko ostatne uz pride samo ;-)
Odpovedať
všetko najlepšie saška. veľa veľa zdravíčka, lebo to je najpotrebnejšie. a samozrejme aj veľa šťastia v manželstve. baby, ja sa asi tiež chcem vydávať :-N len keby neboli zdravotné problémy a potom aj problémy :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
liana..ja mam tiez zdravotne problemy..a hadam mi nezkazia svadbu =-) a ake su tie problemy? cakas na zasnubacik? :-N
Odpovedať
tak vsetko najlepsie sasi.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamaraaaaatky moje:-) ja vam vsetkyyyym straaaasne moc dakujem .-)
Odpovedať
saška, pochváľ sa, ako dopadla oslava? dostala si niečo zaujímavého? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no oslava dopadla fajn, obed chutil , aj dezert :-) posedeli sme, bolo fajn :-) dostala som od mojho draheho nadhernu velikansku kyticu, ktora bola riadne tazka, ze sa mi az ruky triasli, ako som ju drzala a este aj dalsie dve mensie, tiez nadherne od svokra a svagra. Este si pojdem s drahym vybrat nausnicky, ktore som si priala :-) no a peniazky a podobne :-)
Odpovedať
tak to je super,ze sa oslava vydarila ;-) :-) ja moju 25 budem oslavovat hoodne neskoro.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak aso ste prezili vikend? my sme v sobotu trosku pooslavovali a nedela ubehla tak rychlo, ze som sa ani nenazdala a uz dolo 9 hodin vecer. A zase tu mame novy tyzden. Saši, aj ja som sa dala na aerobik, dnes idem prvykrat, budem chodit 2x do tyzdna, tak uvidim, ci nieco zo mna zlezie. Svagrina dobre schudla, ja potrebujem aspon 4 kg do svadby. Daj nejake dobre tipy, aby mi to chudnutie islo rychlejsie. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka :-) jeeej :-) no myslim, ze to stihnes co - to schudnut do svadby, pokila budes chodit pravidelne :-) a nejake tipy? - no hlavne pri cviceni nepodvadzaj, lebo klames tym len seba .-) a mozno po tej 19tej nejest - aj ked sa hovori , ze po siestej :-) ale ja skor ako o siestej,siedmej nikdy nejem :-) :-) takze hor sa do cvicenia :-) drzim palce.-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja po siedmej uz nikdy nejem a vacsinou neveceriam nikdy, az tak len nejake ovocie a podobne. Takze nepatrim do skupiny "nocnych vykradacov chladniciek" :-D , nastastie. Aerobik nam zacina o siedmej, mame ho hodinu, takze ked pridem okolo osmej domov, jest uz nebudem...dufam...iste budem mat zajtra svalovku ako hrom, ale zacat sa musi. Schudnut potrebujem len z urcitych partii, lebo nadvahu nemam (171 cm a 55 kg). Pride leto a dovolenka a treba mat do plaviek krasnu vysportovanu postavu... :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, vsak ty musis mat super postavu:-) no ja dnes koncim o 19tej s aerobikom a ty zacnes :-) tak sa vystriedame, budem na Teba mysliet. Ja tiez by som mala radsej pribrat, som si to uvedomila, ked som si kukala fotky zo soboty. Meriam 160 cm a vazim 49-50 kg....
Odpovedať
no ahojte holky moja 25tka je az v maji inak to mate super postavy ja mam 174cm a az 67kg tak schudnut by som chcela, ale vobec sa mi to nedari.... :-| aj ked je pravda, ze ja vobec necvicim a dokonca aj sem tam nejake ovocie si dam po 19tej :-N
Odpovedať
jej, aká krásna váha. chcela by som. ja meriam 165 a skoro 67 kg :-o ;-( nadváha ako lusk. hlavne zadok a stehná by to chceli, ale Karlovka je pre mňa moc ďaleko, Zoracentrum zase drahé. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no super postavu nemam-tam kde by som pristala, aby toho bolo viacej je toho dost malo a tam (stehna, zadok), kde je toho dost by mohlo byt menej. S tymito "partiami" mam najvacsi problem, mam to nejako geneticky taku postavu, nie je to az take strasne, ale je to dost vidno a chcem z tade trosku zhodit. Ja dnes idem na ang o piatej, pridem domov a zase rychlo na cvicenie...az pridem domov, budem isto utahana ako pes... 8-(
Odpovedať
ahojde, dnes idem po dlhom dlhom ale ozaj dlhom čase ku gynekologičke a trasie ma pri pomyslení že ma bude niečo bolieť a že to bude dlho trvať. a v piatok zase k inému lekárovi. a ten ma zase pošle na iné vyšetrenie. uff, mám pocit že tento týždeň nič iné nebudem robiť, len ambulancie vymetať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Lianka, neboj, mysli pozitivne a vsetko dobre dopadne. Ja som bola vcera cvicit. Bol to celkom zabijak, casom mi bolo az smiesne, lebo baby su uz dokonale natrenovane a vedia vsetky zostavy a ja som tam miestami hopkala ako pajko...ale chytala som sa a aj som vydrzala. A dnes rano som bola milo prekvapena, lebo na nohach nemam ziadnu svalovku. Asi mi pomohlo aj to, ze z domu mam do roboty viac ako 1,5 km a chodim peso kazde rano a kazde poobedie. tak som asi uz kus trenovana...ale boli ma chrbat, ten som nemala vobec rozcviceny. Vo stvrtok idem znova, tak som zvedava, co bude potom. Ale fakt sa mi to paci, aspon sa trochu rozhybem... :-D
Odpovedať
ahojte holky sasi myslis,ze aerobic je dobry na cvicenie, lebo niekde som pocula, ze to nie je dobre ze radsej fitko tak mi please napis aj ja nad tym uvazujem ;-)
Odpovedať
ja som počula že najlepšie je jazdiť na koni, ale pritom dávaš nohám divnú formu :-)
Odpovedať
tak ja neviem ja na nic nemam cas ani chut ani na aerobik ani na fitko totiz chut mam akurat na cokoladu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?