Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo,pekne plany. Takze je teoreticky mozne, ze ostane zit v Anglicku a neskor ziskate obcianstvo?
Odpovedať
to urcite nie..ja sa chcem vratit ucit slovenske deti matiku 8-) a nechcem,aby moje deti chodili do tychto skol..
Odpovedať
no preto som sa aj ja rozhodla zit v Prahe, lebo neviem si svoje deti predstavit v UK skolach :-D inak ty neucis, ked pises,ze chces vyskusat v anglickom jazyku????
Odpovedať
Profilova fotka
matiku - strasne som tento predmet v skole milovala - aj ked ta vysokoskolska mi robila vacsie problemy, nakolko som chodila na OA a gymnazisti to potom mali o dost lahsie:-)
Odpovedať
este nie..najprv sa chcem zdokonalit v anglictine..zatial robim v labaku.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, asi uz vypnem na dnes PC,lebo zistujem, ze sa mi ocka pomaly zatvaraju, tak si idem lahnut na gauc k mojim dvom laskam:-) pekny zvysok vecera . Papa
Odpovedať
papa ;-) aj ja idem papa ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem..ja si idem cosi pustit..a este popozerat nejake veci na nete.. :-D papa..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, teraz sa mi podarilo pripojit .-) rano som bola cvicit, potom som upratovala, vysavala, prala, varila a davali sme dole stromcek:-( ozaj este mate stromcek? mi bolo smutno, ked som ho zvesiavala :-(
Odpovedať
ahoj..ja mam tiez uz upratovanie za sebou..len este budem musiet dat prat..ale to ma este cas :-D a este jedna kopka novin ma caka na pretriedenie.. stromcek som nemala tu v uk..ale spolubyvajuci ano..dali ho dole uz minulu sobotu..tu sa akosi neoslavuju traja krali..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ved aj moj drahy ho chcel zvesit uz v nedelu:-( ale som ho prehovorila.nas dnes este caka ist na nakup .-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem si asi trochu oddychnut, lebo v noci ma moj havino zobudil, ze chce ist von o pol piatej rano, cize potom som si naspat lahla ale uz to bol taky trhany spanok :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si idem cosi pustit..a mam novu zaclonu,ktoru potrebujem spravit.. :-)
Odpovedať
ahojte. ja som dávala včera večer dole stromček, dnes zase upratovala. pričiel psíček z vonku a môžem dlážku umývať znova. táto stránka mi zase blbne, takže aj to mi pridáva na nálade. ešte že idem večer si pozrieť nejakú bundu do differentu - oneskorený darček pod stromček, a večer na posedko s kamoškami.
Odpovedať
liana..tak to je niekomu dobre.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lianka , aj mne to dnes akosi blbne - myslim MS. ja som si tiez az vcera kupovala darcek k vianociam :-) na aerobic tricko od brata - nakoniec som nasla v Nike a veeeelmi pekne. Potrebovala by som aj nove tenisky, lebo tie co mam uz dozivaju a to len pol roka v nich cvicim:-(
Odpovedať
tak bundičku som si kúpila moc peknú, bola zlacnená z 5500 na 3500 - no nekúp ti :-D . ešte aj priestrannú tašku a kalendár mi pribalili. ostali mi tak peniažky ešte na čižmy - tiež zlaznené z 3 000 na polovicu a keď si niečo prihodím, bude aj na nohavice. :-) len to množstvo ludí v obchodoch mi neprospieva. na tenisky nechcem ani myslieť, tento rok si potrebujem kúpiť nové, ale keď pozriem na ceny tak ma až pot zaleje. fakt nevedia čo maju za ne pýtať. pozerala som v adidase a že 3500, 4800 :-o a aj tak mi vydržia maximum dva roky. a navyše som zistila že mám problém s ľadvinami, musím k doktorke lebo je to fakt hnusná bolesť. som si dlho myslela že sú to vaječníky a sú to nakoniec ľadviny. a to som nikdy nechodila s nahými krížami ako dnešné 14ročné kočky. :-S
Odpovedať
a k tomu nakupovaniu - ešte aj drahý si dobre nakúpil v Gate. mali super zlavy a pre chlapov oblečko ako stvorené. :-)
Odpovedať
liana..takze ste spokojni :-) my pojdeme az pridem domov..ak bude casu.. :-N o teniskach mi ani nehovor..som si kupila 2 nie za super cenu v usa..a vydrzali mi jeden rok..vsuvky su uz len tak obcas..a klasicke sa daju,no odieraju mi nohu pri pate.. ]-(
Odpovedať
liana tak to ja som tiez mala minule bolesti a som myslela, ze to budu ladviny, ale nakoniec to bolo nieco ine na co mi lekar neprisiel, ale nastastie ma to uz preslo a to chodim dost casto s kratsimi trickami a nastastie ma krize nebolia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, cez den som nemala kedy sa sem dostat, lebo odrana som bola v tempe, skladali sme skrinku, zehlia som, drhla kuchynu, sporak , potom varila a o 15:45 si konecne sadla. Aj to len nachvilku lebo na 17:30 som isla cvicit, teraz som sa osprsila, dala chlebik a som pri PC, tiez len nachvilku, lebo sa tesim ,ze si lahnem k telke a budem kukat mexicke bailando :-)
Odpovedať
pretty..vsimam,ze si mala veselo..mne prisiel brat,tak som s nim klabosila..a aj sme cosi pozreli..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Tak to ste mali dobre víkendy...Ja cez vikend nikdy nestihnem ist na PC, pretože už intenzivne pripravujeme veci na svadbu, co nam este treba, tak mi na PC ostava cas len v praci. Su dni, kedy doma PC ani nezapnem, lebo ho mam tu dost 8 hodin v robote. Ked pridem domov, vzdy je nieco ine na programe a aj ked je volno, PC okupujem moj drahy. Ale po svadbe si planujem kupit notebook, tak potom to snad bjude lepsie, lebo takto nemam sancu. On ked zasadne k tym svojim "strielackam", tak je tam schopny presediet tri hodiny... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fesandy :) tak opat tyzden pred nami:-) dufam, ze bude celkom slusny a vikend tu bude co nevidiet.No leatea - mala som veselo, ale tak som sa tesila, ked sa vsetko lesklo a bolo cistucko:-) Ten moj nastastie nema ziadne strielacky, len stale surfuje na strankach o motorkach , autach - som si nasla motorkara :-) ale luuuubim ho mooooooc
Odpovedať
ahojte holky mysti tak to ta chapem, kedze svadbu mas uz v marci ja by som uz zacinala byt v strese ako sa poznam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, nepodarilo sa mi sem cely den prihlasit a teraz uz ano, ale koncim v praci, utekam, dnes cvicim, tak len nakratko ahooooooojte :-)
Odpovedať
ahojte..tak ako sa zacal dalsi tyzden? :-)
Odpovedať
ahojky mne sa tiez nepodarilo prihlasit dva dni, doporazeniaaaa x-) pretty - neprehanaj s cvicenim, uz ta nebude ani vidiet ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
pretty a co chodis cvicit ja sa neviem nato dostat myslim na cvicenie :-S
Odpovedať
ja by som tiez mala..musim cosi zhodit..mam aj dvd..ale nikdy sa mi nechce..alebo ked sa odhodlam,tak sa dostavia zdravotne problemy.. doteraz som vzdy schudla bez cvicenia..stacilo sa hybat..chodit peso a tak podobne.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?