Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj mirka, asi je lepsie sa do tychto veci nemiesat, lebo vyjdete z toho zle aj tak len vy dvaja. Ja nastastie taketo skusenosti nemam a dufam, ze s nimi do styku ani nepridem .-)
Odpovedať
mysti, akoby si mi z duše hovorila. keď sa ozvem tak som tá najhoršia a samozrejme že tomu nerozumiem a pod. . saši tak tomu ver, že ako dobre.
Odpovedať
ja to tiez uz neriesim sice u svokrovcov je to tak, ze davaju vsetko dcere a svagrovcom co maju toho maleho -ale to je ich vec aj tak ja nejako na darceky nie som a od mala som zvyknuta platit si veci sama - nasi sice prachy maju, ale tak ma vychovali a som rada, ze nie som na nikom zavisla ;-)
Odpovedať
yvetta: Cechovsky je z Trencina, atelier ma v Dubnici nad Vahom.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ahoj saši, ja to ani neriešim...je mi to v podstate jedno, mňa sa to až tak netýka. ja mám jednu sestru a moji rodicia nikdy medzi nami rodicia rozdiely nerobili. Vies, len ma to mnohokrat zamrzi, ze mojho priatela maju jeho rodicia len za niekoho, kto vie vsetko spravit, opravit...a jeho brat je uplne lavy a este sa aj tvari ako majster sportu...a ked sa nieco zomelie, samozrejme vzdy sme na chybe len my. jeho brat "zdedil" byt po rodicoch, zariadeny, zatial co my sme si ho museli sa mi kupovat a vsetko prerabat. ale aspon nemusim nic vracat, a tak je to dobre. Ked svokrovci prerabali kuchynu a chodbu, svagor sa tam ani neukazal, nam vyvolavali kazudy den, aby sme prisli, lebo bolo treba robit...sme tam jedine na robotu. Oni robia naozaj medzi synmi velke rozdiely, alebo mame zatial smolu, lebo nemame dieta... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, hlavne,ze vy dvaja sa lubite - tak ako mi asi pred 2 tyzdnami napisal v sms moj Radko : "Netrap sa, ved mas mna" a vtedy som si uvedomila, ze naozaj, keby nebolo jeho, tak asi neviem. Viem trapi Ta to - mna by to tiez, ale asi ich nezmenis. No takze tak. Dnes idem na obed k zubarke a poobede nam zacina vianocny vecierok...
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, tak to mate fajn. Ja dnes tiez robim posledny den, pridem do roboty uz len 3.1., takze konecne zasluzeny oddych. Mna dnes zubarka nastvala, chcela som objednat priatela na stvrtok na pol jedenastu, tak mi povedala, ze ma prit rano, ze si treba pockat, lebo je vela ludi...a zlozila mi telefon. Vies, ked som ja bola robit si zuby, tak som sa s nou dohodla, ze pride ten tyzden v urcitu hodinu. On prisiel, ale ona uz nerobila. Ked som jej potom volala, ze sme boli dohodnuti, tak mi povedala, no a co, tak som nerobila. problem je v tom, ze priatel nerobi v tom istom meste a nema dovolenku (nastupil len prednedavnom do novej prace), ale ju to zjavne nezaujima. Odkazala, ze mame zavolat, ze sa dohodneme, tak som volala a takto ma odbila...riadna krava...tak som zvedava, co chudacik vymysli.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a nechcete zubarku zmenit - lebo co citam sa k vam nechova najlepsie. ta moja je uzasna :) uz som spat - dnes dva kaziky robila a na 7.2.2008 ma objednala. aj manzelovi preventivku urobila
Odpovedať
ja som uz bola na preventivke na SR aj v CR :-D :-D a mam vsade dobrych zubarov na SR o cosi lepsieho a v CR o cosi drahsieho :-D inak ako mate dovolenku napiste... ja mam dovcu od 22.12 do 2.01 a to je vsetko :-D musim si ju setrit na svadbu a svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 31.12.2007 az 4.01.2008 podpisanu, ale do 2.1.2008 (moje mennky:- ) bude isto cerpana, a tie dva ostavajuce dni podla toho, ci budeme niekde mimo, alebo nieco vymyslime. Prinajhorsom pojdeme do prace.
Odpovedať
tak ja cestujem na SR do KE tak sa mi neoplati cerpat len par dni to uz aspon na tyzden a viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak to je jasne - my ideme pred silvestrom na Klenovec - ci ako sa to sklonuje, so susedmi na chalupu ale na silvestra sa vratime a budeme papucovat :-) sme sa tak rozhodli, ze nemame chut na nejake zurky, ze radsejm tak podomacky, sami, s havinkom pri telke a tak, tak sa celkom tesim, ze sme sa takto dohodli. 31-eho chcem ist do Pandorfu nakupit po Vianociach su zlavy a este aj lyzovat niektory den bud do Kremnice - tam mame rodinu od manzelovej strany alebo do Rakuska. Ale skor ta Kremnica, kedze po Vianociach budeme asi viac bez peniazkov ako s nimi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to mas super ja budem na Silvestra u mojich buducich svokrovcov s milacikom tak to bude celkom super oni su v pohode a tiez budeme papucovat pozerat TV atd... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je vyborne, ak ste si sadli :-) myslim s buducimi svokrovcami :-) ja na dnes koncim, idem smerok k drahemu, skocim asi do Avionu, mozno nieco uvidim na Vianoce. A potom ideme domov a u nas v PK na nejake tie nakupy :-)papa pekny zvysok dna :-)
Odpovedať
Ahojte aj ja som 1983 mozem sa pripojit ?
Odpovedať
jasne ahoj ninka ;-) pretty ja si rozumiem so svokrovcami hlavne svokra je v pohode svokor trosku nie, ale to neriesim ku mne sa sprava dobre, ale ku inym blbo a potom mam akurat problemy so svagrinami :-| a svagorom :-| ale co uz rodinu si nikto nevybere :-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to celkom ok vtych vztahoch, aj ked kazdy ma svoje muchy .... :-S ninka vitaj :-) no pribliz sa nam nejako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a Mirka, kde siiiiiiii?
Odpovedať
Ahojte tak ja mam svokru 3000 tisic km daleko tak mam pokoj, aj ked je v pohode...Prettybaby aj ja by som chcella svadbu 19.maja,na druhy den mam narodeniny,ale termin sa dozviem na Vianoce pri oficialnych zasnubach.
Odpovedať
ahojte, tak ako ste na tom s vianočnou náladou? mňa stále nechytá, neviem prečo. :-|
Odpovedať
to Liana : vies ,ze ani ja si to tak neuvedomujem, stale v praci, nie je ani sneh ani napecene hmmm aspon nie som sama
Odpovedať
u nás mamka už napiekla, ale čo mám z toho keď prídem o pol deviatej večer domov a akurát tak ľahnem do postele. ale darčeky už mám nakúpené a samozrejme užila som si aj predvianočnej tlačenice. :-N
Odpovedať
ahojte tak ja som uz darceky nakupovala hrozne davno tak som mala este klud .... :-D a inak ja tiez v praci az do piatku a domov z CR idem az v sobotu v noci vlakom tak to bude a pridem v nedelu - zasa to bude zhon ..... :-| este ziadne sviatky som neprezila v skutocnom klude |-|
Odpovedať
ahoj holky ste tu niekto??????????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, aj ked tu dnes asi nikoho nenajdem :-) prajem Vam vsetkym krasne sviatky, plne lasky, pohody, porozumenia a pokial sa nespojime , tak aj vsetko dobre do Noveho roka - BUDUCIM nevestickam krasne svadobne pripravy a este krajsiu svadbu. Som tu len naskok, lebo chystam uz stedroederne zalezitosti , ale musela som sen nachvilku nakuknut:-) nech Vam kosticky z kapra nezabehnu :-) papapapa
Odpovedať
STASTNE a VESELE.. :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte aj Vam STASTNE A VESELE SVIATKY ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky? je niekto tiez taky blazonko a pracuje? :-)
Odpovedať
ahoj, ja tiež pracujem, dokonca aj na silvestra :-)
Odpovedať
ja nepracujem len som sa prisla pozriet, ale idem vybavovat veci okolo svadby kedze som konecne doma :-D tak pa zatial
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?