Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
cafte tak mne dnes nesiel net, ale nemala som cas citat co sa tam v 84 dialo.... vitaj elanor ja mam toho dost v praci tak nestiham, ale uz sa tesim na Vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
elanor ahoj :-) a tiez ostatne stalice:-) mysti sa prihlasi asi az rano, ale aj tak, pekny vecer:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Ahoj Saši! Chcela som sa včera prijlasit okolo jednej,ale asi bol pretazeny server nemohla som sa dostat na stranku. Takze az teraz. Ked pridem domov, PC uz ani nezapinam, ked nemusim, mam ho naozaj dost tu v práci a doma na to ani nie je cas, pretoze vzdy niekde behame a ked nebehame, tak spime. Vcera som chcela zacat umyvat okna, ale moj drahy mal uz pripraveny iny program, takze som neumyla ani jedno :-D . zato som si perfektne oddychla a trosku vypla, dobre mi to padlo. dnes mame ang. ale mame ten mejdan, tak sa aj celkom tesim, trosku odreagovania. ale vidim, ze uz zase nic doma neurobim, lebo ked prideme o nejakej siedmej domov, uz sa mi asi nic chciet nebude, uvidim. Dnes musim ist pokupit nejake dobroty na Mikulasa. Sviatky sa nam pomaly blizia...tesim sa. Elanor, vitam Ta medzi nami dievcatami :-D
Odpovedať
ahojte. Co noveho? zase som sa tu dlhsie neukazala, tak idem precitat co ste popisali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj karla...kde si bola stratena? musis to teraz dobehnut. Ako sa mas?
Odpovedať
ok,ja sem obcas mrknem, ale vacsinou len pozriem nove ip, odpisem. Tak teraz sa musim zacitat do Vasej-nasej temy, nech viem o com kvakate.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:-) mirka:-)karla7:-) ano ano, mirka ma dnes english paaaarty:-) my dnes uz budeme spinkat doma, zachod by mal byt dnes dokonceny tak po NJ, pride pre mna drahy a idem domov upratovat, umyvat a podobne :-| ale uz sa tesim :-) ja tiez, este nejakeho toho mikulasika musim kupit, len neviem kedy - musime nieco vymysliet:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, tak uz budete mat pekny bytik...ja idem teraz o desiatej do mesta vybavit per veci a skocim asi aj do obchodu a budem to mat vybavene. Som zvedava, ci aj mne nieco Mikulas prinesie, musim vycistit cizmu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ale poriadne ju vycisti a co jednu, daj tam rovno dve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zeby som bola az taka poslusna, ze by sa to do jednej nezmestilo? :-D No uvidime...doma mam aj 2 pary ciziem :-D . Vcera som posteklila aj moju svokru, ci si aj k nim mam doniest cizmu :-D . nepovedala ze nie
Odpovedať
Profilova fotka
no viids:-) boze, esteze si mi to pripomenula, aj svokrovcom musim nieco kupit
Odpovedať
Profilova fotka
No, my rodicom nekupujeme na Mikulasa, len mojej segre, krstnej dcere a nejaku drobnost my navzajom...Ja dostanem vzdy od mamky aspon nejake ovocie a to mi staci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ved ano, aj ja som to tak myslela. Aspon jedneho maleho cokoladoveho mikulasika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz som sa vratila z mesta, nechala som tam asi 500,-Sk. Boze, mna radsej nikde nepustit...kupila som kopec sladkosti, ovocie...a zase mam v penazenke prievan... :-( ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
takze si stedry mikulasko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano stedry...len keby uz bola vyplata... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor, neviem, ci do piatku u nas bude =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze do piatku...tak to mate naozaj fajn,. u nas byva vyplata tak najskor 25. v mesiaci, takze ja sa este nacakam...ale drahy by mal mat uz buduci tyzden a potom by sme chceli ist uz aj na nejake vianocne nakupy...
Odpovedať
cafte tak u nas je ma byt vyplata do 15.v mesiaci, ale nastastie nasa firma posiela prachy skor cize predpokladam, ze do piatku najneskor pondelok to mam na ucte :-D inak u nas dnes vo firme sme dostavali mikulasa - mate nieco take v praci aj vy????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj yvet, aj my budeme dostavat od nasich kolegov Mikulasa, ale predpokladam, ze az zajtra, stale dostavame v den Mikulasa. Musim aj ja dnes vylestit cizmu, mozno sa zastavi aj u nas doma... :-D aspon uvidim, ci som bola cez rok dobra... Tak krasky, na dnes sa s Vami lucim, dnes idem na ten mejdan na anglictinu a potom este odniest Mikulasa nasej krstnej dcere...a uz bude vecer osem hodin, tak len hodit sprchu, zapnut trosku telku, kuknut film a den je zase za nami! tak sa majte kocky a este pekny zvysok dna... :-) ;-)
Odpovedať
pa mysti ja musim este kupit mikulasa priatelovi ale neviemco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam dnes nemcina odpadla :-) tak vyuzijem cas a idem este aj ja neico kupit, lebo sa medzi vami citim ako maly skrobik :-) srandujem. Zchvilku koncim aj ja. Ahoj ivett:-)
Odpovedať
tak zatial a prajem prijemneho Mikulasa pa pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe ivettka:-) zajtra sme na prijme:-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo krasky, co este buvate??? Nie vy cakate na mna, kym zase ja otvorim dalsi den... :-D Ste zlate... Tak co ako sa mavate? Co ste vcera pokupili? ;-)
Odpovedať
caf mysti tak ja som vcera kupila priatelovi Mikulasa a nakoniec sme mali malu roztrzku....este to snim musim dnes doriesit. :-S :-S - vcera sa to uz nedalo bol strasne unaveny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
yvet, tak to mi je luto, ja som dostala Mikulasa uz o tretej poobede, lebo potom sme isli na anglictinu. mali sme to posedenie a prisli sme domov az o osmej vecer. A dnes ma zvozila aj svokra v robote, ze sme si neprisli pre Mikulasa, takze budem mat dodatocne aj dnes a do firmy "pride" zajtra, lebo dnes isiel na sluzobku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme s drahym dostali mikulasa uz vcera, od svokrovcov. dnes ideme k mojej mamine, tak bude tam a vecer, ak som posluchala, dostanem aj od manzela nieco:-) ja som mu dala vcera:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši...tak si predsa tu, ja som si uz myslela, ze mas dovolenku ja som dostala kopu cokoladiek (mnam), esteze mam uz po preventivke... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie,nie Mirka, nemam, len som akosi nestihala sa sem dostat .-) po akej preventivke? zubar? :_)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?