Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahojte :-) aj ja vam prajem vsetkym pekny vikend, dobre si oddychnite 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 82-ky :-D ja som sa narodila tiez v tomto roku a konkretne 31.12.1982 x-)
Odpovedať
ahoj babmulka :-) mas velmi pekny datum narodenia ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak uz ste tu dost dlho neboli, co je s vami? Alexarisko, ty uz makas na pripravach? Ja som zas nieco chytila, tak som ako dolamana a citim sa pod psa... :-p
Odpovedať
Ahoj stridzi, no trosinku sa hybeme, buduci tyzden ideme dohodnut hostinu, uz mame stretko tak snad to secko dobre dopadne, inak som stale taka otapena z tych problemov s tym datumom, najlepsie bolo ked sme sa konecne dohodli ze no dobre teda 27.09.2008 tak mi mama cez vikend vola ze moja milovana sesternica ktora sa skoro 30 rokov k nicomu nemala, heh sa ide z nicoho nic tiez vydavat a chce ten isty datum :DDDDDDDDD hehehehehe, takto sialene som sa smiala, :) ale I dont care, premna za mna, nech nepridu aspon usetrim :) aj tak ich vobec nemusim a budem ich tam trpiet len kvoli mame
Odpovedať
Alexarisko- najlepsie bude asi fakt to I dont care ved sa moze teda prisposobit ten kto ohlasil svadbu neskor a ked nepridu tak usetris :-) :-) :-) Inak 82-ako sa mate ?Davno som tu nebola my sme sa s drahym dohodli, ze uz pravdepodobne zostavame doma a ze uz asi nepojdeme do GB, no a obaja sme si uz nasli pracu a pomaly zacneme obzerat po nasom vlastnom hniezdocku
Odpovedať
hej hej ali, mas pravdu, uz mam toho plne zuby, najprv mi svokrovci povedia ze proste nemoze prist inokedy na svadbu svojho syna ako ten jeden tyzden v roku, heh cize mi doslova vybrali termin a potom toto, ja to uz kaslem. mam dost starosti s finalnym vybavovanim ohladom svojho bytiku, je toho na mna fakt ze dost. drzim palceky pri hladani vasho hniezdocka, viem aka to je hruza, a do GB by som uz tiez nesla nas5. ako sa hovori vsade dobre, doma najlepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... no ja uz som tu tiez dlho nebola... ako sa mate? alex, uz mas dolu obvazy??? ako si spokojna??? tak prijemny den, o chvilu je tu vikend :-D
Odpovedať
ahoj janiiii, obvazy dole uz davno , spokojna som velmo, neska som objednala satkyyyy rihana royale, zaplatena zaloha, kupene botky odskusane secko spolu, spokojna som, v pondelok ideme na stretko do hotelu ohladom hostiny, tak ked aj to vyjde, budem uplne kludna a ty ako? rok zacal v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky, tak my sme uz tiez pokrocili s nasimi pripavami, liluisiatko nakoniec mame taky isty termin ako vy ;-) takze zatial to je sala, farar a fotograf, prajem vam pekny vikend ;-)
Odpovedať
Alexarisko-tak to ti teda nezavidim s tymi svokrovcami mne by sa to tiez nepacilo.My sme nastatie take problemy nemali mozem povedat ze sme sa dokazali na vsetkom dohodnut aj ked musim povedat ze co a tyka veci ako bola vyzdoba a pod. tak do toho som si nenechala kecat ani od nasich -to som si zariadila podla toho ako sa to pacilo mne
Odpovedať
no jo ali, co uz, ale jakoze nehnevam sa, oni su velmi mili a viem ze to nerobia naschval proste su diplomati a ziju v moldavsku no a kvoli robote nemozu len tak prist. co uz no, nezblaznim sa nejak uz bude
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) broskynka mate krasny datum ;-) alex ty si teda sikulka, ja este len pojdem skusat saty a topanky som este voobec nepozerala :-) prajem vam baby pekny vikend :-)
Odpovedať
kocky, tak toto mi nezozerete ale vcera mi polovicka oznamila, ze mu maminka oznamila ze jediny pevny termin ktory im vyhovuje je 20.9.2008 hehehehe no nemam uz objednane saty na 27? :DDDDDDDDDDDDD hAHAHAHAHAH odvezte ma rovno do blazinca
Odpovedať
ahoj Alexarisko, tak to ti uz teraz nemame co zavidiet. Je to dost blbe, ze Vam datum svadby vyberaju svokrovci... viem, ze s tym nic nenarobis, hlavne dychaj...no, zmenila si termin z augusta na september, tak drzim palce, nech so satockami mas co najmensie starosti. Ved to je este 8 mesiacov, verim, ze sa to bude dat este prelozit o tyzden skôr. A svokre by som odkazala, ze 20.9. bud s nimi, alebo uz bez nich... ;-)
Odpovedať
ahojte :-) alex tak to chce silne nervy,drzim ti palce aby si to vsetko zvladla x-) ale ak budes mat termin 20.9 tak to uz budeme tri 82jky :-D ;-) a presne ako pise stridza,povedz im,ze to je poslednykrat co menis termin a ked im to nebude zase vyhovovat tak,ze bude svadba bez nich :-)
Odpovedať
hm, ja by som rada ale moja prehnane slusna vychova mi v tom dosti brani kocky, to je fakt hruza, ja len , ak tie saty nebudu na ten tyzden skor volne tak mam po nalade, no uznajte tak konecne si vyberiem a nakoniec sa ani nebudem vydavat v takych ake chcem? dost smutne by to bolo. a viem ze ten termin je dost vychyteny lilu. fnuk. najlepsi je moj, ze to sa nejako vybavi, a ak by ich nejaka uz mala objednane tak jej dame tisicku a prenecha ti ich, heh skoro som sa zadrhla jak som z neho nechapala, on to berie jak hurvinek valku, chlapy, ty kokos to je hrozne, on si fakt mysli ze by sa nejaka kocka vzdala svojich vybranych siat za tisicku. ja len strasne moc dufam, oni su take trosku extravagantnejsie, ze ich nebude chciet kazda, modlim sa.
Odpovedať
Lilu, heh taka otazocka, ty uz mas vybrane saty?
Odpovedať
ahoj alex :-) viem,ze je to tazke a fakt neviem co by som ja robila v tvojom pripade,keby musim stale menit termin :-( svokrovci si vsak musia uvedomit,ze ich syn ma svadbu raz za zivot,preto som napsiala,ze ak im aj tento termin nebude vyhovovat tak by som im pohrozila,ze uz iny nebude. saty este nemam vybrane, zatial len skusam,este som nenasla tie prave orechove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bambulka, to som ani necakala, ze sa tu objavi niekto kto je narodeny presne v ten isty den ako ja. Takze vitaj medzi najmladsimi z tohto rocnika. Inak tiez som silvestrova x-)
Odpovedať
ahojte,kde ste vsetci? :-)
Odpovedať
ahojte kocky, tak pohroma so satami zachranena, nastastie bol ivolen tak som pokojna, ale ak este raz budem musiet zmenit termin tak ma tu uvidite posledny krat ked sa s vami rozlucim a potom si uz precitate iba v novinach o blaznivej neveste co sa obesila hehehehe
Odpovedať
alex, nestras nas :-( ale som rada,ze sa ti podarilo vybavit tie satky ;-)
Odpovedať
dakujem lilu, teraz budem drzat palceky nech najdes ty nejake bohovske :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Pridávam sa k Vám. Som septembrová - 1.9.1982.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby som tu dlho nebola, co mate nove? Ale pozeram ze vy ste tu v novom mesiaci tiez este nepachli... Ja teraz chodim na konika k augustovkam kedze by sme sa mali v tom case rozrast o dalsieho clena rodiny x-) Tak tolko moja novinka ;-) Prajem pekny zvysok vikendu Jana
Odpovedať
jani :D velka gratulacia :))) no nejak sme stichli, asi mame vsetky dost roboty v novom roku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem alex :) No jo... vsak prave to tak vyslo ze my tiez... a to v obdobi ked mne sa chcelo staaale spat a nie chodit do prace... ale uz sa to pomaly zlepsuje hoci stale nemam az tak vela tej energie... A ako pokracuju Vase pripravy???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, tak to je super gratulujem, tak ste to splnili ako sa hovori ze do roka a do dna od svadby ;-) A s energiou to hadam bude lepsie s pribudajucim slnieckom a vyssimi teplotami vonku ;-)
Odpovedať
aj ja dufam ze sa nam vsetkym doplni energia jak prichadza jar, juj tesim tesim, janik drz sa, to zvladnes si predsa 82, nejake tehotenstvo ta nepolozi no nie? no u mna vybavovanie vyzera neuveritelne haluzne :D tak som sa tesila ze svokra je tisicky kilometrov daleko a nebude sa mi do nicoho montovat ale to by nemohol existovat skype :) ze ano, tak si vzdycky dva tri krat do tyzdna sadnem s drahym pred pc a pocuvame co ju zase napadlo. ale este stale ju mam rada, je zlata a sympaticka, aj ked niekedy trosku prehana. :D tak drzte palce nech to fakt s nervami dopadne dobre bo nevim o ziadnom peknom miestecku de by som si to chcela hodit :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?