Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
teda ok dany, nejake sem dam. Chcela som pockat na mojho draheho ktory sa vratil zo svojej rozlucky z Chorvatska, kym zistim jeho reakciu na fotky. :-D Chvala bohu ich radsej nechce vidiet, aky je ten moj len rozumny :-D :-D :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš to ... tak davaj, zatiaľ tu nič nie je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej davaj heeeeeeeet chceme vidiet foooo to, fooooo to
Odpovedať
Babulky ale veeelmi rychlo si pozrite tie fotky, lebo zajtra to dam hned prec :-D . Urobila som z nich vyber, i ked mam ich 169 :-))). Myslim ze viac ani neni treba.. :-N
Odpovedať
Ahojte, vcera boli tie fotky asi pol hodku na nete. Pisala som si s anaxamon, ze fotky z rozlucky a so stripterom a ine veci nie suvisiace so svadbou tam nemozu byt. Je to vlastne v pravidlach. Tak ale 2 sem mozem dat...
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník .... jáj, no vidíš ,to ma nenapadlo .... :-. pravidlá treba dodržiavať veru ;-) tak neva .... nestihla som síce kuknúť ale nevadí ... keď si sa dobre bavila, tak je supiš pre Teba :-)
Odpovedať
dany si zlata ;-) planujes rozlucku? za hodku odchadzam na dalsiu, ideme do Tatier. Kamoske sme objednali striptera, tak zvedava som najviac ake je to len sa kukat 8-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak ako ste prázdninovali :-D danyledu, livi1...žienky, máte to za pár ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ... tak už je zo mňa Pani manželka ;-) :-) hľadám tému a je kdesi vzadu - no toto .. .ten ročník 1982 to nejak fláka :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) danyledu...gratulujem ku svadbičke, pekná fotečka v albume, dúfam, že budú aj ďalšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matkajo - no hádam raz budú ... musím všetky dať dokopy a potom raz dakedy ;-) :-D a ďakujeeeeem ;-)
Odpovedať
Danyledu- gratulujema vsetko naaaaaaaaaaj prajem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby kde ste? ja že idem prečítať, čo nové ste tu popísali a tu ništ ........ hm no my už máme fotose od fotografa ... tak sa vytešujeme, a neuveriteľne rýchlo ide ten čas .... ;-) tak pekné dníčky prajem ...
Odpovedať
Profilova fotka
dany.....krááááááááááááásne fotos ;-) my pomaličky pokračujeme na dome, ale z tejto strany Vianoc tam ešte bývať nebudeme :-N naozaj to tu akosi "vázne", kde sú všetky 82jkyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Odpovedať
Ahojte.No neviem kde su ostatne,ale ja sa pohybujem sem tam uz aj na koniku x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krásavice :-) teeeeeeeeeda, táto téma až dakde v...... , vzadu :-D , som vás nemohla nájsť čo je s vami????????? =-) kde ste? , prídem z práce a nemám čo čítať :-o :-D snáď vás neskolili dáke choroby, veď také počasie...... alusiatko...ty si si sa na MK už asi úplne presťahovala :-)
Odpovedať
Ale nie neprestahovala aj sem obcas mrknem len tu stale nikto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
veď to je to, že tu nikto, je to bieda :-p ja som bola dnes na nákupoch, radšej som si veľa peňazí nebrala, len tak akurát :-N , lebo to vždy aj tak prídem domov s prázdnou peňaženkou =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný deň sa praje :-) dnes je naozaj krásne, až mám chuť všetko upratovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko babule :-) tak čo, máte už na všetkých hodinách zmenený čas? :-)
Odpovedať
Jasneeeeeeeee celkom dobre sa spalo ked to trvalo o hodinu dlhsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano, hodka spánku navyše nikdy nazaškodí :-D , len už je tak skoro tma :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) teda ženy, vy to tu flákate :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, už aj nový mesiac máme, a vy stále nič :-p :-| ja zajtra odchádzam prašule zarábať, tým oznamujem svoju neprítomnosť tu, takže je to ospravedlniteľné :-D a teplo sa obliekajte, vonku už dosť kosa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teeeedaaa babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja nestačím čubrnet =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vidím, že táto téma sa rozbehla už pred dvoma rokmi, ale to som ešte túto stránku nepoznala. Takže aj ja sa pripájam k 82-kám!!! Vyzerá, že ste tu už celkom dobrá partia. Rada sa k vám pridám...Tak sa zatiaľ majte.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ženy tu je mŕŕŕŕŕŕŕŕtvo =-) jahodalr...vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ulne to tu umrelo
Odpovedať
ahojte pripájam sa k vám 82!!!! Chodí sem ešte dakto?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj kerina :-) akosi tu už ani nikto nechodí, postupne to tu vymiera :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?