Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mysti - vidim, ze aj ty mas pekne perny den :-) ale ved co uz, co by sme inak robili ? .-) ivett- a ako bolo na stretku? hadam dobre :-)
Odpovedať
no bolo na stretku super ....dali sme si strasne drahe jedlo v centre Prahy, ale inak to je jedlo stalo za tie prachy - ja si to dovolim tak raz za rok, lebo inak by som skrachovala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej.-) tak to Ti verim, ale treba si raz za cas dopriat, lebo kedy si budeme? ked uz budeme dedkovia a babicky? :-) asi tazko z dôchodku :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky! tak ako sa dnes mate? ja som nejaka chora, vsetko ma boli, najradsej by som sa videla niekde v posteli...dnes idem na manikuru, tesim sa, treba spravit nieco pre seba.Mam gelove nechty, tak dnes idem na doplnanie. zase budu nechtiky o nieco krajsie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti :-) tak si nejake vitaminy hod do seba :-) u nas vcera snezilo, tak teraz je tu bielo:-) ale neviem, ci sa to dlho udrzi.
Odpovedať
Profilova fotka
no, u nas sa tiez vcera nieco take ako sneh prehnalo, ale uz je davno po nom, ani sa neudrzal. ako po vcerajsom cviceni? ja som bola vcera u tej zubarky a obisla som velmi dobre, ani mi nevrtala, len mi to nanovo zaplombovala a ani som nic neplatila, takze to bolo bezbolestne...ale este idem buduci tyzden robit jeden kaz a potom mi spravi uz aj preventivku.
Odpovedať
Profilova fotka
no celkom v pohodke- som zvyknuta. dnes opat, zajtra a stvrtok tiez .-) moja druha praca :-) jaaaaj, ty si bola u zubarky. Mna to caka 18-teho :-)
Odpovedať
ja som tiez bola a zaplatila som 500 kc a vrtala mi zub aj blombovala - ja si davam len biele blomby...., ale pre mna to nie je nic hrozne ja mam zubarov rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw, tak to som davno nepocula, ze ma niekto zubarov rad. tak to naozaj klobuk dolu...ja zubarov priamo neznasam, stratim tam stale 10 rokov zivota. yvet, ako pokracujes s pripravami na svadbu?
Odpovedať
ja som mozno tak vedena od detstva, kedze moja mamka zubarov tiez ma rada a v SR som mala znameho zubara a on sa ku mne spraval vzdy perfektne tak som si k nim vytvorila kladny vztah.... inak pripravy stagnuju zatial no uvidime ako bude dalej ....., lebo cez vianoce sa chystam do KE ist skusat saty ;-) a ist pozriet aj pracu kameramana, fotografa a DJ, ktorych mam uz objednanych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fesandy! tak ako sa dnes mate? ja uz celkom fajn, vcera som sa nadopovala tabletkami, tak mi je dnes uz lepsie, nastastie.Ale zacinam byt nejka hladna a pristihla som sa, ze som uz asi 4krat pozerala na hodiny, ze o kolko bude obed... ved som od pol piatej hore a clovek aj vyhladne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti :-) som rano myslela, ked som len narychlo nakukla na forum, ze zatial ziadne uvitanie na zaciatku dna :- ) , ze dufam, ze nie si chora. Ale vidim, ze je Ti lepsie, tak to som rada.Tak , tak , obedik sa blizi a co nechtiky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj, nachtiky su perfektne...elenka je naozaj profesionalka a perfektne si vzdy pri nej oddychnem... :-D a hlavne mam zase na mesiac pokoj, uvidim, ale mozno pojdem k nej zase uz len po sviatkoch. Dnes je u nas taky krasny den, od rana svieti slniecko a je krasne. Len trochu zima, ale jasno. Vcera mi prisli vyrezavatka od lusy a tak budem mat po veceroch co robit. Moj nastavajuci na mna vcera nechapavo kukal ako som sa vytesovala ako keby som objavila Ameriku...a pritom sa smial. Bol naozaj uzasny, ale asi aj ja ked som sa vytesovala ako male decko, ked dostane zuvacku :-D Od buduceho tyzdna ideme na pripravu oznamka, normalne sa na to tesim, len som zvedava, ako to dopadne, ci sa zhodneme. Cas sa mi krati a zacinaju sa naozajstne krasne prijemne starosti...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano, prijemne starosti :-) budete oznamka aj scanovat? ak ano, jedno by si mi poslal do IP, alebo na sukr.mail? my sme mali aj nascanovane a niektorym, ktori mali mail sme aj mailom posielali:-) vcera som sa uz nestihla nalogovat, lebo som dosla az o 22:30 domov
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasi, my si budeme robit oznamka na PC doma, takze ich aj budeme posielat niektorym spoluziakom aj v elektronickej forme, takze Ti potom jedno poslem ;-) Aspon zhodnotis, ci sa nam podarili. Ale budeme ich robit asi len cez Vianocne sviatky, skor to urcite nestihneme. Mam este jednu dilemu...neviem co so stolickami v sale. Su tam klasika drevene stolicky a tak som najprv rozmyslala, ze si zozeniem navleky. Lenze cena 60,-Sk je moc (pocitame, ze budeme mat cca 80 ludi). Tak som presla na alternativu, ze si dam usit na stolicky biele vankusiky a na operadlo dam maslu z organzy alebo vlizelinu. Vyjde ma to lacnejsie. Co si o tom myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, to som Ti chcela pravenavrhnut, tu maslu a pripadne vankusiky. Lebo fakt dat 60,- za jeden navlek je dost. My sme oznamka mali 2-3 mes pred svadbou, cize v pohodke stihate a uz sa moc tesim. Ak najdem niekde to nase, tak Ti poslem. Musim ho pohladat a ak nie je skusim sa manzela opytat, ci niekde v poste nema este ulozene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, posli mi ho, budem sa tesit. my by sme oznamko chceli dat do konecnej podoby tento rok, tak aby sme ich uz mohli v januari posielat. Tie vankusiky mi bude sit asi kolegyni maminka a dufam, ze viac ako 3000,- nas to nevyjde. Nasi rodicia nam platia hudbu, jedlo, pitie, kolace a vstko ostatne (kamera, foto...vyzdoba, saty ...) si platime sami. A zda sa mi naozaj vela dat za navlek tolko penazi a hlavne pre tak vela ludi...Tak dufam, ze sa to bude dat vybavit za nejaku normalnu cenu. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze hej, ked je to po znamosti :-) aspon bude mat tetula po veceroch co robit :-) my sme to tiez tak nejako mali. Rodicia, obe strany financovali - saty, salu, vino, obrucky... - v podstate ked sa to tak nazbiera skoro vyse polovicu, ak sa nemylim a mozno aj viac. Teda urcite a si predstav vsetky vydavky na svadbu sa nam vratili. Cize sme si mohli potom uzit aj krasnu svadobnu cestu a polovica nam ostala, uz ani neviem, kde sme ju minuli,,, tak vselijak :-) teraz ideme prerabat WC doma, ale to uz co mame svoje a tak pomalinky gazdujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si kúpili byt (4 izbový) uz vo februari tohto roku a dali sme si ho firme kompletne prerobit. Vyburali sme cele jadro, dali sme si vymurovat nove, oddelili sme si WC od kupelky (tak som to stale chcela). Davali sme vsade nove podlahy, keramicku dlazbu, skrabali sme steny, na novo sme ich stierakovali a malovali, davali plastove okna, vyberali sme zarubne, pretoze sme si davali dvere s drevenymi zarubnami...proste makacka ako vino. a kazdu jednu izbu sme 4krat malovali, aby to bolo take ako to ma byt. A to uz bol jul, isli sme na dovolenku, ked sme sa vratili, objednali sme nabytok a komplet si zariadili: splanu, kupelku, kuchynu, pracovnu (hostovsku) a v septembri sme sa nastahovali. Nemame zariadenu obyvacku (telka je v spalni), tu chystame zariadit az po svadbe z peniazkov, ktore dostaneme, inak nam to nevychadza. Teraz mame vsetko, co potrebujeme a sme stastni... Po svadbe sa chystame len na nejaky "svadobny predlzeny vikend" a potom cez leto by sme chceli ist do Grecka na dodatocnu svadobnu cestu. Aby sme nemuseli minat tolko dovolenky, a hlavne si chceme dozariadovat byt. A budu prve spolocne Vianoce, velmi sa tesim...
Odpovedať
ahojte holky.....tak ja tiez rozmyslam nad navlekom, ale rozmyslam, ze navleky dam len na stolicky, ktore budu pri hlavnom stole a na ostatne dam na operadlo maslu ako bolo hore napisane ;-) inak aj mne poslite nejake oznamka som zvedava - my si nebudeme robit oznamka, lebo nato nemame casu, ale dame si ich urobit, totiz moja kamaratka vlastni copystudio, kde tie oznamka vyrabaju tak si dam urobit u nej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ivett-ka :-) ked ho najdem, poslem aj Tebe ,.-) myrka- my sme kupili bytik pred 2 a pol rokom, tiez sme prerabali, malovali, kupovali, a pod. cize viem, cim ste si presli :-) teraz uz len ten zachodik a nejake tie detaily. Ale roboty sa stale najde :-) takze mate aj vy peknucko :-) na sv.ceste sme boli mesiac a polpo svadbe v Grecku na ostrove Samos a bolo uplne uzasne. Uvidime, co bude dalsie leto, ci nieco vymyslime, ci budu peniazky a podobne :-)
Odpovedať
inak my sme v Prahe este v podnajme, ale planujeme kupit nejaky byt buduci rok tak uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvet, ja som tiez rozmyslala presne tak ako Ty, ze navleky dam na hlavny stol a na ostatne stolicky len na operadlo maslu. Ale potom ma napadla takato alternativa s poduskami. A ako vravim, az sa budem zmestit do tych 3000,- Sk tak nebudem vahat, bude to pekne...uvidime, potom Vas poslem foto, az to vyjde. Sasi, aj my by sme si kupili byt uz skor, ale obaja sme boli na VS, koncili sme minuly rok v juni, potom sme hladali pracu a az ked sme sa zamestnali sme kupili ten byt.
Odpovedať
u nas je to v praci dakedy divne - totiz mam tam kolegu kamosa a daktore kolegyne si myslia, ze spolu nieco mame ]-( no niektore baby su vazne vadne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez koncila minuly rok VS. My sme preto bytik kupili, lebo sme byvali v podnajme spolu a ze nebudeme do cudzieho, ideme do svojho a k tomu sme naslu dobru kupu, tak sme nevahali. :-) Ivett - a to ako preco? sa nejak inak chovate? ale vies, su ludia, ktori narobia z nicoho nieco...
Odpovedať
nie len problem bude asi v tom, ze ja si rozumiem viac s chalanmi ako s babami a aj v praci mam semtam nejake kamosky, ale na obedy chodim s jednou kamoskou a s jednym kamosom a teraz je ta kamoska na pracovnej ceste tak chodim len s tym kamosom a uz kolegyne maju reci...a bola som s nim pokecat v office, ked tam neboli kolegyne, lebo s nim sa bavim aj o takych veciach, ktore kolegyniam nechcem vesat na nos a kolegyne zacali do mna, ze co spolu mama, ked za nim chodim do officu a tak....proste ja tie baby nechapem :-S :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
yvet, nic si z toho nerob...su to kravy! my sme nastupili do firmy s priatelom rovnako, mali sme najprv aj spolu kancelariu, potom sme mali o trojo dveri dalej a vsetci sa do nas navazali. Ale mali smolu, lebo tu robi aj moja a jeho mamka, tak ich rychlo umlcali. Potom v maji priatel odisiel pracovat inam a bol pokoj. Aj ja tu mam roznych kolegov a pravda je, ze tu z technikov mam len jedneho kolegu mladsieho od seba a potom jedneho, ktory je odo mna o 3 roky starsi a ostatni su potom podstatne starsi od nas. Takze u nas nejake vztahy nehrozia. ja tiez ked sa chcem s niekym porozpravat, idem za tym starsim kamosom, ale nastastie pre mna vsetci kolegovia a koelgyne vedia, ze mam snubencaa je to o to lepsie, ze tu pracoval, tak nikto nepinda. Zato to mame strasne vztahy-pracovne-kazdy kazdemu podraza nohy...
Odpovedať
u nas to take neni zeby kazdy podrazal kazdemu nohy skor len si tak robia vtipy, ale u mna v robote len velmi malo ludi vie, ze mam snubenca.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a preco ivett-:-) nechces,aby to vedeli? my sme tiez kedysi robili pod jednou strechou ,ale nie pre jednu firmu. Nastastie sa do nas nikto neobuval...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate fajn, my tu mame jedneho kolegu a 3 kolegyne takych intriganov, ktory sa do mna vzdy navazaju a pritom mi nesiahaju ani po clenky...bavim sa s nimi len cisto pracovne, ked nieco potrebujem, inak vobec, s takymi primitivnymi ludmi si ani nemam co povedat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?