Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko...ze by bolo otcovi Tvojich deti luto, ze sa deti nevolaju po nom? :D:D:D a co priezvisko? ;-) U nas jendoznacne uz 2 roky vedie Sofia...chcela by som mat dcerku...ale nebudem sklamana ani ked nam bocian prinesie synceka...hlavne nech je babo ZDRAVE :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Natália je veľmi pekné meno ;-) Aj mne sa páči, ale viac sa mi páči Lucia :-N Rozhodnutie padne, keď bude bábätko na ceste, alebo v porôdnici, keď sa narodí. Tak to urobila moja maminka pri mojej sestre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Natalia - to meno som vybrala sestre pred 17timi rokmi :-D
Odpovedať
gretuska :-) inak som to myslela, mne by bolo luto,ze sa nevolaju po nom tak by sme dali chlapca po nom ;-) a mali by sme dve lucky a dvoch ferkov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko, ja viem presne ako si to myslela ;-) som len chcela zasrandovat 8-)
Odpovedať
greti 8-) Sofia je nadherne meno, pekne ste vybrali ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa pripojim s tymi menami... no Natalia je pekne ale ta spominana neterka je Natali takze to u nas neprichadza do uvahy... Ale pre dievca sme uz aj tak vybrali: Olivia ;-) co na to vravite? A pre chlapca to bude zlozitejsie, nevieme sa zhodnut... ja by som chcela Daniela ale moj drahy ani pocut, si robi srandu ze to je ten s parohami a pod. ale ja som este ako mala chcela dat to meno aj s mojim tatinom pre babatko ale nakoniec sa narodila segra - Veronika - co bol tiez moj napad, ze som to pocula niekde v skolke a tak... a nasi najskor ze co? to je take ciganske meno... ale nakoniec sa to vsetkym paci :-D Som sa nejak rozpisala...
Odpovedať
ahoj jancia :-) tak musim ti povedt,ze Olivia je kraasne meno 8-) paci sa mi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež pridávam, Olívia je naozaj krásne meno... ;-) A meno tvojej sestre si vybrala veľmi dobre. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojimi favoritami su Tamarka a Hugo, ale to sa velmi bojim, ze sa mu budu smiat :-D no nejake alternativy treba mat stale pripravene, ale asi najdolezitejsi moment bude ked tie vlastne deticky uvidim prvykrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby :) No to meno pre segru som vybrala ako 4-rocna ;-) A inak co vravite na netypicke mena? Mate nejake v rodine? Moja maminka sa vola Dionyzia :-) je to grecke... a nie je ani v nasom kalendari takze meninuje na Dionyza... Osobne neviem ci by som dala dietatu take meno... ale jej mamina jej ho dala po jednej mniske ktoru stretla ako 12-rocna a si vtedy povedala ze ked bude mat dceru tak sa tak volat ako ona... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme v rodine veľa netradičných mien. Tak napríklad Mária-Lorien, Scarlet, Kevin a pod. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Scarlet - O´Hara? Inak to uz je teraz take celkom moderne...a pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som citala taky clanok, ze vraj to sposobuje dietatu traumu ked ma netradicne meno a hlavne ku slovenskemu priezvisku... ale je to len na rozhodnuti maminy a ocina, aj ked tie netradicne mena su velmi pekne :-)
Odpovedať
My v rodine nemame netradicne mena, ani jedno :-) a poznam chlapceka, ktory sa vola Hugo a jemu to meno veelmi sedi :-D sem tam ho volame aj Hugino a Huginko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lilusitako tak to si ma velmi potesila, to meno mi pasuje ku takemu malemu certikovi, a myslim, ze aj bude mat po kom byt ten certik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hugo je strasne zlate... len mne osobne to pripomina havina co mal nas sused :-| Neviem no podla mna traumu mozu mat deti z hocicoho, zalezi kto ma aky charakter... ale je pravda ze deti vedia byt krute ale zase v dnesnej dobe je uz tych tradicnych mien pomaly menej ako tych "inych" takze... o chvilu budu mat traumu deti co sa volaju Zuzka alebo Jozko :-p
Odpovedať
ahojte baby :-) zdravim vas x-) dnes je piatoook :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... no konecne :) uz sa tesim ze sa zase nevyspim... lebo kazdy vikend mame nabity, stale nejaka oslava alebo party... ufff ten spolocensky zivot vycerpava viac ako praca :-p Ake mate plany? Prezradte...
Odpovedať
ahoj :-) my ideme k draheho rodicom do Hrinovej, tak sa tesim aj ked pocasie hlasia otrasne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u nás bývajú zvyčajne pestré víkendy. Tento víkend ideme k našim a v nedeľu by zase mala prísť návšteva k nám. Ale konečne je piatok. Aspoň nebudem musieť sedieť v práci :-N
Odpovedať
ahojte, mám zlú náladu. počasie je na nič, a frajer ma total naštval, svojou mániou pre PC hry vymazal všetky fotky čo sme mali z Paríža. A robí to pravidelne , za 8 rokov nemám ani jednu fotku z nejakých akcií a výletov, lebo sa mu to stále podarí vymazať skôr než sa to na cd dostane ku mne. Nemám vôbec žiadne foto spomienky na spoločné výlety a dovolenky. By som ho roztrhla. ]-( My je úplne do plaču ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Liana, neboj, stávajú sa aj horšie veci. ;-) Ale viem si predstaviť, ako ťa to naštvalo. Mne sa to už tiež niekoľkokrát stalo. Vtedy by som niekoho najradšej roztrhla. Dôležité je zálohovať si foto. Veď to je najlepší zdroj spomienok. Ale aspoň máte dôvod si všetko ešte raz zopakovať, aby ste si vymazané fotky mohli porobiť znova a ešte lepšie :-D
Odpovedať
mať tak na to peniaze a kopec dovolenky nevadilo by mi to. Ale najviac ma štve, ako mi stále dookola hovorí ako sa ja do PC nevyznám a pod. a on keď sa s ním ide babrať, tak zálohuje všetko možné len fotky a moje veci nie. Tak som prišla aj o 7 ročné dokumenty, lebo mi naťahoval nové veci a jednoducho mi staré veci nezálohoval. a to sa chce živiť počítačmi. ani na slanú vodu nezarobí s takým prístupom. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa by to asi hneď prinútilo naučiť sa s PC poriadne robiť a ukázať mu, že si vystačíš sama a on sa hneď začne snažiť. U nás to tak funguje. A v súčasnosti som už pomaly väčší macher na niektoré programy ako môj drahý. Musíš to zobrať do vlastných rúk ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som tu zas dlho nebola, nedá sa popri robote a byte, ešte som nemala také 2 náročné 2 týždne ako teraz :-| to liana: skús si fotky vždy napáliť na CD (zálohovať), ale mňa yb to tiež naštvalo, fotky nenahradíš :-( , ale aspoń pre budúcnosť :-)
Odpovedať
ahojte :-) * liana: joj tak to ti aj ja verim,ze si smutna a nahnevana, aj ja by som bola a straasne ]-( by asi dostal bitku,keby mi to spravi...u nas sa o fotky stara moj drahy, on je fotomaniak a mame asi milion fotiek :-N vsetky fotky si postupne napalujeme na CD
Odpovedať
liana-tak nasi chlapi si asi mozu podat ruky lebo tomu mojmu sa podarilo minule vymazat fotky z jedneho vyletu a to boli este vo fotaku.len sa mi spytal ze co to znamena sformatovat kartu a bolo po fotkach a potom za 10min.to spravil kamoskin mangel.aspon zme sa zasmiali ked uz fotiek nic nebolo :-D
Odpovedať
treba fotit, klasika na film ;-) len potom sa zase moze stat, co sa stalo mne..poprosila som pred vyletom aby mi otec vlozil do fotaku film a on na to nejako zabudol..a ja chodila, fotila a vo fotaku nic :-(
Odpovedať
nám sa stalo niečo také v USA, fotili sme 2 foťákmi, z mojho vyšli, ale kamošky mali 4 biele filmy, smola bola, že sme sa pri fotení striedali už potom, aby sme nemali 4 fotky z každého pamätníka, takže z niektorých miest vôbec nemám fotky, smola je práve v tom, že USA nie je za rohom a možno sa tam už v živote nedostanem....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?