Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! ano po preventivku u zubara...bola som tento tyzden. Od zaciatku novembra mi robila 4 zuby a jeden trikrat, lebo mi vzdy vypadla plomba. V stredu tam mal ist moj drahy, prisiel tam a zamknute. ( a to bol objednany). Ja som tam vcera volala a ze oni uz budu robit len do jednej, ze maju vycerpane kredity...to je uzas, ze robia do jednej, ked on chodi z prace o pol tretej. tak mi sestricka povedala, ze si ma zobrat dovolenku. To je super, ze? Brat si koli 5 min preventivky dovolenku...Ona si precerpala kredity cez rok a a asi zabudla, ze rok ma aj mesiac december a aj vtedy ludia chodia na preventivky...my sme boli aj minuly rok v decembri, takze skor ist nemozme.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je sila. nie aby bola rada, ze ma pacientov, ale takto si ich len odpudzuje. Ja idem 18teho k zubarke, ma mi dost cdo robit, tak postupne mi dava do poriadku chrup :) a co planujes cez vikend ? ja budem upratovat, umyvat okna, prat zaclony:-( joj tak sa mi nechce a zaroven chce:-) svagor ma oslavu 26ky, ale neviem ci pojdeme, mozno inokedy mu zablahozelat
Odpovedať
babulky, veríte na feng sui? dnes o tom vraveli v telerane a bola tam taká srandička, že talizmančeky na šnúrke, že ich treba dať do peňaženky a budú sa peniaze množiť. :-D myslíte si že by to bol dobrý darček pre nastávajúceho svokra? lebo fakt neviem čo mu dať a toto bude len také symbolické pod stromčekom, nedávame si veľké dary. tak či to nebude trápne. svokre dám anjelika keramického, ale jemu fakt neviem, tak ma toto zaujalo.
Odpovedať
Profilova fotka
no lianka, ja neviem, do takychto veci sa moc nestaram - teda ma nezaujimaju, cize tazko povedat ci verim alebo nie :-) ale myslim, ze kazdemu darceku sa potesia :-) (ozik, si mi na poslednu postu neodpisala:-) )
Odpovedať
ahojte, mysti a nemoze ist priatel z prace na preventivku vramci navstevy lekara - viem, ze to existuje, ale teraz som nejako mimo a ma nenapada ako sa to vola - proste on ma na to v praci narok a by sa to malo platit priemerom ;-) na nejaku tu hodku - u nas v praci je navsteva lekara platena normalne akokeby si bol v praci, ale musi to trvat do 3 hodin, ale aj tak to vsetci vyuzivaju :-D lianka ani ja neviem tiez do toho moc nerozumiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivettka - aj mna to napadlo. Len ci si to moze dovolit :-) lebo aj ten moj je taky, ze "on z prace nemoze len tak odist a bla bla bla! - si neda odo mna vysvetlit, ze na to ma pravo, ide o zdravie, takze, ked to ini vyuzivaju, tak preco nemoze aj on :-( ale to su chlapi, melu si svoje...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, yvetka, vies prenho to je dost problem, lebo nepracuje v tom meste, kde je zubarka...ale jednoznacne to bude musiet nejako vyriesit. saši, aj ja plánujem umývať okná uz asi 2 tyzdne, ale nejako mi to nikdy "nevyjde". my mame zajtra zabijacku, cize o zábavu máme postarane, len dufam, ze nebude prsat. prideme od nasich len v nedelu a potom ideme na obed k svokrovcom, a vikend je za nami. Vcera som uz nieco poriadila dom, dnes este doriadim, dam este prat posledne, co nam treba a vecerom uz ideme k nasim (nebyvame v jednom meste), aby sme rano nemuseli cestovat. Lianka, ja som mala na VS jeden predmet vramci ktoreho sme mali aj feng-šuej. Mne sa to celkom pači a naozaj v miestnosti, ktora je zariadena podla tohto pravidla sa citim ovela lepsie. A myslim, ze to, ako darcek je super, len to potom musis svokrovi aj tak vysvetlit. :-)
Odpovedať
saši ani mi nič neprišlo, napíš ešte raz, lebo mi niekedy sem nejde ani prihlásiť, alebo je tu všetko červené, tak neviem.
Odpovedať
pretty to mas tu prekazku ci ako sa to vola dnes mi to naozaj nemysli a to som robila 6 rokov slovnenske mzdy a personalistiku - viem, ze mas narok na paragraf cca 6 dni za rok ci kolko a navsteva lekara je normalka ked donesies ten papier - vcera sme totiz mali party z prace tak som dost mimo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivett:-)jaaaaj, tak si si popila a isla neskoro spinkat?. mysti - takze taky "full" vikend, co? no vidim, ze mame toho vsetky vela na praci, ale dufam, ze aspon cez sviatky si trocha oddychneme :-) lianka,,idem kuk a poslat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, uz som poslala
Odpovedať
to hej pretty a este ma caka buduci tyzden firemny vecierok to bude zasa budem mimo v praci :-D :-D na druhy den :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-) ale je to prijemna skutocnost:-) kedy ho mate? my sme ho nemali mat, ale akurat predchvilkou som sa tak tajne dozvedela, ze bude, tak sa teskam :-)
Odpovedať
ho mame 13 vo stvrtok je to dost blbe, lebo mam uzavierku od buduceho tyzdna cize v piatok po vecierku som v praci :-( :-( :-( -musim byt a kolko ste zamestnancov a v akej oblasti robis nejako mi to vypadlo....u nas je cca 78 zamestnancovm, ale neviem kolko ludi pride - budeme mat v jednej restike v pravekom style a kazdy donesie pod stromcek darcek a potom si kazdy nejaky vyberie :-D a vy ako to bude???
Odpovedať
Profilova fotka
tak, baby, to Vam teda zavidim, u nas sa chysta jedine zaver roka, v piatok 14. ale ani tam som sa neprihlasila, pre istotu. Vobec nie som zvedava na niektorych mojich kolegov a kolegyne ako sa tam nalievaju a potom do kazdeho ryju....a so vo firme len rok, takze ma to tam ani velmi netaha... Ale dufam, ze sa vy poriadne zabavite... ;-)
Odpovedať
tak ja som v novej firme, ale zatial si s kazdym celkom rozumiem a u nas moc vela ludi do teba nerype ked si vypije tak je to ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, ci bude co zavidiet, bude to moj prvy mejdan :-) v tejto robote, predtym som 5 rokov bola v inej a tam boli super vianocne vecierky. Vzdy boli super:-)
Odpovedať
tak ja som bola predtym iba v jednej robote na Vianocnych vecierkoch a tam to bolo o nicom - lebo sa strasne pilo a kazdy ozratu - ble - proste setrilo sa na jedle, ale hlavne, ze bol alkohol...no a nic ine som nezazila, kedze potom som bola uz zivnostnicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...ahoooooooj 83ojky,som sama z LC? =-)
Odpovedať
my máme večierok tento týždeň, ale neteším sa naň, treba tam aj prespať čiže to bude o ničom, žiadna noblesa :-|
Odpovedať
ahoj marcaradko tak ja som z KE a byvame momentalne v Prahe a zatial to aj tak ostane - nevieme dokedy :-D my nastastie nemusime prespavat a mam to kusok od bytu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ahoj marcaradko...nie som sice z LC ale som z okresu RS, cize kusok... :-D ako sa babenky mate dnes? my mame po tej zabijacke, riadne som uz 2 dni nespala, ani tuto noc som sa nevyspala, taka som bola zrobena...ale je to uz za nami a to je fajn...prasiatka su uz v mraznicke...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko mysti :-) aj ja som sa cez vikend namakala - stale sme urpatovali a podobne a vcera poobede mali dve navstevy :-) takze asi tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa prave dozvedela, ze dnes budem sama doma aj vnoci. moj milacik ide dnes na skolenie a pride len zajtra. to je naozaj super, ze mu to povedali dnes...ani som sa s nim nerozlucila... :-( ze si pride cez obed len domov pre veci a ide prec, a ja budem buvat sama...joj
Odpovedať
ahojte holky mysti tak ja som na take zvyknuta milacik predtym chodil prec aj na tyzden na vseliake sluzobky, ale teraz som rada, ze uz aspon pol roka nikde nebol :-D
Odpovedať
ahojte..ale vas tu je..normalne to clevka potesi..ze nie je sam s takymto vekom.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! Tak dnes sa vam velmi nechce komunikovat...ani ne, som taka, ze len prist domov a zalahnut spat. Ale na druhej strane sa mi domov ani nechce ist, ked si pomyslim, ze ma tam nikto necaka... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirkaaaa,zvladnes to , ale viem co to je, ked mal ist moj drahy po 2rokoch co sme spolu byvali na sluzobku, som normalne v okne plakala, ked odchadzal :-)
Odpovedať
ahojte, ja neze by som nechcela ist cez pracovnu dobu na net, ale nemohla som mala som totiz tolko prace, ze som nestihala a to ma caka az do vianoc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivett- uplne rovnako som to mala dnes aj ja.ledva som stihala, taka som bola ubehana a teraz som si po celom dni sadla. Vecer som cvicila dve hodiny za sebou.Dnes spim u brata v BA,tak mi nachystal robotku, zehlila som mu tony triciek a teraz som skoncila. Tak babenky prepacte, ze som cez den nestihala :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?