Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
@23beruska23 : a ako je to s kvalitou siat? uplne nahodou som pri hladani ich stranky totiz narazial na takuto referenciu na saty z ich salonu : "šatičky boli krásne, ale okolo polnoci sa zacali postupne rozpadávať - zachránili ma zapínacie špendlíky a moje družičky :o)".. a druha otazocka- aku znacku sv. siat tam maju?
Odpovedať
ahojte nevesticky, ja som mala svadbu v oktobri a vybrala som si saty zo salonu princess, ich pristup bol nesmierne profesionalny a ustretovy, dokonca mi pozicali zavoj na skusku svadobneho ucesu, saty boli cistulinke a nadherne - pripravene samozrejme na mieru, sadli mi ako uliate, vyzdvihla som si ich uz vo stvrtok rano pred svadbou, bolerko, dazdnicek, ozdoba na auto...vsetko v cene a nachystane. Takze mozem len odporucit.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka369 :Ahoj. Ja som tam studovala a mozem povedat ze pristup je tam skvely. Vyzdobu saly urobia podla tvojho vkusu. akurat je tam mensia nevyhoda ze velmi vela ludi tam nevojde, a uz ked tak stoly su na tesno.
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa k sovicke84, aj ja som mala satky z Princess a bola som absolutne spokojna. Pochodila som KE, PO a MI a tu boli asi najmilsie a najprofesionalnejsie predavacky. Pacilo sa mi, ze mi v cene siat pozicali kopu doplnkov, hlavne ma potesil nadherny a moj vytuzeny spanielsky zavoj, o ktorom mi napr. v Princess KE povedali, ze zanho musim platit navyse. Sluzby pred svadbou boli super, saticky boli nadherne cistunke a nazehlene a vonali tusim este aj na konci svadby a boli upravene tak presne na mna, ako keby boli na mna site. Po svadbe tiez ziadny problem, troska zaspinena vlecka vobec nevadila. Bola som aj v Angele a siat tam mali strasne vela, aj to tam vsetko vyzeralo krasne, aj boli mili a venovali sa mi, ale akosi som tam nenasla ziadne saty, ktore by ma nejak ohurili. Ale treba povedat, ze vsetky saticky, co som u nich skusala, boli strasne lahulinke, omnoho lahsie ako inde. Neviem, ako to robia, proste ina znacka...
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka ahoj, viem ze tak masu saty od Enzoaniho..inak neviem..len to co je napisane ne ich stranke; aj ja som natrafila na tuto info ako ty...takze neviem co si mam mysliet, ale beriem to ze ta info je z r.2006, tak dufam ze kavlita je lespia)
Odpovedať
@nikus28 : hej ,tiez som si potom vsimla,ze je to pomerne stary album..a ked sa nikto iny nestazoval,tak snad to uz dali do poriadku..na obrazkoch na stranke vyzeraju satky kraaasne..tak dik za info..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@sovicka84 @ena1903 ja sa k vam len pridavam, sestra mala min. rok satky od nich a ja spolocenske a krive slovo na princess nemozem povedat. A hlavne jedna z tych tetusiek je neskutocna.. uzasna.. Uz som tam vlastne mala vybrate jedny, ale s cim si zena nepomoze, ked sa mi zamiluje do konkretnych siat.. skratka hned prve saty, ktore som v life obliekla ma ohurili tak, ze som hned vedela: tieto saty chcem a ziadne ine. Preto len teraz dufam, ze sluzby budu aj tu ok (aj ked skoro v kazdom salone som sa stretla uz s tym, ze vsetky doplnky k satam su v cene ;-)) @bubblinkka a konkretne znacky: americke: Benjamin Roberts, Tia, Modeca, Blue by Enzoani, Da Vinci, Impresion a francuzske: Tomy Mariage, Sarah Wedding. Mna (presne ako spoluziacku) tam zase oslovilo to, ze mali uplne ine typy siat, take.. ine :-) zmiesanina angela a princess :-)
Odpovedať
@majmik : tak to znie super..asi si tam naplanujem cestu ..:)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Nemá prosím vás niekto kontakt na dobrého DJ-a? A ešte otázočka nemá niekto skúsenosť s jedálňou vo VUKOVE? Hlavne sa jedná o jedlo či je tam OK, neviem sa totiž rozhodnúť či VUKOV alebo Raffaell Hall. cenovo je to dosť rozdiel no ak vo vukove dobre varia tak dám prednosť im. Ďakujem krásne....
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik a ktore satky mas rezerve?cize uz mas zaplatenu zalohu, ze? asi sa zaloha neda zrusit.. :-| @kandrea ahoj, sestra bude mat na svadbe dj Juraja Gabzdila so Sabinova..svadbu ma v septembri takze referencie az potom..kedy mas svadbu? osobne skusenosti ani s vukovom ano s raffaellom nemam...len jedna kamoska mala svdabu v raffaelli tak sa mozem opytat :-) t a dat potom vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikus28 ved prave to, zalohu mam, vysla na 150 eur :-S a zaloha sa neda vratit, kedze je to zmysel zalohy. Takze ak by som si rozmyslela, ze nechcem saty odtial, tak by mi tie peniazky prepadli. Ale zase na druhej strane, ak sa zapacia hocijake satky ine z toho isteho salona, tak je to ok a zaloha sa len presunie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@nikus28 ahoj dakujem krásne za odpoved...zatial termín nemám no chcela by som máj 2012...neviem sa rozhodnut ohladom sály takže ak náhodou budeš v kontakte s tou kámoškou prosím skús sa popýtať na raffaello hall. Ďakujem krásne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@majmik ahoj, nevies nahodou kolko bude vstupne? dik ;-)
Odpovedať
@efffca myslim na tu vystavu v PKO
Odpovedať
Profilova fotka
@efffca uff, netusim.. min. rok stal 1,50; toho roku neviem.. ani na stranke a plagatoch to neuvadzaju, tak len dufam, ze to nepojde velmi hore. No dufam, ze bude tombola a nieco vyhrame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@majkaa09 Sarissky je na poste na vlakovej stsnici to budes spokojna SARM
Odpovedať
@hansolka LIFE maju tam smae nove saty
Odpovedať
ahojte, neviete nahodou kontakt na nejaku fakt dobru kadernicku v PO? chcela by som taky komplikovanejsi uces a aby aj vydrzal :-) a aby ma zas necasala nejake 3 hodiny a vysledok bude o nicom :-|
Odpovedať
Prosím vás o radu - máte skúsenosti so svadbou v reštaurácii Soraya alebo v rešt. Čierny barón? Jedlo, sála a pod. DAKUJEM velmi pekne.
Odpovedať
@dadda02 ahoj ja som bola na svadbe v sorayi a páčilo sa mi ... len je to menšia sala takže pre menšie svadby...aj jedlo bolo dobré a super je že maju tu "terasku" takže ked je teplo mozes sa trošku preverať...ja čo som sa pýtala tak bolo menu na osobu 22 eur a potom príplatok za obsluhu už neviem koľko tak sa mi to zdalo drahe...
Odpovedať
máte nejaké skúsenosti so strojníckou školou a svadbou?...čo by ste uprednostnili vukov alebo strojnícku? hlavne jedlo a obsluha...dakujem
Odpovedať
caute baby :) nema z vas niektora kontakt na Katku Spišákovú? prosím do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hansolka KASTEX na Metodovej ulici... majú aj stránku ale je hrozná.. treba prísť osobne... super komplet vecičky na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@lenicka83 ak ti môžem odporučiť, Image-Zuzka Lišková. rokmi je už kamarátka, češe celú rodinu na rôzne príležitosti (a to sme 5 báb). aj sestru česala na svadbu a bude aj mňa. je zlatá, kreatívna, trpezlivá...ak si vymyslíš, spraví ti, ak nie, poradí ti ona... a super tuží. ozaj si dáva záležať na tom, aby ti to vydržalo dlho. kým doma nedáš dole sponky a neumyješ vlasy, účes sa ti nerozpadne. ak chceš číslo, pošli IP
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, nemáte skúsenosti s nejakými zlatníctvami v SB? Chcem skúsiť, či tam nebudú lepšie ceny...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?