Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebud z toho smutná, peniažky treba zarábať, ja čo za 2týž. zarobím, na mesiac stačí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja do hajan, brú nocku kočky
Odpovedať
sak ja nie som ale uz som zlenivela za ten cas co sme robili kratsie ako 5 dni
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý dnes :-)
Odpovedať
Aj prajem.Aj ked o chvilu musim do prace :-|
Odpovedať
Profilova fotka
máš poobednú?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny dník sa praje babky ... 8-) opäť som sem zavítala ... ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dalyledu, pekné že si sem zavítala, máme sa docela fajn, teda ak môžem za seba povedať :-D
Odpovedať
Matka -mam poobednu :-S ani by mi to nevadilo len keby mi dnes neusla Ruzova zahrada.Danyledu ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
čaf alusiatko, a kedy dnes chodí ružovka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danyledu :-) alusiatko, už chápem, to dnes večer nestíhaš rúžovku, mne to dakedy neskôr páli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
cafte zeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alu, dnes nie si v robotke?
Odpovedať
ahoj ,som bola na rannej u nas sa to meni ako pocasie tak budem do konca tyzdna chodit rano
Odpovedať
Profilova fotka
to si teda trafila s tým počasím, dnes sa zrovna ochladilo, a ty dnes zrovna ranná :-D
Odpovedať
To hej,ale co ma tesi najviac ,ze bude ruuzovaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
no zajtra tuším,a pozeráš slovenskú alebo českú?
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja už zas, možno zajtra pa :-)
Odpovedať
Ja pozeram slovensku ,lebo novu nemam doma.Tak ahooj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... no vidím, že ten ročník 82 je nejaký slabý alebo čo ... :-( čo nás je len tak málo ???
Odpovedať
Ćaute zeny, tak tu bruzdim po noci cakam kym sa mi zacne porod a spomenula som si na moje 82 co mi pomohli prejst sialenstvom okolo svadby minuly rok, reku tak vas kuknem :-) a de secky ste? Dada? Mirgulka, Lilu, vidim ze aspon alusiatko to tu drzi za nas z minuleho roka pravidelne Danyledu, aj ja ta vitam, mnohe z nas to tu uz maju zasebou, dost nas tu bolo septembrovych minuly rok, vidim ze aj ty si si vybrala tento fajny mesiac :-) A pridavam sa k Lilusiatku, nadherne saty, setka cest, kebyze nevyzeram ako maly buldozer teraz prave, tak sa hned z fleku idem este raz vydat v niecom takom krasnom :-)
Odpovedať
pridavam sa k rocniku 82 ;-) a dokonca uz mam aj po svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... takže po dlhšej dobe som sem znova zavítala :-) no veľa sa toho nepopísalo od mojej poslednej návštevy tejto témy :-D :-p alexarisko - ďakujem za šatky, a čo to je? dievčatko či chlapček? Určite už máš po pôrode ;-) fcielkaa - ahojky, tak ty si taká čerstvá manželka ;-)
Odpovedať
Cafte zeny?co mate noveho ?ja som tu davno nebola lebo zas mi blbol comp ]-( .Alexarisko uz je s teba mama alebo si este stale kinderko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky .... no ja mám nové, že konečne máme oznamko už na svete a pomaly sa rozdáva :-) , ďalej stále nakupujeme alko a nealko, až si pripadám ako notorik včera sme boli po dllllllhom čase s milým v kine - tak bolo supišne :-) zopákli sme si rande :-D už ani neviem ako to je ... ;-)
Odpovedať
Danyledu a na com ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko, boli sme na Noc v múzeu 2 - videli sme aj jednotku, tak preto šli - ale môžem odporučiť, perfišné to bolo. Sme sa nasmiali :-D momentálne si robím zálusk na Dobu ľadovú 3 - nejak ma to kino pochytilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) som tu dlho nebola, priznávam :-N , tak sem prihodím pár slov, nech sa témička hýbe troška vpred, nech nezanikne :-) danyledu, aj vám závidím, v kine som nebola, ani nepamätám, naposledy asi na SHREK 3, aj to sme sa neskoro dozvedeli, došli sme medzi poslednými, takže volné miesta boli už len v predných radoch :-| , a keď sme išli odtiaľ, myslela som že mám oči natiahnuté jak angorák :-D
Odpovedať
Cauko.Ja som teda uz dost davno v kine nebola a to gho mam krizom cez cestu.Inak ked sme z drahym chodili tak sme mali raz take obdobie ze sme boli za tyzden aj 2x v kine :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?