Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, dobre ranko vam prajem! Ja vacsinou tiez takych protivnych ludi ignorujem a iba sa zasmejem na ich hlupych poznamkach a zivot ide dalej...Aj ked jedna "kolegyna" ma teda dokaze vytocit do nepricetnosti a to je fakt! Tak si v duchu na nu ponadavam a je to. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) no ivetka- v piatok o 22:00 odchadzame z BA :-) uz sa tesim:-) len sa moc asi za ten vikend nenaspim :-(
Odpovedať
to je super ja nad tym uvazujem az buduci rok - tento toho mame strasne vela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a som sa akurat dozvedela, ze idem v podnelok sluzobne s kolegynou do Prahy :-)
Odpovedať
všade bola - všetko videla dnes opäť úraduje. prišla firemná návšteva a ako inak, zase aj ju pozná. starý kamoši :-D určite pozná aj vás :-)
Odpovedať
pretty a na ako dlho budes v Prahe? ;-)
Odpovedať
pretty tak sa nacestujesssss x-) a uzi si to ;-)
Odpovedať
to ideš na školenie saši? nemá kto ísť? :-D aspoň si oddýchneš po karnevale. :-)
Odpovedať
ahojte baby..nad takymi ludmi sa neoplati pozastavovat..ale treba na nich neustale mysliet a im sa bude ckat vkuse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky:-) no nacestujem sa - to teda hej. ideme na stretnutie - do tej prahy a ivetka, len na den - poobede ideme spat :-)
Odpovedať
aha tak to bude kratke....ja zatial poctivo hladam bytik na nete ;-)
Odpovedať
ti tak závidím yvett. mne sa dnes snívalo že som vyhrala, a kúpila byt v troch vežiach :-D a bolo tam super. ešte aj autíčko som k tomu dohodila. škoda že realita je iná :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to viem aj my ideme na hypoteku, lebo inak par melacov nemam :-D tak uvidime co najdeme a kupime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky, my splacame uz 2 a pol roka a budeme este 22 a pol :-( ale co uz, hlavne, ze sa luuuuubime az za hrob:-)
Odpovedať
no ja by som chcela hypoteku tak maximalne na 25 rokov nechcem sa zadlzit na 30 rokov to je uz dost aspon si myslim :-|
Odpovedať
mne sa zdá aj 10 rokov veľa.
Odpovedať
jo lenze, ked nemas na vyber....nechcem byvat stale v podnejme a niekomu platit vela prachov to uz radsej splacat vlastne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, to musis mat riadne malu hypoteku ak ju chces splacat len 10 rokov v takej normalnej vyske. Alebo si milionar a mozes si dovolit vysoku splatku :-) s tym podnajmom sme to aj my tak brali - preco vrazat do cudzieho? to radsej budem splacat ten svoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fesandy, tak mame tu o5 piatok, som taka happy...zajtra by sa sa chceli ist niekde lyzovat, tak som zvedava, ci to vyjde. Ale len na doobedie, lebo nas velmi bolia nozicky, ked sme na lyziach cely den. Napadol nam tu sneh a dookola je vela lyziarskych stredisk, tak si uz len vybrat Ake mate plany na vikend vy? Sasi viem, Ty nam cestujes, tak dufam, ze sa skvelo zabavis. A davaj si tam na seba pozor! :-)
Odpovedať
ja zimné športy nemusím, chystáme sa s kolegynkou na plaváreň, vraj je tam aquaaerobic, tak uvidíme či sa nám v týždni podarí. víkend klasika - upratovanie :-D , niečo ukuchtím a budem sa válet :-D a dneska idem na dvojitú oslavu. som ráno kúpila 4 blahoželania a že 200 Sk fuč :-o zato som kúpila pekné valentínske - odtrhacie kupóny- veľmi chutné :-)
Odpovedať
ahojte tak ja tiez moc zimne sporty nemusim, ale cez vikend v pondelok chcem ist pozriet obrucky, kedze priatel bude v praci a potom mam strasne vela veci na pranie :-(
Odpovedať
yvett, ty sa podľa foto podobáš na jednu moju kamošku, ale tá býva v trnave a jazdí na mojej vysnívanej Micre s automatom :-D volá sa Romanka. Nie je to náhodou tvoja sestra? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, myslim, ze tie zimne sporty suvisia aj s prostredim, v ktorom sme vyrastli. mna rodicia viedli k lyzovaniu od malicka a uz ako 3-rocna som s nimi brazdila svahy. moja sestra to iste. a kedze my zijeme v oblasti, kde je vela zimnych stredisk, to lyzovanie k nam akosi patri. Je to super, vyvetrame sa a spravime nieco aj pre svoje tela. Aj moj nastavajuci lyzuje od malicka, takze radi vyrazime na hory...prideme potom domov, dame si horuci kupel a horuci cajik...je to parada. My mame oslavu buduci vikend, tiez dvojitu :-) Ivetka si dobre, ked ides uz teraz pozerat obrucky...my mame svadbu ani nie za cele 2 mesiace a obrucky este nemame, a chystame sa na ne az za nejake 2 tyzdne. Dovtedy to nejako nebudeme stihat. :-N
Odpovedať
liana tak ja sestru nemam aspon o nej neviem :-D mysti tak ja len chcem pozriet este urcite nekupujeme....a potom uvidime....kedy planujete ist pred svadbou na skusku make up a ucesu????
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ja sa k Tebe pridavam :-) ja milovanie milujeeeeeeeem :-) lyzvoala by som stale. Ideme lyzovat aj 15teho do 17-teho februara s drahym na Skalku tak uz sa tesim. A budem si davat pozor:-) my tiez oslavujeme, ale az buducu sobotu, lebo budem mat 25 :-). a vecer si po oslave rodinnej (pozyvame najblizsich k nam na obed a posedko) si urobiem s drahym moj krasny narodeninovy program :-)
Odpovedať
saška, ty beťárka ;-) myslím že je nás tu viac, ktoré milovanie majú radi ;-) ;-) s tým lyžovaním máte pravdu. keby som mala kde a mala lyže tak by ma to možno aj ťahalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, ja som vlastne nad takou skuskou ani neuvazovala, pretoze cesat aj licit ma bude suseda, moja dobra kamaratka (ona je kadernicka aj kozmeticka v jednom), cesala ma aj na promocie, chodievam sa k nej aj strihat, takze o to to mam jednoduchsie...nechtiky si budem davat robit vo stvrtok pred svadbou, ale aj to mi robi kamoska (ale druha). Je tiez osvedcena, chodim k nej uz dlho. Ale moju susedu mozno na nejaku skusku ucesu nahovorim, uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
jeziiiis, ja som sa pomylila - lyzovanie milujem :-):-):-):-) som sa teraz sama na sebe nasmiala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
saši, z toho si naozaj nic nerob, ja milujem lyzovanie ale aj milovanie, ved nic zle si nenapisala... :-D , vyznelo to naozaj superacky!!!! zachvilku odchadzam, tak Vam babenky prajem krasny vikend a saši veľa krasnych zazitkov z karnevalu! :-D
Odpovedať
Ahojte holky. Tak to bolo dobré s tým lyžovaním-milovaním :-D Prajem vám kráááááááásny víkend.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?