Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
pretty - bolo to tak, ze som sa vyjadrila trosku nezrozumitelne a jedna holka to nepochopila bolo to v prvej teme a myslim sa to vola svedok ci tak nejak.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj :-) tak uz som v obraze.
Odpovedať
Profilova fotka
baby na dnes asi koncim papa
Odpovedať
aj ja uz idem domov z prace zachvilku papa
Odpovedať
prettybaby... mne sa tiez Pariz velmi nepacil, poznam mesta, ktore sa mi pacia viac :) ale romanticky pre ma bol ;-) ale naozaj len kvoli zasnubeniu :-). Inak sa mi zdal skor spinavy a smradlavy. Ak budem mat cas, urcite sem rada napisem. Teraz, kedze chystame svadbu, tu budem asi castejsie. yvetta... mam pocit, ze u nas taky pripad ani nie je. Skor tie, co vystriedali vsetkych chlapov sa este nevydali a ak ano, tak za "cudzincov".
Odpovedať
Profilova fotka
tak to TI verim:-) to jej asne, ked sa Ti spaja s takou krasnou udalostou :-) teraz by som, ak budu buduci rok peniazky, alebo tak nejako, rada videla Barcelonu alebo Benatky, Rim a tak. Je sice este vela metropol, ktore by stali za to vidiet..pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dobre ranko vam vsetkym prajem! Aky ste mali vikend? Ja celkom fajn, mali sme v sobotu oslavu, tak bolo super, zase trochu odreagovania. Teraz tento tyzden mame v praci inventury, takze tu budem asi menej, ale ked nachvilu zasadnem k PC, urcite vam napisem. Blackrose, vitaj v nasom klube...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti, tak pevne nervy pri tej inventure. A co vikend? No v sobotu doobeda sme este behali, kupovali sme obklady a dlazbu na WC, ktore nam dnes ujo zacina robit:-) spime 3 noci u svokrovcov. Poobede sme isli ku kamosom, lebo sa im narodila druha dcerka a vecer mal manzel vianocnu husacin z prace, takze sobota asi taka. Vcera som upratovala, varila, chvilku pozerala TV, potom isla cvicit, manzelik vyprataval vecko a chystal vsetky potrebne materialy. Vecer sme sa presunuli ku svokrovcom.Inak som opat chora, co ma stve.... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Saši! Aj mna stale boli hrdlo (uz vyse tyzdna) a neviem sa toho nejako zbaviť. Najhorsie je to jasne ze rano e vecer (a celu noc). Takze mate trojdnovy pobyt u svokrovcov? :-D To musis ako dobra nevesticka sekat dobrotou ;-) . Ale zase ber to tak, ze je to na dobru vec a budete mat nove peknucke WC. :-) Iste bude u nas v robote tento tyzden chaos s tymi inventurami, ale jedno je dobre, ze to nemusime robit pomedzi sviatky, lebo vtedy ma tu nikto neuvidi... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvett a este nieco na tie sproste temy a nazory...viem tu o jedenej takej "rypacke", ktora ma tak sproste nazory a vsetkych uraza, ze to az nie je mozne. Aj ja som s nou mala taku "slovnu potycku" a nebola som jedina...napisem Ti jej meno do IP a az najdes jej prispevok, tak si precitaj...je to fakt sila a najlepsie na tom je, ze v jednom fore pise, ze ma 25, druheho fora mi vyslo, ze ma 27...proste hruza...
Odpovedať
Prajem Vam vsetkym pekne povikendie ;-) aj ked je pracovne. Mysti - dakujem :-) obcas k vam zavitam. Prettybaby - urcite je este vela krasnych metropol, ja som zatial bola len v Parizi, Mnichove a vo Viedni, ale najviac sa mi pacil Mnichov :-). Ale mna skor laka francuzska a talianska krajina ako mesta. S priatelom planujeme taku dlhsiu cestu po francuzsku a potom zase po taliansku. Kazdy den byt niekde inde :-) Dufam, ze nam to niekedy vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
mysti - presne, rano vecer je najrhorsie. Cez den je to ako tak, poobede najlepsie, ale hadam to do Vianoc vyliecime:-) blackrose - ja mam tize kamaratku, ktorej snom je brazdit po francuzskom vidieku. Ja by som asi chcela vidiet vsetko, ale ked nie je na to cas a tiez peniaze :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak tak babenky, tych peniazkov naozaj nie je velmi nazvys. my snivame o niecom takom, ako je perfektna lyzovacka aspon niekde v Alpach, potom perfektny hotel (aspon 4*), sauna, masaze, paradne jedlo, bazen...proste parada, ale potom sa vzdy rychlo z toho sna zobudime. :-D
Odpovedať
Tak to poznam :-) najprv sme chceli, ze by sme francuzsko presli v buducom roku, ale kedze chystame svadbu, tak neviem ci nam vyjdu peniazky. Tak uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
My si chceme z peniazkov, co dostaneme na svadbe dozariadovat byt, takze nepojdeme hned ani na svadobnu cestu, len by sme chceli ist na nejaky predlzeny vikend niekde na Slovensko a potom v lete by sme chceli ist do Grecka. Minule leto sme boli na takej "predsvadobnej ceste" v Egypte. tak uvidime, co sa nam podari. Musim sa uz po niecom pokukat tu na Slovensku na nejake 4 dni. Snad nieco najdem...
Odpovedať
Profilova fotka
urcite najdes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dufam aj ja, ze najdem nieco za rozumnu cenu, co by bolo fakt dobre. Aspon par dni si uzit s uz manzelom...parada... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby, pozeram, ze ´84 je uzamknuta...nejako sa tam zacali velmi hadat, nechapem ich. Toto forum je o svadbe, tu by sme si mali navzajom radit a nie sa hadat.
Odpovedať
Profilova fotka
akjurat som v teme MIlanovy fanynky- ci tak nejako sa to vola sa docitala, ze to tam vrie. A to som sa nahodou dopocula, lebo som do tejto temy prispela (myslim temu Milanovy fanynky) a tiez som akosi jednou nohou vstupila do konfliktu. Idem kuknut tu 84ku. Nam sa to dufam a verim nestane :-)
Odpovedať
som zvedava na 84 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mysti, ivettka, citali ste si tu diskusiu? ja len tak zbezne, pravdupovediac sa mi to cele citat veru v praci nechcelo, teda som ani nemohla a teraz som uz unavena.k comu tam doslo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjote krasky! Ani ja som to cele necitala, len trochu koniec, za nieco sa tam ´84 pochytili...my mame zatial maly "klubik", tak sa nam to snad nestane. :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-)cau fesanda:-) myslim si, ze nie, jedine ak by prisiel nejaky necakany vichor :-) , ktory by to tu nastrbil, co si aj tak myslim, ze nepride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...tak ako sa mas dnes? Choroba uz prechadza? Ja mam dnes poobede trosku volno, teda nemam nic na plane a velmi rozmyslam nad tym, ze asi umujem nejake okna...teda az sa mi bude chciet. Zajtra ideme na anglictinu, ale budeme mat taky maly "mejdan" sme sa dohodli. Nejake trosku vinko, nejaky kolacik a tak...dufam, ze bude fajn. Doma mam uz trosku Vianoce, ale stromcek este nemame...ale nejake dekoracie som uz povytahovala. Dnes som akurat rozmyslala nad tym, ze sa celkom tesim na Vianocne rozpravky...mam ich rada...aj vianocne filmy...
Odpovedať
Profilova fotka
no nadcha je stale, citim sa sice este choro, ale da sa:-) ja idem dnes o 13:00 k lekarke a potom uz do prace nepridem, cize tiez trosku budem mat volno. Ale vecer zasa cvicim, takze tak. Ja mavam NJ pondelok, streda. Inak aj ja sa uz tesim na rozpravky, aj ked viem, ze mozno neobsedim a furt budem nieco robit, ale som si povedala, ze tento rok si ich musim poriadne uzit. Okna aj ja este musim poumyvat, planujem asi buduci vikend. 15teho robime doma predvianocnu kapustnicu, zavolali sme susedov (2pary).Vacsinou sme to robili s partiou (cca 12 ludi)ale kedze znova dva pary porodili a asi budu viazani na deticky, tak by nas doslo malo. A tiez su vianocne vecierky, tak by sme sa asi nezhodli na datume. Tak sme aspon susedov pozvali. .-)a ozaj, tento piatok sa tesim na Hriesny tanec :) co hovoris na Superstar ? uz su tam len ti najlepsi?:-) ozaj mirka, ty mavas zoci? som o tom teraz citala vo fore prvykrat:-o
Odpovedať
Profilova fotka
zacnem od konca, zoci mavam aj ja, pisala som o tom aj vo fore a je to naozaj velmi neprijemne. Superstar sa mi uz teraz paci a je uz jedno kto vyhra, lebo sa vsetci fakt dobri. Ale asi by som tipovala Dominiku, Roba a potom Vierku. My ideme 16teho na vianocne nakupy, tak sa uz tesim. len dufam, ze kupim vsetko, co chcem. Este musim rozmyslat, ake kolaciky budem piect... Ake pocasie je u vas? U nas vcera riadne prsalo, dnes je sice pekne, ale ja chcem sneh!!! Aspon nech je sneh na Stedry vecer, to je uplne ina atmosfera...joj, tak sa tesim na Vianoce...velmi...Aj my budeme varit vianocnu kapustnicu na Stedry vecer s mojim drahym (uz aby to bolo) a budeme vlastne verit komplet menu. Joj, sami dvaja, bude to fakt super, len keby to trvalo vecne...
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme v spolocnej domacnosti - nasej .-) uz 3tie vianoce a tesim sa na kazde, na to varenie, zdobenie stromceka - a podobne :-) manzelik stavia stromcek a potom ho spolu zdobime. Vzdy ho pritom fotim, je to svanda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na robenie stromceka sa aj ja velmi tesim, len sa zatial rozhodujeme, kde ho tento rok dame, kedze este nemame zariadenu obyvacku. takze najprv musime vyriesit tuto dilemu... :-D . budeme potom pekne lenosit a nas caka este vyroby tych oznamiek, tak nudit sa urcite nebudeme...
Odpovedať
helooo aj tu rok 1983 :-D
Odpovedať
elanor ahoj vitam ta medzi nami 83-jkami :-) Ako si na tom s organizovanim svadby? Tiez uz mas pripravene vsetko rok dopredu ako vela inych bab??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?