Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahoj pollyanka :-) co uz narobime,ked vyzerame tak mlado,ze? :-D ja mam 14 rocne sesternice a vyzeraju starsie ako ja :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Caute ´82-ky ;-) aj ja sa pridavam... 28.6.1982 Inak na rozdiel od niekoho som rada ze sa otvorila tato tema :) som pozerala ze je tu rocnik ´84... aj ine a tam predsa nebudem pisat ked som verna ´82! ;-) a sama som nechcela temu otvarat... takze super ze sa niekto "odvaznejsi" nasiel :-D Inak aj ja sa radim medzi tie mladovyzerajuce 25-ky... najlepsie bolo to som mala asi 21, sli sme na diskoteku, zobrala som so sebou vyvencit :-D aj svoju o 4 roky mladsiu sestru, ktora vtedy este nemala 18... ju vpustili v pohode a odo mna pytali obcianku... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Asi sme nejaký podarený ročník, lebo aj ja mám problém s tým, že mi stále tipujú menej. Teraz mi vždy tipnú tak 20 alebo 19. Ale keď som mala 13 tak mi nechceli dať polovičný lístok v autobuse, vraj musím mať už minimálne osemnásť. Ako sa to mení. Ale teraz mi to už celkom lichotí. ;-) Jancia, súhlasím s tebou, ja som tiež rada, že je táto téma otvorená. ;-)
Odpovedať
ahojte vteskz 82jky :-D taaak to som rada,ze pisete ...ja som sa odvazila a zalozila som tuto nasu rocnikovu temu, lebo mi bolo luto,ze ju nemame 8-) asi vsetky 82ky vyzerame tak mlado :-D
Odpovedať
Jeeee baby :-) teraz pozeram ze murinko a jancia mali svadbu v ten isty den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá náhoda, že??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak kto by si nevybral taky krasny datum, xixi :-D ? lilusiatko pozeram ze ty mas este kooopec casu na pripravy :)
Odpovedať
* jancia: veru este mame dost casu,ale aj tak to straaasne rychlo utekaaa :-) v aprili sme sa zasnubili a zrazu su tu Vianoce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lilusiatko a ten čas ešte len začne letieť, také dva mesiace pred svadbou. Vtedy si už nestihneš nič uvedomiť a zrazu bude po svadbe. Ja viem, o čom hovorím. Pripravovali sme to vyše roka a potom ten jeden deň pretiekol ako voda. Bolo to veľmi rýchle... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme mali par dolezitych veci zajednanych od januara a potom ostatne az dva mesiace pred svadbou... kedze sme do maja boli v zahranici... ale dalo sa... sice - bola som posledne 2 tyzdne pred svadbou nezamestnana, co mi dost pomohlo :-N inak neviem, asi by som stresovala... :-) Ale je pravda, samotny den D ubehne az prilis rychlo... ale ostanu krasne spomienky, fotky, video... a samozrejme milovany manzelik na cely zivot :-D
Odpovedať
jej to máte pekné že chystáte svadbičku. my sme uvažovali o budúcom roku, ale nakoľko sa nám dejú nejaké nepríjemné veci ohľadom zamestnania, tak sme to zrušili a uvažujeme ( ak sa niečo na situácii pohne k lepšiemu) o roku 2009. Ja by som chcela jún, alebo júl aby sme stihli ešte aj svadobnú cestu. Ale o svadbe mám už konkrétne predstavy a v prípravnom domácom net albume mám toho toľko že ma už nič nesmie zaskočiť :-D
Odpovedať
My s drahym sa uz pomaly pripravujeme 8-) uz mame zajednanu fotografku a kameramana, zajednali sme si ich skor, lebo su to profici a keby ich zajednavame neskor tak uz by mali nas termin obsadeny.Mame aj vyhliadnutu salu, ktoru mame predbezne zajednanu. Pracujeme na starejsom a DJovi :-) a to je vsetko na tento rok,uz sa tesim ako si budem hladat satky a oblecenie pre draheho :-D hladam si inspiracie na nete a niektore mam aj vo svojom albume.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak vam trosku zavidim..moj drahy berie zatial svadbu "sak raz" ]-(
Odpovedať
aspoň polly našetríte na eurá a potom to roztočíte :-) nás to tiež v ten rok zastihne a bojím sa toho že to bude riadna pálka :-|
Odpovedať
no snad...lebo fakt neviem ako z tych 300 eur nieco usetrim :-D
Odpovedať
ahojte baby, nebojte sa vsetko zvladnete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo osemdesiatdvojky... hlaste sa ked uz tu mame temu ;-)
Odpovedať
haalooo :-) tu sooom :-D
Odpovedať
ja som tu az takto vecer, v praci net nestiham ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme sa pekne minuli :) murinko ty kedy chodis na net? ako to ide po 2. mesiacoch v manzelstve? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na nete dosť často, v podstate celý deň, ale teraz sme mali odovzdávanie projektu, tak tu makám a nemám čas veľmi na net. Dnes je to už lepšie. A ten čas v manželstve strašne letí, ale je to super a ako to ide u teba? ;-)
Odpovedať
caute 82.ja som minule kupovala vino a pytali si odo mna obciansky
Odpovedať
a to sa mi tu v Gb stalo uz niekolko krat.dokonca raz som ho nemala tak mi ani pivo nepredali :-( :-( :-(
Odpovedať
ja mam strasne rada, ked si chcem nieco kupit a sestra (20) mi povie, ze sa mam uvedonit, ze uz nemam 17 ]-( co ked ja sa na ne este citim :-D
Odpovedať
no to je pekne teda ]-( tak ty jej nabuduce povedz ze ona este nema 18 aby si to mohla kupit tiez :-D
Odpovedať
je tu teraz niekto? ;-)
Odpovedať
Ahoj ja som 24.8.1982...ja sa vobec necitim stara,len si to nepripustajte ;-) ved sme v tom najlepsom veku...vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika7, musím s tebou súhlasiť. Veď teraz sme v tom najlepšom veku, len keby to tak aj ostalo :-D Týchto mojích 25 by mi vyhovovalo navždy :-D
Odpovedať
budeme stale v najlepsom veku :-D
Odpovedať
škoda že aj ten najlepší vek sa bude krátiť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?