Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
no a uz je streda a ja zase v praci, uz si ani nepamatam ze nejaka svadba bola, hrozneeee :(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babenky
Odpovedať
tak ako sa maju cerstvo vydate zienky?
Odpovedať
aaale pomaaaly :) nist sa nezmenilo, aspon u nas, len si neviem zvyknut na meno :D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte Alex ani u vas sa nic nezmenilo? My sme mali teraz v pondelok - 22.9 prve vyrocie a baby poviem vam zbehlo to ako voda
Odpovedať
Aaaaale, skor taky prvy sok trochu heh nejake tie hadky ked opadol ten stres tak to secko vypustame zo seba. No jo, ale leti to, uz ani neviem ze nejaka svadba bola :)
Odpovedať
ahojte :-) my sa mame fajneee, kazdy den spominame ako sme sa mali krasne na svadbe a je nam luto,ze to tak rychlo ubehlo...hned by sme si to zopakovali aj tuto sobotu :-D ja si pomaly zvykam na nove meno
Odpovedať
my makame a ide nam to dost na nervy, manzel chory, no hruza.
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmmmmm Alex nepriiiiiijemne ale sak aj robit treba nie? ozaj baby kde ste boli na svadobke?
Odpovedať
hehehe dobry vtip lusy, mi ak niekam pojdeme tak az v januari, chcela by som nejaku exotiku, sme ani nemohli teraz lebo manzelik uz nema dovolenku, no chapete to? :) my uz veselo makame na babatku, aspon nejaka pozitivna sprava, inak uz som chora aj ja :D lilu vy a potomstvo?? hmhmhm??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmmmm alex tak len pracujte a nech sa podari
Odpovedať
diky lusy, snazime snazime, ale mam pocit ze kebyze pred svadbou raz strekneme tak hned otehotniem, na potvoru lebo sme nechceli stopro by to tak bolo, sa stavim a teraz striekame ako blazni a zatial nic ... :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no niekedy ked sa moc snazis tak to nevyjde
Odpovedať
Profilova fotka
alex, dobryyyy vyraz ze striekame :-D :-D :-D inac, uz nie sme susedy =-) uz tyzden byvame inde :-)
Odpovedať
dadik, susedy uz nie sme daaaaavno, ja uz skoro 3 mesiace byvam aj s manzelikom v nasom novom krasnom bytiku v malinove, je to v rodinnom domceku aj s predzahradkou, no proste sen :D a budem ten sen splacat 30 rokov , jooooo :D ruzinovsky byt sme prenajali a vy ste sa kam odtrepali ?
Odpovedať
Profilova fotka
alex, my sme na sklenarovej :-) bo zaciname dom stavat, tak sme nas byt predali, manzelovych starych rodicov na cas prestahovali do domu v Castej a my byvame v ich byte kym nepostavime vo Vajnoroch :-D take mensie stahovanie narodov, ked k tomu priratam stahovanie mojich rodicov :-D
Odpovedať
xixi, no pekne, podobne jak u nas sme tiez stahovali polku republiky hore dole, ale uz sme zabyvani :) je to supros, konecne relax a pohodicka, konecne uzivame manzelstvo, svokrovci su daleko, ja svojho tiez casto neprovokujem svojimi rodicmi a konecneeee sa nehadame, ale sa mazname a zarabame veselo babco, takze tak :D ale na meno si zvykam tazko, co vy kocky, uz zvyknute?
Odpovedať
caute no mne to tiez trvalo trosku dlhsie kym som si zvykla na nove meno hlavne niekde po uradoch sa mi stalo ze som sa aj starym isla podpisat :-)
Odpovedať
xixi, no tak som zvedava kolko mi to bdue trvat, hlavne zvykat si na tu muzsku verziu :D Sommer , hehe , teraz mam taku novu mailovu v robote ze a.sommer :D jak nejaky chlap :DDDd xixi
Odpovedať
ahoj, môžem sa pridať? Aj ja som ročník 1982 8-) čo riešite? :-D
Odpovedať
ahojte :-) ako sa mate baby? my uz sme mali mesiac od svadby, straasne to letiiiii, postupne pridavam dalsie fotky do albumu a pridala som aj klip so svadobnych priprav a fotenia tak mozete kuknut ;-) majte sa pekne * ahoj monkula vitaj v nases teme ;-) riesime vsetko mozne co nas napadne :-D
Odpovedať
caf lilu, no jako ste oslavili mesacne? :) my sme leharili, dostala som ruzicku priamo v robote a potom sme uz len oddychovali, lepsie oslavenie si ani neviem predstavit po tom celom roku :)
Odpovedať
halooooooooo zeny kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte 82
Odpovedať
No teda zeny, nejak nam to tu umiera, na ne? ja mam novinku :) SOM V TOM
Odpovedať
Alex gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.a ake su tvoje pocity ako buducej mamicky?
Odpovedať
ahojte :-) teeeda, dlho som sem nenakukla a co to tu vidim x-) alex to je kraaasna sprava, gratulujem x-) napis nam ako sa citis a kolko ma babatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex gratulujem
Odpovedať
Dakujem kocky :DDD no citim sa divne , mam take trosku bolesti v podbrusku, ale lekar hovori ze secko je ok, ze aj krvne vysledky som mala secky fajn, tak asi sa len nejak udomacnuje babo, dufajme. No zatial som len nejak v prvom mesiaci, naposledy ked som bola u lekara este nebolo nic vidiet na ultrazvuku bo povedal ze to az od stvrteho tyzdna, tak dufam ze teraz uz uvidim. je to divne :D xixi, ani neviem jak sa spravat ale tak super, tesime sa jasne :D xixi ale sikovny sme co? ostatni chudatka sa trapia aj rok a my takto :D
Odpovedať
ahojte, tak sa pridavam aj ja..s mojim rokom narodenia 1982, ostavva mi uz len poslednych 9 dni, sladkych 25.. Inak alex, blahozelam..drzim palce, nech vsetko prebieha bez komplikacii..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?