Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ja som tu len tak narychlo, prajem Vam vsetkym este prijemny zvysok sviatkov...prepacte, ze som sa neozvala, ale bola som mimo PC na sviatky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky :-) a ahoooooj "stratena" Mirka:-) ja , ze uz co je s Tebou:-) aj Tebe krasne sviatkovanie
Odpovedať
ahojte holky tak ja som v jednom kole totiz vtip dna je ten, ze sme sa rozhodli zmenit datum svadby a to na asi 14.juna este musime zistit ci tam bude volne foto video DJ a sala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale yvet, ahoj, naozaj menite datum? chcete "to" mat skor za sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši...ja som sa naozaj vobec nedostala k PC, aj dnes je to len vynimocne, ale polepsim sa, snad uz bude na to viacej casu...ale myslela som na Vas na vsetky
Odpovedať
Profilova fotka
mirka - ja vieeeem, vsak aj ja som myslela, ze ako vsetky sviatkujete a tak :-) my dnes ideme skor z prace,ideme na vikend na chalupu a bud.tyzden mame dovolenku - chystame sa aj lyzovat na Skalku tak sa moc tesime:-). Ivetka a co ste sa tak rozhodli? inak krasny datum - 14.6.moj brat ma vtedy narodeniny a 16.8.zasa kamoska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievčatá mozem sa k vam pridať?Vy to tu máte už také rozbehnuté...
Odpovedať
...ahoj...aj ja sa zasa hlasim(bola som tu uuuplne na zaciatku) :-N .......oooo prettybaby chata a lyzovanie super.....ja som prehovorila mojho milacika na lyze tohto roku....on na nich v zivote nestal,ale skor by chcel snowboard tak uvidime a ja som naposledy bola na lyziaraku na strednej :-D :-D ....akurat sa chystame kuoit cez vikend nejake tie nohavky a hura na svah....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky - sa pekne rozrastame :-) ma to tesi a lucida, jasne, ze mozes:-) megy, vidim,ze ste mali svadbu v den ako my? o kolkej, ak smiem vediet - ci sme sa stali paniami priblizne v rovnaky cas :-) ?
Odpovedať
mňa tak skolila choroba, by ste neverili. čo je zase nejaký vírus alebo ako? tak ma hrdlo nebolelo snáď nikdy v živote. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Yvetka a ostatne este slobodne v akom štádiu su vaše prípravy na svadbu?Bude sa niektorá vydavat okolo juna?A dakujem za prijatie :-)
Odpovedať
ahojte ja sa budem vydavat 14 juna a mame skor svadbu kvoli tomu, ze uz sme odkladali svadbu z minuleho roka a uz ma nebavi to dalej odkladat..... :-| Inak luci no pripravy v plnom prude totiz zijeme v Prahe a svadba v KE tak nebudeme mat vela casu....zatial mame toto: DJ, foto, kamera, sala, zajtra ideme pokecat s fararom....v pondelok mam stretko s jednou dekoracnou agenturou tak dufam, ze to tiez vyjde dobre... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kamosky:-) hlasim sa po navrate z chalupy. Bolo skvele, taku turu sme si v sobotu dali, ze vsetci ochkali. Ja som na pohyb zvyknuta, ale ostatni ani moc nie:-) tak a uz sme doma, ja som poupratovala, vyluxovala a vymopovala, vyprala 2 pracky, dalsie ma cakaju zajtra. Zajtra ideme aj so svagrovcami do spominaneho Pandorfu, dufam, ze nieco si tam pekneho kupime a potom spokojne budeme ocakavat dalsi rocik :-) pekny vecer. papa
Odpovedať
ahoj pretty a na silvestra ste doma???? My budeme u svokrovcoch, ale oni su v pohode - niekedy ani neviem, ze su doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojke baby aj ja som rocnik 83 tak to by som sa mohla pripojit do debaty?
Odpovedať
ahoj kocky,zas som tu dlho nebola,tak idem mrknut co mate nove? Ako Silvestrujete?
Odpovedať
ja som ešte v práci, ale niet roboty, takže pomaly asi pôjdem :-)
Odpovedať
Tak holky vsetko dobre do Noveho roka ;-) 2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) dnes sme moc toho nenakupili v Pandorfe, ale bolo fajn. Kupila som si nohavice, drahemu ciapku a rukavice na stredu, kedze ideme lyzovat, jaaaaj a kupili sme si noze :-), vinko na dnesny vecer, ponozky a to je tusim aj vsetko. Takze prajem krasny vecer, este krajsiu polnoc a vseeeeetko dobre. PS:-) Kelemka, ahooooj, jasan, kazdy novy clen nasej rodinky je vitany:-) a odpovedam - silvestrujeme doma, sa celkom tesim :-)
Odpovedať
aj my sme doma vlastne u svokrovcov a je celkom fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ivetka ako ste dopadli? aka bola polnoc a dokedy ste vydrzali? my sme museli byt pri nasom havinovi, lebo sa strasne boji vsetkych delobuchov,piratov a podobne, cize sme ani prskavky nedrzali :-( ale zvladol to a spinkal. Ja som zalomila o jednej a moj manzelik asi o polhodku neskor.
Odpovedať
pekný a šťastný nový rok kočky :-) ja som silvestrovala sama chorá doma, a už o 22 som zaspala pri tom skvelom tv programe a zobudila sa minútu pred polnocou. No čo už. Človek si nevyberá kedy bude chorý, Ale dúfam že tohtoročný silvester budeme buď na zábave, alebo niekde v Egypre na slniečku. :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som tiez nachladena odkedy som na Slovensku :-| pretty dopadli sme super, aj ked rozmyslam aj ja ako lianka, ze buduci silvester dakde na slniecku a nie doma.... :-| ja som tiez podriemkavala pri programe na markize a o polnoci pripitok a potom som este pozerala mlcanie suniek a ku koncu som uz zaspavala...potom si pamatam ako mi milacik dal pusu, ale to uz som spala....tak neviem ani kedy on isiel spat :-D
Odpovedať
baby..vsetko dobre do noveho roku ;-) tento rok budeme oslavovat 25 :-D ani sa to nezda.. liana..ja som bola chora na vianoce..a doteraz ma problemy so zlcnikom..a doktori zatial nic nenasli ]-( silvestrovsky program ma dost sklamal..
Odpovedať
program bol tento rok mimoriadne o ničom. vraj je chrípková viróza, ja som dokonca mala pocit že je to aj angína. takže kočky jedzte veľa veľa ovocia, kompoty, dobre sa obliekajte, lebo je to hrozne ke´d vas takto oslabí choroba. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babenky moje, rychlo sa vyliecte. Ja som teraz celkom ok, nic ma neboli, aj ked dnes akosi naznacovali hrdlo, ale to bolo asi len nejakym jedlom podrazdene :-) inak sa musim priznat, ze aj ja som o desiatej vcera zalomila a zobudila sa o 23:15 :) a potom opat o jednej zalomila.Musim a dobre dnes vyspat lebo zajtra ideme lyzovat, tak dufam, ze sa vratime zivi a zdravi:-) To mam taku meninovu lyzovacku :-) ozvem sa.Pekny vecer:-)
Odpovedať
Sasi vsetko dobre k meninkam ....my zajtra cestujeme do Prahy tak nebudem cez den na nete az mozno k veceru :-) a vo stvrtok uz do robotky :-S
Odpovedať
Saška, všetko naj k meninkám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, velmi vam dakujem za gratulacie:-) milo ste ma potesili. Ja som dnes uz v praci, vcera sme lyzovali a cele tela nas biolia, ale nakoniec som do prace vstala. Pekny dnik.Papa
Odpovedať
aj ja som Sasi v praci, ale som na SR strasne ochorela tak som prisla uplne znicena do prace este aj kolega povedal, ze vyzeram zle :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?