Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
gretuska a tiez si myslim ze by si to mala risknut prebrat s tou majitelkou, ja som zatial v nicole mala tu cest len s predavackami blondynami ale secky boli supros mile a ochotne
Odpovedať
Profilova fotka
alex, no jo... tu bolest ti nezavidim... inak ako spis? ja som musela po sediacky lebo inak sa nedalo :-( ale neboj bude to stat za to... hoci mne sa zda ze 2 tyzdne su malo... ja som to mala 3 a potom mi doki vravel ze som mala este tyzden vydrzat...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babay, po dlhom case sa ozyvam...no jo...rozhodla som sa nakoniec pre Bonaire a nakoniec v bielom...skusala som ich sice v AuParku v 36, co na mne lietalo, ale vysla som s kabinky a prisiel ten pocit, ze ANO to je to prave :) a veruze sa mi vyzliect nechcelo :D ale zistila som, ze mam asi uchylku :D ja by som skusala a skusala... nejak ma to bavi :D @Gretuska: no prave som dopisala dlllllllllhokaaaaaaansky prispevok do diskusie o salne Nicole. Tak ma nasrali, ze som myslela, ze to nerozchodim. Asi mala teta kramy, alebo co, ale taky pristup, som teda necakala. Oni zrejme preferuju nevesty typu..Dokonala postava, aby nemuseli nic urobit na satach, pride raz a potom uz iba po saty, kupi si vsetky doplnky, ktore salon ponuka a na nic sa nestazuje. S tou cenou to by ma brutalne vytocilo. A to ma este prekvapilo, ze na Dostojevskeho mi zahlasila, ze uz maju kompletnu kolekciu k dispozicii a v AuParku som si vybrala par siat na skusanie a povedala, ze este par modelov z novej kolekcie neprislo, takze si mam pockat do buduceho roka...
Odpovedať
Profilova fotka
Alex, ozaj co mas s usami, co to bola za operacia? Dufam, ze ti bolesti rychlo prejdu :-( Inak vyzerate spolu super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby este jedna vec... skuste si zistit kolko neviest bude mat tie "vase" saty pred vami... lebo ked ich skusate teraz tak su nove ale po par noseniach a upravach uz mozu vyzerat inak... :-( kamoska takto tyzden pred svadbou menila biele saty za kremove... nastastie ten isty model... preto ja som za to ze si ich zajednam tesne pred svadbou a nie uz pol roka dopredu... teda nehovorim o salone Nicol lebo tam neviem ako to chodi... ale v tych menej exkluzivnych asi takto :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
no to som zvedava...viem, ze tie moje budu pozicane po mojom termine, ale neviem kolke ich budu mat predo mnou :( spolienam sa na to, ze ten moj okolokrkovy strih nie je az tak popularny ;)
Odpovedať
jani, spala som na chrbte ale moc velka sranda to nebola, lekar vravel ze by mi mala bolest prejst za den dva, tak neviem :( ako dlho to bolelo u teba? co sa tyka obvazu, velmi dufam ze dva tyzdne budu v pohode stacit lebo potom musim ist do roboty a neviem si predstavit ako by som takto robila :D dokelu ved ja robim na telefonickom centre a s tymto obvazom nepocujem ani ked telefon zvoni :) Peti, tak teda supros ze si nasla tie z ktorych nechces von, no a co sa tyka pristupu uz sa necudujem nicomu, vsade najdes nejaky brutal. drzim ti palceky, bude to supros, co sa tyka mojich usi nechala som si ich operovat lebo mi odstavali, nespominala som ti? vcera som bola na OP a citim sa dost hrozne. aj ja dufam ze bolesti prejdu, stale mam strach ze nieco nie je v poriadku ked to tak boli, ale zas na druhej strane, rozrezali mi cele usi, takze to asi musi bolet. Ja som sa rozhodla pre tie rhyany, tak dufam ze na moj datum budu este volne, ale teraz ich nemam ako objednat. takze to bude velka sranda :(
Odpovedať
Profilova fotka
mirgulka: som si citala ten tvoj prispevok o Nicol... no asi mala teta zly den alebo zly sex :-p
Odpovedať
xixi, no jo kazdy mame niekedy zly den, :) tak dufajme ze uz sa to nebude opakovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Alex, no to mi je luto, ze ta to tak boli, ale asi mas pravdu, musi to boliet...ja by som najradsej sla na operaciu nosa...(musi to byt des, ked ma aj vlastna mama posiela :-D ) ani som si nevsimla, ze by ti odstavali...ale podstatne je, ze sa budes citit lepsie, ked prejdu bolesti. Drzim palce, nech to netrva dlho...aspon viem, ze ked budem chciet nieco podobne podstupit, tak na koho sa obratit. A ohladom tych siat, ved jej napis sms, ona ti ich podrzi...ked bola ochotna sa dohodnut so mnou, tak bude ochotna sa dohodnut aj s tebou. Inak sa chystam na svadobny veltrh vo februari, tak som zvedava, ako ich tam vsetky uvidim na modelkach...:) @jancia - no jedno z toho to veru bolo, ja som velmi citliva na taketo veci, takze som mala totalne pokazeny den. A este som si farbu siat menila iba po telefone, tak dufam, ze si to teta spravne zapisala do zositka. Preventivne sa tam pojdem pozriet niekedy na novy rok a uistit sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Peti ved ty mas krasny nostek ;-) neopovaz sa vymyslat s nim!!! Usi nie su az tak vidiet ale nos by ti zmenil celu tvar, to uz by si nebola ty... Alex uz si nepamatam ako dlho ma to bolelo ale clovek si uz potom zvykne... ale tak tyzden pocitaj si myslim... No ja som spavala tak ze som mala urobenu kopu z vankusov a tak posediacky viacmenej, na chrbte sa mi nedalo ani za svet... a ani som nemohla, mne to doki zakazal... tak neviem... Kde si si to vlastne dala robit?
Odpovedať
Caute baby, neda mi nepridat svoj prispevok. Ked tu citam skusenosti so svad. salonmi na Slovensku, som z toho sokovana a zaroven rada, ze budem mat saty zo svojho krasneho salonu Kleinod v Prahe na Chodove. Mala som ho vyhliadnuty cez internet a videla som, ze je novy a je to pobocka salonu z Nemecka. Tak sme tam s kamoskou sli, aj ked ja som este nebola rozhodnuta, ze budem mat saty z Prahy. Prekvapili ma milym a profesionalnym pristupom - ta pani sa nam venovala mozno aj 2 hodiny! Maju tam nadherne saty, aj Pronovias. A urcite nestoji pozicanie 20 litrov!!! Vysli mi v ustrety aj so zaplatenim zalohy, kedze som nemala pri sebe tolko penazi (kedze som nepredpokadala, ze si hned vyberiem). Maju takisto NADHERNE zavoje, ake som na slovenskych nevestach vobec nevidela. TAkisto tam maju vsetky doplnky, oblecenie pre zenicha - je to taky vacsi svadobny dom. Takze kto ma cestu do Prahy, odporucam!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
peti, odporucim ti operaciu ked budem videt vysledok,aj ked ani ja si nemyslim ze by si potrebovala menit, aj ja mam zlomeny nostek zle zrasteny ale to ma vobec netrapi. no jo nevsimla si si ze odstavaju lebo ja vobec nenosim vypnute vlasy, iba velmi vynimocne, uz bolo na case trapi ma to od detstva, ale cakala som to trosicku menej brutalne, no jo co uz, vratit sa to uz neda, a dufam ze vysledok bude taky ze by som to ani nechcela. hm mas pravdu asi jej napisem do toho salonu, a popripade tam poslem mamcu nech zaplati zalohu, sme sa aj o tom bavili s mamou ze ak si ich zoberem tak jej potom nechame nejaku tisicku navyse za tie ady, stale mi je to tak luto. jani dala som si to robit v interklinik, hlavnu kancelariu maju pri kine hviezda priamo v meste a operovali u milosrdnych bratov tiez v meste vsetko bolo fajn. ale ta operacia je fakt hruza a to potom tiez. ja som pevne dufala ze mi to prejde lebo lekar spominal ze ak ma to bude bolet este nejaky treti den, tak mam dojst. tak sa ladujem liekmi a dufam. hovoril ze vsetko mozem v pohode robit, jest spat atd, aj ked ked si lahne tak sa nejak divne natiahne cela tvar a taha mi to tie usi, takze tiez asi vymyslim nieco v sede. no jo :( kocky, drzte palce nech to nikdy neolutujem :( boliii
Odpovedať
Profilova fotka
Alex - nieco pre teba: http://cgi.ebay.com/2008-new-Wedding-... mozno by sa to oplatilo risknut ;) kamoska si odtial objednavala saty a boli krasne...usite na mieru...a teraz caka na svadobne...nasla som tam aj ADA - vysli by ma s dopravou asi 3600 Sk. dufam, ze sa uz mas lepsie a bolesti presli. Ja mam zo svojho nosa traumu uz od detstva, lebo na kazdej fotke vyzeram ako sup. Ale to je asi tym, ze kazdy sa vidi inak ako ho vidia ti ostatni. Ja len mam pocit, ze by som ho mohla mat trosku menej krivy...ale ako napisala janka...takyto zakrok by ma uplne zmenil...a zas az tak rpipravena na to nie som, aj ked ma to trapi. Predsalen, uska su trochu ina vec...Neboj, vysledok bude urcite super a urcite to stoji zato tu bolest vytrpiet...o par tyzdnov uz aj zabudnes, ze ta nieco bolelo a budes sa tesis z peknych usiek :)
Odpovedať
jaj peti, tak dufam ze mas pravdu a poviem ti ak ti nikdy nikto nepovedal ze mas ten nos divny tak je to uplna pohoda, mna by to mozno nikdy tak netrapilo keby si zo mna ludia neutahovali, haluz ze? zlati a tvoj nos ma od supa asi tak daleko ako ja od panenky marie :) veeelmi daleko ver mi xixi zeny trpim , stale trpim, ale vim ze musim, no jo idem kuknut ten link co si sem hodila
Odpovedať
Profilova fotka
alex, to ma mrzi, ze trpis...myslim na teba...dopuj sa nejakymi ibuprofenmi...zvladnes to. Posielam virtualne objatie podpory ;-) no a co sa mojho nosa tyka...robia si zo mna srandu, no nie tak casto, minule som prisla medzi starych znamych (myslela som, ze kamaratov) a privitali ma slovami...ahoj Peta, uz nam ten tvoj strasny nos chybal ;-) dokonca moj byvaly si ho odfotil a dal do nejakej sutaze na net o naojtrasnejsi objekt na fotografii...takze pohoda...ale asi je to uhol pohladu...usi su veru horsie...to ti verim...preto mas moj obdiv, ze si zvladla operaciu a horsie to urcite nebude...mne stacilo, ked mi vyoperovavali zub mudrosti...cca tyzden som poriadne nespala a nejedla a dopovala sa ibuprofenom...skoda, ze som si to nevsimla, potom keby sme sa nahodou strtli, mohla by som porovnat rozdiel ;-) bude to super!!!
Odpovedať
no, lekar robil fotky tak mozno dostanem aj ja, hm sak uvidime, povim ti ze podla mna mas nos uplne v pohodicke taky normalny proste aj ja ho mam divny taku bambulu mam na konci a este je aj divne zrasteny ale beriem ho normalne. ak niekto nieco taketo povie tvoj strasny nos, toho niekoho by som nikdy za kamarata nepovazovala, co to je za hovadinu ? ja sa sice vzdy rozculujem ze mi ludia ktori ma maju radi hovoria ze tie usi mi neodstavali ale aspon viem ze im to bolo uplne jedno, nikdy sa nad tym nepozastavili len ked som ja otravovala a este aj to sa ma snazili presvedcit aby som nepodstupovala toto setko, sice tym ze mi klamali, ale urcite mi nechceli zle. hm, skoda ze nie som az taka slepa a rano co rano som to videla. ibalginmi sa ladujem, az na to ze mam pocit ze uz prestavaju zaberat :( doslaka
Odpovedať
ahojte baby :-) dlho som nebola na MS lebo nam nesiel doma internet :-) citam,ze alex uz ma po operacii, drzim palceky aby ta to rychlo prestalo boliet a aby si sa uz len tesila z novych usiek x-) ;-) mirgulka vobec sa mi nezda,zeby si mala nejaky strasny nos :-) prave pozeram finale superstar, dnes je krasne kolo, su obe dobre,ale chcem aby vyhrala Vierka, som fakt zvedava ako to dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lilusiatko ďakujem Ti krásne aj keď dosť neskoro
Odpovedať
ahoj lilu, dakujem , hej uz som po OP od minulej stredy a trpim trpiiiim, neska som sa nasackovala k lekarovi, aj ked som k nemu mala ist az v stredu ale uz som to nevydrzala a on tvrdi ze secko je v poradku a ze sa to krasne hoji, boze keby to tak nebolelooooo :( no nic to zeny silne sme uz sme co to vydrzali, vydrzim aj toto, sak som nejaka 82 ka :) na ne? nas len tak nieco neskoli, :( hm superstar bolo fajne, vierka spievala fakt supros takze pohodka ze vyhrala aj ked zasluzili si oboje. taaakze tak Tinika, sice uz trosku neskoro ale krasna svadba, vsetko naj :)
Odpovedať
emilyz-tak gratulujem k tej stvrtstorocnici :-) aj ked tak neskoro bo som tu davno nebola lebo sme mali vela prace tak som nestihala kniznicu a net.tak ti prajem vsetko to naj naj naj ........inak sranda ze sa nasi drahy volaju rovnako a este vacsia by bola keby mame rovnaky datum svadby
Odpovedať
zenyyyy :) xixi konecne mam prstienok, krasny a dal mi ho teraz ked vyzeram tak otrasne ako blazon po tej OP, dala som aj nejake foto ale nic moc kvalita dam lepsie potom no a dala som aj fotecku ako posahane teraz vyzeram, nech sa trosku pobavite, zajtra idem takto nakupovat darky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,mozem do klubu? ;-)
Odpovedať
ahoj bianca, no ak si nas skvely rocnik tak jasne si vytana, teda bola by si asi aj keby si nebola 82,ale tak si, ci? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze som skvely rocnik 1982 :-D :-D :-D
Odpovedať
xixi, tak vitaaaaaaaaaaj :) predpokladam ze uz mas uzasnu stvrtstorocnicu za sebou tak ako vacsina z nas, ako sa citis? a co svadbicka? kedy chystas?
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam po stvrtrocni (oktorber) ]-( i po svadbe (jun 2006) :-) ,ale rada bi som vratila cas
Odpovedať
fuuuha, tak ty si bola z tych skorsich :) hmhmhm mna to caka az buduci rok august, dufam ak sa nic nestane :) koniec sveta, zistim ze som na dievcata alebo vstane z mrtvych moj oblubeny herec, pride za mnou a povie mi ze bude zit len ak sa ja nevydam :D xiixi, no jo, skoda ze tu nemas fotecky zo svadby, vyzeras ze si bola urcite kjasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
mozno neake pridam na neaku dobu ;-) a co sa tyka svadby,tak to ti zavidim,lebo to bolo suuuuuper
Odpovedať
noo ja si to zatial nezavidim, je toho na mna moc a nemam kedy planovat, viem ze ked bude po tom bude mi to strasne luto ale teraz je to hruza, full time robota, vyska, kupujem prave byt a este aj ta svadba do toho, proste uplne nezvladam. heh a ja tava si do toho seckeho neham operovat usi a vyradim sa tak na dva tri tyzdne z provozu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?