Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte stále tu nikto nie je?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu dnes niekto z tohoto krásneho ročníka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zase nikto nič :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,som ztu na chvílinku
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj, aj chvilinka je dobrá :-) , alebo už ťa nestíham?
Odpovedať
Profilova fotka
no žienky, dnes to tu balím, tuším som tu len ja a...................zas len ja :-) a idem sa pobaliť a zajtra zas mizím, a keď prídem späť, dúfam, že tu bude viac príspevkov :-) páčko ;-)
Odpovedať
matkajo-hej konecene uz som mala abstaky :-D prisiel kamos poprehadzoval kabliky a frci
Odpovedať
Profilova fotka
čaf, ešte som tu chvíľu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko, ešte si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
no, alusiatko, buď si tu neni, alebo nefrčí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak o 2 týždne :-) papa
Odpovedať
matkajo-frcat frci ale ja som tu nebola
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte aj ja som tu na chvilku :-) som rada, ze nam tato tema zije aj ked tak pomalicky svojim pomalym slimacim tempom :-D mame tu aj nejaku buducu nevestu tohtorocnu? ;-)
Odpovedať
neviem mozno ani nie ziadna sa nechvalila.alebo ma napadlo ci tu mame nejaku 82 tehulku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... len tak si surfujem na tejto stranke a narazila som na toto :-) chi .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidím že táto téma je skôr na napísanie odkazov ako na klábosenie :-N :-D ;-) Tak ja som ročník 82 a idem sa tento rok vydávať :-D jupíííííííííííííííííííííí
Odpovedať
Profilova fotka
tak pekný dník ešte som pozabudla :-)
Odpovedať
danyledu gratulujem k svadbicke
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Alusiatko veľmi pekne :-)
Odpovedať
my uz sme 2 roky spolu mangelia a keby nebolo tolko starosti okolo toho tak by som sa vydavala aj kazdy tyzden :-D
Odpovedať
ahojte babenky :-) danyledu aj ja ta vitam v nasej teme ;-) veru tato tema si zije takym svojim pomalym zivotom ,ale zije :-D sranda, ze som sa akurat pytala pred dvoma dnami, ze ci tu mame aj buducu nevestu a mame...teba x-)
Odpovedať
Jaaaj danyledu este som zabudla napisat, ze si si vybrala naaaaaadherne satky :-) waaaauuuu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vďaka lilusiatko 8-) krásny dník prajem, opäť bude krásne slnečno 8-) som sem pridala pár písmenok aby táto téma neupadala :-D idem sa kuknúť do Vašich albumov svadobných na inšpiráciu či tam niečo nenájdem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky, už som tu :-) vitaj danyledu a gratulujem k svadbičke ja sa nechystám vydávať, ale na svadbu by som sa išla :-)
Odpovedať
ahojte zienky :-) danyledu budete mat krasne svadobne auticko, uz sa tesim na fotky ;-) vsetkym prajem pekny vecer
Odpovedať
cafte zeny.ja by som tiez sla na nejaku svadbu.mna ten svadobny osial tusim este stale drzi a to uz sme dva roky mangeila.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, je tu dnes niekto?
Odpovedať
Cauko.Ja som tu ale okrem mna nikto taku z asi kazdy vikenduje
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko...ja vikendujem už od utorka :-D
Odpovedať
Matka-tak to ti ticho zavidim.ja som mala povodne od stvrtku ale robila som cely tyzden :-| :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?