Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej- lyzovat? ja milujem lyzovanie. Ti zavidim. My sme boli na moje meniny, v stredu na Skalke pri Kremnici a tiez bolo super. Planujeme este vo februari ist z manzelovej roboty na vikendovu lyzovacku niekam, tak sa uz tesim. Aj u nas sa da ist na Pezinsku babu - ale to je taky nic svah. A je tam vela ludi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My tu mame naokolo naozaj neurekom lyziarskych stredisk, staci si len vybrat. Lenze min tyzden nebol este u nas sneh a nie vsetky svahy su zasnezovane, tak preto sme islo do Tatier. Teraz keby vydrzal sneh by sme sa mohli ist lyzovat, tak uvidime. Vsetko zavisi aj od vyzdravenia mojho milacika, ako mu cez vikend bude. Musim robit jedno hlasenie a tak sa mi nechce, robim vsetko ine len aby som sa nemusela do toho pustit.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ho doma po praci pekne prikry :-) uvar cajicek a hlavne to nechyt aj Ty :-( a ake hlasenie?
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj - Ivetka ale aj ostatne kamaratky :-) neviete poradit nejake nie drahe ubytko v Prahe? moj drahy tam ma ist buduci tyzden a hned si vybral , ze Top Hotel(chodime tam kazdy rok na Valentina, tak preto si ho vybral), ale urcite su aj lacnejsie zalezitosti:
Odpovedať
Profilova fotka
Keďže mam u nas vo firme na starosti zivotne prostredie, musim na zaciatku roka pisat rozne hlasenia o stave odpadu, ovzdusia, emisie za predchadzajuci rok...bleeee, su to same vzorce a same vypocty, a tak... 8-( Vobec sa mi nechce do toho pustit, ale do konca januara to musim posielat k nam na okresny urad aj na krajsky urad do BB. Takze idem pomaly zacat...
Odpovedať
Profilova fotka
vela stastiaaaaaa :-) a pre Ivetku - ozvi sa
Odpovedať
ahoj moja ja ti neviem moc....my sme s priatelom, ked sme tu prisli byvali v jenom lacnejsom hoteli, ale uz nepamatam meno skusim zistit bol sice v takom zlom prostredi a zvonku nevyzeral dobre, ale vo vnutri to uslo na par dni a potom uz len podnajom, ale ine nepoznam skusim zistit meno u priatela on bude pamatat :-D
Odpovedať
tak pozrela som ten Top hotel a pre mna je to OK tak na Valentina, ale inak je to drahe :-D nech skusi do vyhliadavaca hotel Prokopka je to na Prahe 3 - ja som tam v zivote nebola, ale vyzera to dobre....-nech si pozrie ci je to pre neho dobre - neviem ci chce ubytko pri centre, alebo akej kvality atd... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ivetka:-) napisala som par hotelom, na nete co som nasla - z jedneho mi odpisali - Adeba - maju akciu teraz 700 KC noc s ranajkami, inak stoji 1899,- - ale ten moj manzel je hrozny :-( ze on volal do Top Hotelu a v sekcii izieb Garni maju za 800 Kc a aj parkovat ma kde(tak neviem) - este s nim musim hodit rec :-)
Odpovedať
ja ti nevim, ked to maju za 800 tak to je dobre nie????ved 700 a 800 skoro to iste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ale co som mu vybrala je blizko miesta, kam vlastne ide - teda ide do Prahy 9 a hento je tusim Praha 8 alebo aj 9 - teraz som si nie ista. ToP Hotel je Chodov. A podla fotiek vypada fajn ten hotel Adeba - no ja Ti neviem. A to maju za 800 - tie najlacnejsie izby (aj ked aj tie su dobre) - on je na ten hotel zatazeny:-)
Odpovedať
baby..ten sneh vam zavidim..ale my zas mame teplo..tak do 10stupnov v pohode :-D mozno obcas aj viac.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
letea a ty si v UK lebo ja UK milujem, alebo niekde inde hlavne milujem Londyn ;-) pretty podla mna je lepsie, ked to ma blizsie miesta kde ide...., ale v podstate je to jedno asi, ked sa mu to paci ;-)
Odpovedať
yvet..som v londyne..aj ked do centra to mam nejaky ten cas :-)
Odpovedať
a kde presne ja som tam zila rok a potom cca 3 mesiace a zila som vo Finsbury Park ak to tam poznas to je north myslim, ze to bola zona 3 uz nepamatam presne, ale na myslim Victoria line uz nepamatam :-D
Odpovedať
ja som tam chcela ostat zit, ale priatelovi sa tam nepacilo tak sme urobili kompromis a zijeme v Prahe, ale LND mi aj tak strasne chyba a vzdy chybat bude - mala som tam super particku a tiez strasne zlatych a ochotnych ludi okolo seba - dlho som sa z toho spamatavala, ze idem zit znova na SR :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
no ja som zas na zapade..zona 6.. :-) no moj priatel je teraz doma,ale po svadbe pride za mnou..nech sa troska nauci zit iny zivot a hlavne bez dozoru :-D
Odpovedať
a aku mas najblizsiu stanicu metra? zapad sa mi zdal krajsi ako ta stvrt kde som ja byvala totiz oproti bola stvrt takych tych ciernych ako albanec, arab atd.... a to bolo nic moc :-S
Odpovedať
no my tu mame asi viac indov..ciernych ani nie.. som medzi dvoma zastavkami metra..greenford a ealing asi.. :-D
Odpovedať
jj to tam poznam, ale len z pamky :-D :-D :-D a co robis v LND ????
Odpovedať
pracujem tu :-D a prisla som si oddychnut od priatela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prajem vam pekny den, tak ako sa mame dnes? Ja som uz rada, ze je dnes streda, len nech tento tyzden rychlo ubehne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Mirka - hlasenie si zvladla?:-) ako tu citam o Londyne - ja som tiez bola v Anglicku ,ale len 3 tyzdne - za kamaratkou, ktora sa tam prestahovala , ked mala 10 rokov. Pacilo sa mi tam - v Londyne som bola sice len 2 dni, potom Newcastle, Leeds. Urcite by som tam chcela este raz zavitat, teraz uz aj s mojim manzelom, ktory tam este nebol. Momentalne sa chystam do Benatok na karneval a vylet s kamoskou, tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj Saši, tak tie Benatky by som brala aj ja...ja som bola v Benatkach, ale vela si z nic nepamätam, lebo som vtedy mala len 13 rokov, ale zato mi utkvelo v pamäti mesto San Marino a to je naozaj krasne. Ja by som chcela ist do Pariza, este som tam nebola... :-(
Odpovedať
aj ja by som chcela ist do Benatok....Sasi a ides tam s manzelom??? Napis nieco viac - cenu, na kolko dni atd... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky, idem tam s kamaratkou a jej spoluziackou zo strednej skoly. Ideme 1.2.08 na noc, rano prideme do Benatok, po pamiatkach pobehame, volny program a vecer karneval. Na noc zasa ideme domov. Je to cez satur, maju to aj na nete:-) a v parizi sme boli v oktobri - vsak viete ,uz som pisala :-) no a moj manzel ist do Benatok nechcel - nejako ho to nelaka, teraz ide do tej Prahy , tak ze on si to vynahradi tam :-)
Odpovedať
tak kuknem na ten Satur ;-) ja teraz moc dovoleniek nebudem mat, kedze uz si beriem dovcu na svadobne pripravy + na svadbu2tyzdne a este chcem na svadobnu cestu a potom uz nebudem mat dovcu..., aj ked mame 25 dni aj tak je to malo pre mna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa mas ivetka, ja mam 20 dni a musim sa do nej vojst :-) ale este nejaky ten dnik mi ostal z minulorocnej. A Benatky su v piatok vecer - nedela, cize dovcu tam nepotrebujem. :-)
Odpovedať
hej nasla som na Saturne ale neviem kto by tam so mnou siel, kedze priatel ma moc prace a sem tam chodi v sobotu do prace tak urcite by tam so mnou nemohol ist ....mozno buduci rok ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja som rada..asi ako vacsina..ze uz je streda za nami.. a aj ked som v londyne,zatial som nemala nejako extra casu behat po centre..aj ked som tam asi dvakrat bola..mam zopar peknych fotiek..len skoda,ze nebol aj moj milacik so mnou..kedze u nas to je tak,ze ja som ta,ktora si uziva svet a on zas tvrdne doma..aj ked by rad siel niekam,no len tak lahko sa neda..tak mu aspon ukazujem fotky,rozpravam zazitky..a on sa nevie dockat,az pojde z svk :-D :-D :-D satur mava aj poznavacie zajazdy,ze..nemate s nimi nejake skusenosti?kedze som vsade chodila vramci VS..tak nase cestovky nepoznam.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?