Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
krasne sviatky vsetkyyyym a hlavne 82 kaaaaaaam :) sak kto iny by to tu cital, ze? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, prajem vam stastne a vesele a uspesny krok do Noveho roka. Aby ste prezili krasne sviatky so svojimi manzelikmi, nastavajucimi a samozrejme so vsetkymi svojimi blizkimi. jaaaaaaj mne sa presne o mesiac konci ta "25", no ale ten super rocnik ´82 predsa ostava :-D ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky! Aj ja Vam prajem krasne prezitie svitaocnych chvil so svojimi najblizsimi, oddychnite si a uzite si aj trosku zabavy ;-) Paaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaa Jana :-D
Odpovedať
heh jani sa zabavam kadzu minutu ked sa zbadam niekde v zrkadle :DDDDDD mate volno cicusky? alebo este makate? ja som vcera behala ako blazon ale stalo to za to, podpisala som finalnu zmluvu na svoj krasny novy 3 izbovy mezonetovy bytik :D huraaaaaa len moj :D
Odpovedať
Ahojte, kocky alexarisko, tak to mas ozaj krasny darcek pod stromcek... :-) tieto vianoce budu pre teba vynimocne A vam ostatne 82ky prajem tiez krasne prezitie sviatkov a keby sme tu uz tento rok neboli, tak uspesny start do Noveho roka.
Odpovedať
ahojte babenky :-) Prajeme vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú plné lásky, pokoja a oddychu. Nech sú vaše srdcia obklopené láskou všetkých blízkych a žiaria šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech si pod vianočným stromčekom najdete veľa darčekov, ktoré Vás potešia ;-)
Odpovedať
stastneeeeeeeeeeeeee a veseleeeeeeeeeeeeeeeeee je cas ozdobit kapra upiect darceky a zabalit stromcek a hlavne to vsetko nepopliest :)
Odpovedať
aj ja vam prajem stastne a vesele vianoce vela vela darcekov ktore ste dufam dostali a vsetko dobre v novom roku
Odpovedať
ahojte kocky, tak ako dopadli najkrajsie sviatky roku u Vas domka?Drzkajte sa a pekny dnik
Odpovedať
Ahojte kocky :( ja uz v roboteeeee :( uska odviazane, spokojna som ale ete bolia, trosinku su ete napuchnuta :( fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 82ky, aspon takto dodatocne, dufam, ze ste mali krasne sviatky poniektore z nas posledne slobodne :-D este prajem vsetko len to naj do noveho roku a hlavne 366 spokojnych dni s nasimi najblizsimi a milovanymi. ;-) @alex - nieze by to bolo super, ze si v praci medzi sviatkami, ale je super, ze uz mas uska skoro v poriadku...ty brdo, ale ved to je uz mesiac? (viac, ci menej) co takto trpis...podstatne je, ze sa to hoji v poriadku, ziadne hematomy ;-) Inak, mne uz celkom dobre zadrbava...som doma (na vychode) uz tyzden a cely cas pocuvam o tom, ako svadba a neviem co...najhorsie na tom je, ze mame menej ako 4 mesiace do svadby a my este nevieme, aky bude sobas, kde bude a o tom, ze o ktorej bude ani nevravim. Sila. Mame to totiz celkom pekne zamotane...Ja nepokrstena, Miro pokrsteny...svadba by mala byt v kostole, co by problem nebol, lebo dnes sa spravi dispenz a je to (okrem toho, teda, ze si musim vypocut blbe reci od jeho mamy - ale to je vychod...), ale Miro bol krsteny za komousov na cierno, takze mozno iba Pan Boh vie, ako je pokrsteny...ma totiz krsny list rimokatolicky, ale s peciatkou grekokatolickou. Okrem toho sme chceli, aby nas sobasil jeden kamarat, ale ten je greko, takze ak Miro bude rimo, zase to bude problem...a nikde nevedia vypatrat papiere, takze neviem, ci to stihame :-D lebo ak by sme nakoniec vzdali svadbu v kostole, tak sa obavam, ze urad v Michalovciach uz bude mat terminy plne...no jo....a to tato cast vyzerala byt celkom v pohode na zaciatku :-D som sama zvedava, ako to dopadne...uz sa ani nezaoberam vecami, akoze mi mama sprdla saty, topanky a ze ma vobec nechce pocuvat v tom, ako vlastne svadbu chcem ja... Sorry, potrebovala som sa vykecat...prajem pekneho Silvestra vsetkym :-*
Odpovedať
jezis petiiiiik :D xixi mna z vas a vasej svadbicky porazi, heh asi tak jak teba, tak tomu sa hovori chaooooos, ja to mam jednoduche, nepokrstena a kebyze prekrocim prah kostola tak sa asi rozpadne na kusky, takze uplna normalka urad, fuha ale take cachre machre ze vas bude kamarat sobasit, to je jaka zaujimava haluz, xixi, to by som aj ja celkom prijala :) kebyze to nema nic spolocne s nabozenstvom :) no moje dost dlho ma to uz boli, to je pravda, ale ani sa necudujem, mala som tie usi dorezane krizom krazom, to chvilu trva, ale som spokojna, stale tomu nemozem uverit, heh ked mam vypnute vlasy a vidim sa v nejakom odraze tak sa rehnim jak debil prilis dlho na slniecku hehe no jo, moje, uz sa nejako vezmite konecneeeee a jaky je preboha problem s tvojimi satami ? hm? hm? tststs aj tebe vsetko krasne do noveho roku a pekne vianoce spätne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, keby bolo na mne tak to urad isti...ja to robim len pre pokoj v Mirovej rodine...a on by myslim tiez nebol proti uradu...no nakoniec to dopadne tak, ze sa v piatok zosobasime na urade a v sobotu bude uz iba zabava :D no proste ked sa dari tak sa dari...musim to mat "vesele" nestaci, ze prerabame byt a ze v robote mame stesov ponad hlavu...hlavne nech je sranda....ale este som optimistka...hadam sa to nejak doriesi...ale aj tak ostavsam verna nazoru (nech sa nikto neurazi), ze cirkev je len jedna byrokraticka organizacia, ktoru teda vonkoncom k viere nepotrebujem. No to je jedno. No a saty? to je naprosto normalniii, mohla som cakat, ze mi ich mama ohundre...ani jedny sa jej nepacili...hente su pokrcene, tamte mi robia velke boky, hente mi stlacaju prsia...no a teda na tych, co som si vybrala je zle to, ze maju vlecku a ze vyzeraju ako pokrcene...neriesim...moja mama mi este nikdy nic nepochvalila, takze neviem, co sa vzrusujem :-D tak prajem nech uz tie uska bolia menej a som naozaj rada, ze si spokojna...musis ziarit ako slniecko ;-) jojo...pekneho Silvestra...ja sa chvalabohu uz vraciam naspat do BA, lebo tu ma uz ide porazit...papa
Odpovedať
ahojte babenky :-) prajem vam krasnu oslavu Silvestra, pekne sa zabavte a do noveho roku 2008 vam prajem vsetko Najlepsie, hlavne veeela laaasky, zdravicka, stastia a pohody. A buducim nevestam nech sa nam dari s pripravami a nech je ten nas den D podla nasich predstav :-) x-) papa
Odpovedať
Aj ja sa pripajam veseleho Silvestra a PF2008 ale hlavne aby vam slobodnym vysla cela svadba a aj zivot tak ako si to predstavujete vam praje alena
Odpovedať
ahojte zienky, krasny novy rok vam vsetkym :( premna sa vcera tesne pred polnocou trochu zosmutnil, nemozem mat termin svadby s ktorym uz riadne dlho pocitam, lebo svokrovci nemozu zo zahranicia prist, robia na velvyslanectve a tam je este v auguste sezona :( take nieco ma vobec nenapadlo, neviem co teraz robit :( na kedy to prelozit, porazi ma, mi to vcera povedali pri vecery v restike no mala som dost
Odpovedať
ahojte kocky, alexarisko, tak to ma velmi mrzi s tym terminom :-( neboj urcite spolu nieco vymyslite, viem ze je to sok, ale svojich nastavajucich svokrovcov na svadbe pravdepodobne nechces vynechat... ak sa neda skôr, tak aj v septembri je este pohodove pocasie a ani kolace sa tak velmi netopia, co ocenia maminky z obidvoch stran. Fotky su tiez krajsie z prirody, ked je vsetko krasne sfarbene do farieb od vymyslu sveta. Drzim Vam palce a vsetko len to najlepsie v Novom roku 2008 ;-)
Odpovedať
dakujem stridzi aj tebe vsetko krasne v 2008, ked ja ani poriadne neviem kedy tam ta sezona konci, ale v zime to mat nechcem :(
Odpovedať
nemas za co alexarisko, ja som sa vydavala vo februari a veru mi bolo poriadne horuce :-D sikovna si ani nic na plecia nezobrala...v kostole mi trkotali zuby, ze aj farar skratil sobas na 15min :-D do dnesneho dna sa smejem s mojim svedkom, ako prenaramne sa bavil na mojej kytici, co sa knisala zo strany na stranu...uz len cakal koho s nou trafim... ja myslim, ze taky stred, alebo koniec septembra nieje na zahodenie...ale to musite prebrat minimalne vo dvojici ;-) drzim ale samozrejme palce...
Odpovedať
no tak vyzera to po dohode so svokrovcami na posledny septembrovy tyzden, ze to by snad nejako zvladli tak som velmo zvedava
Odpovedať
Tak to sa velmi s tebou tesime :-) neboj vsetko dopadne podla vasich predstav a mozno aj ovela krajsie :-D
Odpovedať
juj uz nicomu neverim, kua jak mam nieco planovat ked mi neveda presny termin povedat :(
Odpovedať
Nezufaj, do septembra mas casu dost :-) postihate vsetko, co budete potrebovat. Len si pekne sadnite s kalendarikom a urcite sa na Vas usmeje nejaky septembrovy vikendik :-D
Odpovedať
na mna sa uz nic neusmeje heh, nevim mam z toho divny pocit
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa uz konecne mozem pridat k 25-tkam. Musela som si na to pockat az do konca roka ale stalo to zato :-D
Odpovedať
Ahoj Maji, vsetko najlepsie, a to kedy mas narodeninky
Odpovedať
Majka tak to blahozelame, tak ty si asi najmladsia z nas :-D Alexarisko, neboj urcite dopadne vsetko super a viem minimalne o jednom cloviecikovi, ktory sa na teba iste usmeje a to Tvoj milacik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vsetko naj do noveho roku...a Majka vsetko naj k narodeninam :) @alex - no teda...ked sa dari tak sa dari...mozem ta utesovat, ale viem si predstavit, ze mna by asi drblo.No co...ved nemoze to byt len tak...uplne jednoduche bez stresov :D drzim palce nech sa ti to nejak ustali, ale stridza ma pravdu...september je celkom OK...pocasie si nevyberies a nezariadis ani v Auguste...September je fajn...ja som tiez chcela v septembri, kedze v Auguste uz nemali volnu tu salu a nakoniec April to isti...co si uz vonkoncom pocasie nevyberiem :D ber to pozitivne...aspon budes mat viac casu na pripravy ;) Drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
baby nebojte... to sa da zvladnut :-) aj ked to teraz vyzera desne, po svadbe sa budete uz len usmievat ze sa to vsetko nejako dalo dokopy... takze zbytocne nestresujte a teste sa na to co pride... ja som nemala sice ziadne problemy pred svadbou, ale nebolo mi vsetko jedno ked mi v den svadby ako som bola na ceste ku kadernicke vola sestra ze starejsi co mal mat na starosti celu zabavu plus cepcenie a pod. veci lezi v nemocnici a nepride... no co vam viac vylepsi naladu? nakoniec poslal nahradu ale radsej sme mohli byt bez neho uplne lebo ten co prisiel po.ral vsetko co mohol... esteze skvela kapela to drzala nad vodou... no byt tam ten povodny tak mam z nasej svadby ovela lepsi pocit a aj zabava a organizacia by bola o inom... ale uz je to za nami a ja som happy lebo mame krasne fotky, super zostrihane video, casom v pamati ostanu len tie najkrajsie spomienky a co je najdolezitejsie, mam po boku toho najlepsieho manzela akeho som si len mohla zelat x-)
Odpovedať
Alexarisko, ty stresujes a mas pred svadbou 8 mesiacov, co maju povedat baby, ktore cakaju babatko a musia to stihnut do 2 mesiacov, aby si zvedave babky nic nevsimli ;-) Mas na pripravy dost casu, neboj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?