Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak aj ja vitam nove clenky a dokonca dve z nich maju svadbu 16.augusta v ten isty den...teda, to je nahoda. My babo planujeme tak mozno na buduci rok a mozno az o ten dalsi a to uz budem mat 26. Kedze by som rada deticky dve, tak myslim, ze taka 26 je na prve dietatko idealna, lebo potom kym bude druhe by som este chcela ist do prace. V sobotu sme boli na takych mensich nakupoch, chcela som si kupit topanky, ale nikde nic...a tak som si kupila aspon samodrzky pod svadobne saty a to poriadne drahe. Mozno este dnes zbehnem pozriet nejake topanocky, az budem mat cas. Kocky, ale vcera bol riadny vietor!!! My sme u nas na sidlsku prvy najvssi cinziak a ten vietor bol ako divy...joj a zase tu poriadne snezilo. Nech je uz krasna a teply jar... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka - sniezik zavidim, vietor nie, lebo aj u nas to bolo :-) az som sa miestami bala :-) ale zaspala som a rano sa zdrava a stastna po boku mojho draheho zobudila :-)
Odpovedať
ahojte holky tak ja som vcera len prespala v horucke takze nic moc vikend :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ivetka a si v praci,ci doma lezis? moj drahy je uz skoro tyzden chory a konecne ide zajtra k doktorovi - KONECNE
Odpovedať
pretty ja som v praci...., ale uz nemam az taku teplotu len 36,4 inak v praci su vsetci chori tak to sa asi nevyliecim - zajtra sa chystam k lekarke, lebo tu v Prahe je velmi tazke najst si vseobecneho :-|
Odpovedať
Ahojte babule, tak som sem prisla mrknut a pozeram, ze to tu celkom zije... :-) Ja som doma, a citim sa taka unavena, ze nechapem. Netusim, ci to uz ma byt "jarna unava" alebo co sa tym chce povedat, jednoducho sa citim uplne mimo... Tak len surfujem po nete a keckam so vsetkymi, co tiez maju kopu casu... :-)
Odpovedať
ja som nejaká chorľavá. k lekárovi sa tiež chystám, len mi to nejako nevychádza. neordinuje vtedy, keď nie som v práci. :-o
Odpovedať
Nuz, Liana, budes musiet zmenit lekara alebo pracu... :-D
Odpovedať
no aj u mna je to tak ....presne ako pise Liana, ale zajtra by mi to malo vyjst s tym lekarom ;-)
Odpovedať
myslím že zmeniť lekára by bolo jednoduchšie :-D ale uvedomujem si vlastnú nezodpovednosť, ale bohužial bez práce nie sú koláče, i keď koláče chorá nenapečiem. škoda len, že je taký zákon, že najprv treba k obvodnému aby som sa dostala k odbornému doktorovi. trápia ma kríže, neviem či mám zápal, alebo je to príznak chorých ľadvín. chystám sa ku gynekológovi, ale rozhodujem sa či si nezaplatiť Koch, lebo to mám 20 minút od práce, rovnako musím navštíviť neurologa ú ktorého som nebola 3 roky, ani neviem či vôbec ešte pôsobí, a aby toho nebolo málo, tak ako na just mám kopec práce. :-(
Odpovedať
tak u nas v CR sa vobec nevyplati byt marod ja si v takom pripade beriem dovolenku, kedze mame v praci dovolenku naviac ;-) , ale ja sa riadim heslom, ze som dost silna a sa z toho dostanem aspon dufam :-D
Odpovedať
my nemáme dovolenku naviac. zato prišiel zákon, kedy má firma zabezpečiť lekára. len aby to nebol nejaký šarlatán, lebo rozhoduje cena. :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak u nas to je tak, ze mame dovolenku naviac v nasej firme ako bonus pre zamestnancov + mozme pracovat z domu ak sa citis zle....inak aky zakon o zabezpeceni lekara to som nepocula ;-)
Odpovedať
no údajne je nejaký, lebo u nás vo firme sa hľadá lekár :-) joj, čo by som dala za to, že deň voľna ako bonus, alebo pracovať z doma. to v akej firme prosím ťa robíš? žeby som predsa zmenila prácu? :-D
Odpovedať
liana tak u nas je to tak, ze mame zavodneho lekara t.j. lekar pre nasu firmu na preventivne prehliadky co su zo zakona u zamestnavatela ...ja mam 5 dni volna ako bonus naviac..., ale to pracujem v Prahe a tu myslim, ze skoro kazda firma tak funguje v byvalej praci som dokonca mala aj Sickness day t.j. dni kedy som nemusela uviest dovod a akoze som bola chora a mohla som ostat doma a mi to platili ten den :-D mne sa zda, ze v tejto firme az tak vela vyhod nemam ako v predchadzajucej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No caute marodky! Tak marš-marš vsetky pekne k doktorke...ja nastasie chora nie som, klopem kde sa da. moj drahy bol brutal chory tyzden, ale aj on ma uz teraz pokoj, nastastie. Aj my mame uzavretu zmluvu s jednou lekarkou, akoze firmenou, ale polovica firmy aj tak chodi k druhej (a ja tiez) :-D ale nejake spec. volno na to nemame
Odpovedať
tak u nas to nie je ako firemna lekarka k nej by sa nemalo chodit ako k vseobecnej ona je cisto lekarka len pre mojho zamestnavatela cize k nej mozes chodit na prehliadky co su povinne pri zamestnani...atd...potom nam robi rozne skolenia o prvej pomoci v praci atd... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fesandy:-) ako sa mame? ja som uz v praci a moj drahy isiel k lekarovi, tak cakam co mi zavola :-(
Odpovedať
jej kočky, aj vy máte v práci také mrochty kolegyne? ja jednu mám a taaak mi ide na nervy. ona je najmúdrejšia, ona musí pri všetkom byť, pritom obyčajnú vec robí aj hodinu. vkuse by ma rada za niečo napomínala a keď tú vec urobím, lebo som ju aj tak mala na pláne a pošlem jej to, tak ani po dvoch hodinách sa na to nepozre ]-( pritom je mladšia odo mňa, ale múdra sa robí :-|
Odpovedať
ahojte holky tak ja som uz zdrava :-D inak lianka ja nemam take kolegyne u nas ja pracujem napr. v teame a dalsie teamy so mnou nemaju nic spolocne a v mojom teame mam super ludi tak nepoznam nic take, ale niektore teamy u nas v praci sa zeru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no moj drhy je doma s antibitikami a lezi :-) supeeeeer ]-(
Odpovedať
ja som sa z toho dostala, lebo este nikdy som nemala chripku tak mam asi nejake protilatky v tele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, aj mam take mrchy v praci ako Ty, u nas plati pravidlo, ze kazdy za seba...sme tu tak 5 do particky a inak vsetko je strasne mudre, presne ako Ty pises. Ale mam tolko prace, ze si to niekedy ani neuvedomujem a ked nahodou mam prist s nimi do styku, tak sa snazim, aby som nevybuchla...nie vzdy sa to ale dari.
Odpovedať
som rada že nie som sama čo také má denne na očiach :-D
Odpovedať
ahojte baby..asopn vas pozdravim z prace,ked sa uz tu nudim :-) liana..vsade sa najdu rozne typy ludi..poznam to.. :-D
Odpovedať
tak to som rada že je nás takých viac. dnes ma dotyčná naštartovala 3krát. ]-( to aby som asi z cviku nevyšla.
Odpovedať
no tak ja aj ked mam nejakych takych ludi tak ja som uplne kludna - totiz naucila som sa, ze mi to zato nestoji nicit si zivot..., lebo v minulych pracach som mala aj take stavy, ze som vracala z kolegyn....proste uplne stavy na krach a tak teraz ma naozaj nic nevytoci len zagulam ocami a ide sa dalej :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja som dostatocne drza,takze som pocula,ze aj postrach nasho oddelenia sa ma boji..a to som pocula tri mesiace od prichodu :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
aj ja som uz taka proste mam hrosiu kozu a s nikym sa nehadam a tazko ma niekto vytoci.... :-D
Odpovedať
pretty a to kedy ides na ten karneval??? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?