Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Dakujem Kozarka a teda vitaj medzi nami :) a vsetko najlepsie dodatocne k svadbe krasnemu paru :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to ja si budem este mesiac a pol uzivat sladkych 25 ;-) alex vitaj medzi tehulkami, to my sme sa troska natrapili. tak po roku a pol sa nam to konecne podarilo.
Odpovedať
Cau majka, no vidis, pocula som ze zvyknu byt problemy, ale ja som asi nejak tehotne zalozena, bo aj pri prvom otehotneni to bolo raz bez ochrany a hned som bola v tom. tam som bohuzial nakoniec o babo prisla, komplikovany pripad skoda hovorit, no a teraz to trvalo tak nieco okolo mesiaca :)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, alex, gratulujem...prave som pozrela fotky...bola si nadherna nevesta :) a uz sa vam aj zadarilo, to je naaadherne....veeeelmi drzim palceky, nech to cele vsetko dobre dopadne. Vsetko dobre prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... aj ja som 1982 ... a za chvilu 27 - micka na krku ... pomoooooooc :-D
Odpovedať
ahojte baby, no pridam sa aj ja k vam, tiez som sa narodila 1982..v juli...a svadba ma este len caka a to presne 5.9.09...:-) takze sme v stadiu priprav...:-)
Odpovedať
caute, aj ja som sa narodila v r. 1982 /konkretne 23. jula/..... svadba bola tiez v juli /7.7.2007 :-) /
Odpovedať
Halooooooo zeny kde ste?
Odpovedať
ahoj baby, pridavam sa aj ja k vam do klubu :-) 6.8.82
Odpovedať
ahojte, ja som tiez 82 (11/1982) a svadba bude 17.7.2010 chcela by som sa niktorej z Vas popytat, ci ste sa vydavali v modrom kostoliku a ci je to len pre katolikov. Dakujem.
Odpovedať
ahojte baby, prave som nasla tuto super temu :-D , tiez tu patrim 12/1982.. ako sa mate?
Odpovedať
tatranka82 aj ja som 12/82.Si strelec alebo kozorozec?
Odpovedať
Článok sa načítava...
alusiatko - ja som strelec a taky pravy v druhej dekade :-):-) a ty?? ;-)
Odpovedať
ahojte baby.. aj ja sa k vam pridavam - 17.5.1982 :) - a svadba? ta bude 12.9.2009
Odpovedať
tatranka-ja som 8 decembra ale kolkata dekada je to neviem moc sa v tom nevyznam :-o
Odpovedať
Profilova fotka
cAUTE
Odpovedať
alusiatko - no druhaaaaa dekada :-D aj ja som 8.decembra !!!! 8-) :-) to je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, ahojte. tu to nejak ozilo za posledne dni. :-) ja som tu bola naposledy asi pred rokom :-D
Odpovedať
tak vijat po roku :-)
Odpovedať
tatranka82-tak to je teda fakt super tak mozeme spolu oslavovat 27 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tatranka, dakujem :-) pozeram, ze ste tu dve s rovnakym datumom. super :-D
Odpovedať
asapon tu nebudem sama najmladsia xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ktora je tu vlastne najstarsia? ja som 1. septembra
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, môžem sa aj ja pridať? 11.3.1982 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matkajo. jasne pridaj sa, aj ja som sa sem pridala po skoro roku :-D a ty budes mat o chvilu narodeninky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak je, za xvílku že 27 :-) , no tiež mám problém, že pri vstupe na disco si pýtajú občiansky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dievčence kde ste? už ste išli do hajan? doba pokročilá, už aj ja by som sa mala chystať spať
Odpovedať
Profilova fotka
helou. ja som vcera zdrhla :-D pardoooon
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ste ma tu včera nechali samu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haló, kde ste všetky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?