Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! Tak nam asi trosku blbol server... Aj ja sa chystam cvicit so svagrinou, ale az ked sa vylieci, lebo je po operacii. Budeme chodit dvakrat do tyzdna, tak sa uz aj celkom tesim. Ako sa mate tento tyzden?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky,no predcvicujem aerobic - cize pohybu mam az az a niekedy aj plne zuby ,ale bavi ma to a paradne sa pritom odreagujem. Dnes som sa zobudila a bolo mi uplne na nic, guca v hrdle, cele telo ma boli, citim si kazdu kost, neviem ako to tu dnes prezijem:-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši, aj ja presne tak citim...hrdlo ma boli uz od vikendu, este k tomu dnes sa mi puastilo aj z nosa a zacina ma boliet hlava...dufam, ze nebudem chora, moj drahy skoncil a ja asi zacinam...a citim, ze mam asi aj horucku. A to dnes ideme na matriku. Aj vonku je take skarede pocasie, pridem domov z roboty a zaleziem rovno do postele...a to je este vecer anglictina...vobec sa mi tam dnes nechce ist ale musim. ]-(
Odpovedať
pridávam sa k zle sa cítiacim. mne sa od rána točí hlava a neviem z čoho. ani káva mi nepomohla. a včera som mala blbú náladu, dnes to asi pokračuje. ma napálili tety predavačky v obuvi, sršali ochotou a milosťou - asi od tej nudy. čižmy predávajú výhradne nie na zimu a za veľa veľa peňazí. a keď som im oponovala, že moja mama si kúpila pred rokmi čižmy kožené, aj s ovčou výplňou za 1500 Sk, tak ma poslali do čias socializmu a nech sa spamätám, že keĎ chcem také čižmy mám dať 11 000 Sk =-) skoro som z kože vyletela z tých ich hlášok. a takto som pochodila v 5tich predajniach. ešte ma aj drahý napáli, lebo ide na firemnú akciu a mňa nemôže vziať a nevadí mu že sa tam bude bezo mňa nudiť. doslova nenávidím firmy, ktoré majú podmienku, že partner nemôže ísť na takéto akcie. my to máme vo firme tiež a ten zmysel tiež nechápem. ísť na ples bez partnera :-S ]-( ale ideme aspoň na valentínsky - poistila som sa a už som objednala lístky aj z ubytkom. :-D Saši, necvičíš niekde v starom meste? ja hľadám aerobik, ale každý je pre mňa ďaleko :-S časovo mi to nevyhovuje.
Odpovedať
ahojte holky....tak ja sa uz pol roka chystam do fitka a stale nic :-D inak liana tak u nas je v praci tiez vianocny vecierok bez partnerov, lebo je nas vela a plesy zatial nemavame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky vidim, ze nas je tu viac nakazenych - mna tiez miestami aj pot oblieva, tak sa tesim domov, ako nikdy. Ale to budem bez draheho,lebo dnes isiel do Prahy a dojde az zajtra:-( Lianka, nie, v starom meste necvicim - ja cvicim v Dubravke a v DNV..
Odpovedať
som sa tu nemohla dostať celú večnosť, normálne mi to chýbalo. to je škoda že sa nič nenájde v starom meste, nechcete to saši presunúť niekde tu?
Odpovedať
Profilova fotka
vies, v Dubravke cvicim uz 4-ty rok, mam tam svoju klientelu a velmi rada tam chodim. V Dubravke som byvala 22 rokov, az kym som s drahym sa neodstahovala do Pezinka:-)
Odpovedať
v tej Dúbravke to má nejaký názov, alebo to chodíš len tak pre individuálnu klientelu. možno by som prišla pozrieť keby som trafila :-N
Odpovedať
ty pretty to som o tebe ani nevedela, ze predcvicujes, supeeer, ja som chodila na aerobik u nas, kym som robila doma, teraz ked som kazdu chvilu inde sa mi neda a samej doma sa mi zase straaasne nechce... inak ja som prave prekonala zapal priedusiek,cez vianoce som kaslala a "kaslala"som na to, snazila som sa vyliecit cajikmi a sirupmi a nakoniec ma to tak "draplo", ze som skoncila v posteli a s antibiotikami...ale drahy mi nosil papať až do postele tak sa to celkom dalo :-D prezit, tak sa teda liecte ;-) krasny vecer
Odpovedať
ahojte baby..pozeram,ze ste chore..ja som si to uz odkrutila pred vianocami..ale nie chripka..tu nemavam..a ani nechytam..ja mavam rovno zapal priedusiek.. ja zacinam so strecingom..a hadam sa dokopem aj k cviceniu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v Dubravke - na Harmincovej, - je to taka mensia sportova hala, ak vies, kde tam je zimny stadion, tak hned za nim - vola sa to Fitnesscity. Dobehni :-) ja som ta mv utorok a stvrtok o 18-tej. A ked tam nahodou niekedy zavitas, tak sa prihlas, ze si to Ty, aby som vedela:-) Kati, si to nevedela? vsak uz pocas vysky ,asi v tretom som zacala predcvicovat, predtym som len chodila si zacvicit. Inak ako vam je? ja som vcera dosla domov, osprchovala, dala nieco do ust, vypila plnu kanvicu caju s medom a citronom, dala dva paraleny a spala od 19:00 - do 5:50 , kedy ma zobudil budik:) a citim sa lepsie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte fesandy...aj mne je o nieco lepsie, hlavne cez den sa to celkom da, ale rano, to je nieco...nejdem sa dosmrkat. Nic sa mi nechce a pritom mam v robote tolko prace, ze neviem, do coho sa skor pustit. tesim sa dnes domov, lahnem si do postele a budem cely zvysok dna oddychovat
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa dnes tesim na mojho draheho .-) ked sa mi vrati :-) cvicim, cize domov dojdeme okolo 20:00 - potom spracha, poistovna stastia a spat.-)
Odpovedať
ahojte ja som tu na skok mam strasne vela prace ide uzavierka :-|
Odpovedať
ahojte..aky ste mali dnes den?ja som mala v praci piatok,kedze idem na skolenie zajtra..hadam sa tam nebudem nudit..
Odpovedať
ja som mal deň i noc na figu. :-( total bolesť hlavy, nespavosť, som sa nevedela dočkať rána. a popravde mám dnes náladu horšiu než pod psa.
Odpovedať
Profilova fotka
a nechces ist k lekarke? mne je uz fajn - teda dufam, ze sa to opat nevrati. dnes koncim skor, lebo idem k lekarke:-)
Odpovedať
idem v pondelok, lebo robí poobede.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno to aj cez vikend vyliecis, ci nie?
Odpovedať
skôr nie ako ano. mám víkendové behačky - čo nestihnem cez týždeň, musím v sobotu, plus upratovanie a obriadenie okolo domu a zrazu je tu nedela a už mám po víkende.
Odpovedať
tak mna dnes bolela tiez hlava a este zaciatok uzavierky, ale poobede sa mi to nastastie zlepsilo a teraz mi je uz super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak a vikend pred nami :-) Dnes som si kupila saticky na ples, ktory pravdepodobne budeme mat z prace, tak sa tesim.Drahemu som kupila tricko, spodne pradlo a sebe tiez tricko na cvicenie. Vikend bude taky klasicky, UPRATOVANIE :-(
Odpovedať
ahojte..ja som sa pred hodinkou vratila z kurzu..a bolo super..len skoda,ze jeho vacsinu mi nebolo dobre..ale uz som oka..aspon teda dufam..a vikedn je pred nami..sa normalne tesim..este porozmyslam,co budem robit.. :-)
Odpovedať
cafte tak ja dnes som prala a idem prave prec ideme skusat saty s holkami z mojej svadby, ktore su zo SR a ziju v prahe tak sa tesim, ale ja uz mam vybrane satky tak skusaju len oni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kock,y ja tiez prave perem, poobede, trosku oddychnem , pojdeme s drahym na nakup a potom si hadam urobime taky spolocny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a som skoro zabudla, este idem varit obed - co planujete dnes varit? ja zapekane zemiaky s kapustou, zaliate smotanou sladkou .-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes konecne vstala pred obedom :-D vonku je take nijake pocasie..a chystam sa akurat tak povysavat.. a co budem jest? zatial netusim..zjedla som jogurt..a mozno si uvarim cestoviny..nieco lahsie..aby mi nebolo blbo.. a urcite budem pozerat nejaky film..pripadne si precitam knihu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) tak aky bol vikend. ja som dnes opat doobedie preupratovala a na obed sme boli pozvani ku svokrovcom ,kde sme boli az dovecera, lebo kupili novu obyvacku tak moj drahy tatovi pomahal so svagrom ju stavat. ja som si bola potom zacvicit a teraz sa chystam sadnut nachvilku k telke :-)
Odpovedať
ahoj pretty vikend ziadny oddych v jednom kuse som dakde lietala uz sa tesim, ze si oddychnem v praci :-D :-D :-D inak rozhodli sme sa kupit byt v Prahe tak teraz to bude narocne chodit pozerat ponuky :-S a este mam v praci celorocnu uzavierku :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?