Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahojte babenky :-) kde ste vsetky? ako sa mate ? ;-) ja sa mam celkom fajn, dnes sa tesim lebo konecne svieti slnieckooo :-D x-)
Odpovedať
ahojte babenky... aj ja som 82-jka...2.5.1982...takze tiez patrím do radu čo oslávil tento rok štvrťstoročnicu :-D Ilusiatko si moja skoro susedka..ja som z okresu Bánovce nad Bebravou ;-)
Odpovedať
ahoj julia :-) sme sa par dni po sebe narodili x-) ja som sa narodila 29.4 :-D a odkial presne si ? :)
Odpovedať
Ahojte kocky, takisto sa pridavam do tejto fajnej temy o nasom skvelom rocniku, mnam skoro ako dobre vinko a to ze uz mame 25 , si predstavte jaka vzacnost je take 25 rocne vinko :D sme klenoty a to riadne. ja som 20.07. racica, tvrdohlava a sibnuta :)
Odpovedať
ahoj alexarisko :-) vitam ta medzi nami 8-) aj ja mam buduci rok svadbu,ale v septembri ;-) kuklasom tvoj pripravny album, vybrala si si naadherne satky, si v noch kraaasna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte všetky, vidím že nás pekne pribúda. To je skvelé ;-) A je tu niektorá narodená v októbri? Alebo som sama? :-D
Odpovedať
ahoj lilusiatko, kludne mi hovor Alex :) xixi ten nick je spojenim mien mna a mojho draheho a znie trosilinku divne ale iny ma nenapadol. pozeram ze aj ty mas peknucke predstavy o satach, co sa tyka mojich, chystam sa pobehat este vela salonov heh aj ked nemam predstavu kedy, ale tak zatial su favoritky vybrate. aj ja som chcela september, ale popravde chcem mat trosinku vacsiu istotu ohladom pocasia, nenavidim zimu a myslim ze v auguste je trosku menej pravdepodobne chladno ako v septembri. aj ked, nikdy nevis. Inak dakujem za kompliment, urcite ti ho po pridani fotiek z tvojho skusania vratim :)
Odpovedať
A dakujem za privitanie
Odpovedať
Nech zije 82 :) ps: este k tomu ako mlado secky posobime, ja som este minuly rok robila na lodi barmanku a hostia si zo mna robili srandu ze ci mozem vobec nalievat alkohol :) a ja ze preco preboha, no lebo ze vyzeram na 17, skoro som infarkt dostala heh :) ale to bolo asi tou bleduckomodrou uniformou so zlatymi notickami a este som mala vacsinou vlasy do dvoch copov :D heh a potom cuduj sa svete
Odpovedať
Profilova fotka
Alex, august je super mesiac. My sme mali svadbu v auguste, najskôr som sa bála, že bude veľmi teplo, ale potom sme mali naozaj nádherné počasie, ani teplo, ani zima, ani dážď. Ale s počasím naozaj nikto nikdy nevie :-| V tých šatách si naozaj krásna, budeš nádherná nevesta ;-)
Odpovedať
jezis kocky dakujem :) ste fakt zlate, no ja vkladam do augustu vsetku svoju nadej, najprv som chcela velmo stan , ale pomalicky od toho upustam, moc vela komplikaci na ktore nemam cas, ale perfektne poco musi byt inak by ma to asi dost mrzelo, inak uplna nechapacka, ako kocky v oktobri novembri fotia vonku svadobne satky jakokeby bol jul fuuu secka cest Murinko krasna svadba, velka zavist :) taka v dobrom myslena a manzelik hm hm hm fesacisko :)
Odpovedať
Profilova fotka
alex, ďakujem, si zlatá. No tá svadba bola dlho plánovaná, tak by ma dosť mrzelo, keby nevyšla tak ,ako som si to predstavovala. Inak to s tým fotením vonku v októbri a novembri ani ja moc nechápem. Veď to sa musia riadne vymrznúť
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to uplna haluz, ja osobne som julove dite leta takze mrznem uz pri 20 stupnoch a predstavit si svadbu v zime, teda pre mna zacina zima uz v oktobri, no nepredstavitelne, ze kozusok na svadobne saty no neexist. aj ked moja mamca sa tak vydavala, ale to som mala asi na svedomi ja :b
Odpovedať
Ten obrazok co mas v jednom z pripravnych, murinko, ze sem pojdeme na svadobku, to bol egypt ze? nebol to nahodou taky vacsi komplex zlozeny z viacerych hotelov? moj zacal prave vymyslat ze chce ist nejak v marci buduci rok na maledivy, hovorim co? sak tam sme chceli ist na svadobku a nebude cas, ale on je cool, on nic nevybaju on pride len na hotove, heh porazi ma z neho
Odpovedať
Ahojte :-). Ako sa dnes mate?? Lilisiatko, ja nie som z PD ;-) , mali sme tam len svadbu. Alex, fakt krasne satky, ja som sa rozhodovala medzi mojimi a jednymi tebe podobnymi, tiez mali vlecku, len sa nedala vypnut ;-( . Na tvojich sa da?? Fakt krasne... Inak baby, jak tak pozeram, cely nas rocnik je mlado vyzerajuci :-D . To bude super v takej 40-ke, ked nam tipnu ledva 30 :-D
Odpovedať
ahoj Miriam :) dakujem aj tebe za kompliment, ty tie svoje nemas niekde zobrazene? tie co si si vybrala? tie moje sa daju vypnut, heh take co by sa nedali by som ani nebrala sak jak by som celu noc santila :) a kedy chystas svadbicku miriam?
Odpovedať
jaj kukam ze ty uz si ju mala, heh, no jo, este ziadne fotecky?
Odpovedať
Profilova fotka
alex, hej to bol Egypt, hotel Sunrise Hollidays resort, nebol zložený z viacerých hotelov. Bol to jeden hotel, ale fantastický... ;-)
Odpovedať
jaaj, zdalo sa mi to velmi zname, ja som minuly rok bola tiez a bol to taky velky uzavrety priestor v ktorom bolo niekolko hotelov, vyzerali presne tak isto ako ten tvoj, juj ale na meno uz si nespomeniem. my sme boli trosku sklamany, lebo mal byt 5 hviezdickovy no a sluzby teda take neboli, ale mozno to bolo len z mojho pohladu, kedze ja som na lodiach robila 5 hviezdickovy servis a teda vyzeralo to velmo inak :) ale co uz no, aj tak bolo fajn. len mi trosku liezli egyptosi na nervy kadzdeho pol metra hi hi hi, hello hi skoro ma porazilo, otravovali az som zacala byt na kazdeho nechutna a normalne som tam v meste po nich hukala, ze ake je to neslusne vyrusovat ludi co sa rozpravaju a ze nie som blba a ked budem chciet ist do ich obchodu tak tam trafim aj sama, nemusi ma tam niekto tahat kto stoji pred dverami a ciha na ludi. juj no :b blbe ja vim, ale chcela som si tam oddychnut a oni ti teda fakt oddychnut nedali. Ale udolie kralov bolo super :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a bola si v Turecku? Tam je to v tomto smere ešte lepšie. Turci sú podľa mňa ešte otravnejší. Akurát v Turecku je čistejšie a krajšia úprava miest. Mne sa v Egypte páčilo. Boli sme v 5hviezdičkovom hotely a všetky služby boli naozaj na úrovni. Žiaľ neboli sme na žiadnom výlete, iba na Giftune, lebo sme si povedali, že si ideme oddychnúť a nie sa umoriť na výletoch. To si potom chceme urobiť takú dovolenku, že pôjdeme na okruh Egyptom. Na to sa už teším
Odpovedať
bola som aj v turecku, tam som bola hlavne prirodou nadsena, pripadalo mi to krasne a to uz som pobehala vselico, a kazdu dovolenku odporucam kvoli niecomu inemu, turecko kvoli prostrediu. jasne aj tam boli neuveritelne otravny, ale v egypte mi to vadilo trosku viac, ani neviem preco. na giftune sme boli aj my, supros, hlavne schnorchlovanie :) a ak by som si chcela skutocne len oddychnut, tak na to mam pripravene tie maledivy v zalohe, tam sa totizto ani nic ine robit neda na tom sto metrovom ostrovceku :) len oddychovat xixi takze tak, najlepsia svadobka podla mna, a najidealnejsie miesto na zamiesenie babatka
Odpovedať
Ahoj baby...kde ste všetky...že ja pravá sa ozývam...ale už som tu...takže je reč o svadobných cestách...ja by som najradšej do Egypta...alebo na nejaký úplne opustený ostrov,o tom snívam,odkedy sme spolu z mojím drahým...a pohodička,aby nás nikto neotravoval...žiadna telka...mobilíky...len aby tam bolo čo jest,len samé ovocíčko...sem tam nejaká rybka...jaaaaj to by bolo... :-D :-D :-D
Odpovedať
alexarisko tak to s tebou suhlasim ze je to tak s tym babatkom, a parom ktore maju problemi mat mimi sa tiez odporuca ist pri more :-)
Odpovedať
no ja dufam ze to problemove nebude, :) ahojte koceny ako sa mate takto cez vikend teda este ne ale uz skoro, neska som mala zase jednu skvelu skusenost s jednym skvelym svadobnym salonom, ale to patri do inej temy takze tak , hruzaaaaaa, inak cely den hroznyyyyy
Odpovedať
alexarisko-ako som sa tak pozerala tak do svadby mas este dost daleko tak co takto navstivit iny salon
Odpovedať
čafte ´82ky... ja patrím tiež do klubu... :-D vidím, že ukecané ste riadne =-) to je dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bam, tak vitaj medzi nami... ;-)
Odpovedať
ahoj bamulka, no a co by sme neboli ukecane :¨) alusiatko, ved chystam chystam, zatial mi casovo vysli len nicol a pronuptia, a bola som aj v El, ale bohuzial mi bolo povedane ze sa musim objednat bo tam niekto mal prist tak som sa hned aj a uz tesim, ale vam povim kocky pronuptia, nieco neuveritelne, no som kukala jak blazon heh, ako sa mate kockyyyyy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny... po tyzdnovej odmlke opat tu... som bola na skoleni a mali sme zakazany i-net :( bleee ale prezila som v zdravi :-D Fuuuha vidim ze ste sa rozpisali a dalsie kocky sa pridali... no kolko nas tu je z toho supis rocnika... Co ste naposledy preberali? Svadobnu cestu? My sme este nemali... no o 2 tyzdne nas caka vikendik v Tatrach, wellness... juuuj to bude paradicka... a ked pridu teplejsie dni radi by sme do Maroka ;-) ale to je este daleko... Tak dobru nocku... idem sa vyspat, aby som vstala rano do prace... paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Halo halo koceny... spinkame???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?