Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik myslela si biele zlato alebo striebro? som trošku nepochopila, alebo neviem o existencii bieleho striebra. ale ak by si myslela biele zlato tak v zlatokove nie je problem, urobiť aj prsten ktorý maju v ponuke v žltom zlate v bielom. to je môj prípad(len opačny)
Odpovedať
Profilova fotka
biele zlato :) urcite nie striebro.. ja len s tym Zlatokovom, ze to preto, lebo ked som videla ich vyklad, tak vyzeral chudobnejsie.. ale aj tak sa tam pozrieme.. a ozaj, nezozltol ti?
Odpovedať
Profilova fotka
tak zasa ja s pani v tescu mam srtrasny zazitok.... robia tam dve a ja hovorim o takej vystrednej pani myslim ze na cerveno nafarbena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
výklad je chudobny to je pravda aj prstene možno nebudu mať toľko ako v ostatných, ale majú napr aj katalog - síce na prste vidieť je iné ako na obrazku. ale určite sa spýtaj ak sa ti niečo zapáči či nemaju menší, v bielom a podobne. mne sa oplatilo, lebo môj bol vo velkosti 58 v predajni a mne sa strašne páčil - ja mam pritom 48 číslo a nebol problem, vyrobili na zakázku. Ja môžem zlatokov odporučiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu este niekto z Presova?
Odpovedať
ano :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahoj zuzanka. Nejako sa tu nikto dlho neukazal :-(
Odpovedať
ja som zhanala prstene z titanu, ale take u nas nezohnat... a potom som si precitala, ze aj tie sa poskriabu... ale hlavne nam ide o cenu... ak niektora viete o niecom takom v okoli PO, potesim, sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj martinkaa.. aj ja som, a len som ti chcela podakovat :) som si niekde v diskusii vsimla, ze mate v Sporte.. my sme tam chceli presne v ten den ako mate vy, ale sme prisli asi az o 3 tyzdne po vas rezervovat.. takze mame o 2 tyzdne neskor a zistujeme, ze nam to ovela lepsie vyhovuje :-D takze to len tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik : :-) tak ti dam potom vediet, ako tam bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jjj :) sa tesim... ozaj, ty uz vies akej farby budete mat vyzdobu? zacinam mat depky z toho, co pouzit, lebo cela sala je taka hola.. ze len biele steny :-( (ale nemusis vraviet akej farby ;-).. ja len viem, ze zelenu uz nechcem pouzit, lebo ju mala sestra :-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja budem mat zlto zelenu vyzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala bordovo bielu a vyzera to velmi slavnostne, apropo mlala som v pko tak tam sa neda spekulovat. ak by ste mala niektora zaujem mam celu vyzdobu mozem odpredat
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam radsej zivsie farby
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi od miesta konania do pka by som si ani nic ine nevedela predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
krasne kombinacie (inak keterin, na jednych fotkach som uz vyzdobu v pko videla v tvojej farbe a vyzeralo to skvele :-)).. len v Sporte je to cele take suche a hole - tam si clovek musi dat pozor, aby to nevyzeralo lacno a prazdno.. tak som rozmyslala nad cokoladovokremovou alebo takou peknou tmavofialovou. Aj ked popravde, ta zelena by tam uplne sik :-) tak nic, martinkaa, urcite to budes mat pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik: :-) dufam, ze budes mat pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata nemate zaujem o clip in???? mam pol sady asi mesiac s blockom, zarukou, su to prave ludske vlasy daju sa farbit, melirovat , zehlit, natacat, dohodneme sa na cene
Odpovedať
Profilova fotka
a zase prosim o pomoc :( neskoro som sa spamatala, ze chceme fotografa na svadbu.. ale hlavne do kostola a na hostinu.. neviete o niekom?
Odpovedať
majmik, to videostudio zo Sabinova ma aj fotografa ... ci uz je obsadeny?
Odpovedať
Profilova fotka
tinka.. nie je obsadeny, ale ich fotografa velmi nechcem.. vlastne este uvidime ako.. ale s fotografom sa stretavame tento tyzden (aj ked si nie som ista, lebo s drahym sme chori.. a to sme sa nevideli niekolko dni :-( ).. skor hladam nieco ako je vas matus :-D dokelu, si sikovnejsia :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) aspon v niecom som sikovnejsia :) kvoli tomu, ze sme sa neskoro odhodlali, sme museli najprv menit termin :-) skus este pozriet videostudiomb.sk
Odpovedať
tak to si neskusala? ved v Po mas vela fotosluzieb. Kamoska mala life ppi mest.urade su mala krasne fotky skus tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, Life nejako vrelo neodporucam - my sme nad nimi rozmyslali, ale boli drahi a nukali len urcity pocet fotiek, takze sme si to napokon rozmysleli a sme radi - mali sme p. Peklanskeho a boli sme veeeeeeelmi spokojni :)
Odpovedať
Profilova fotka
lelicia.. no tak ako pise evulka, nechcem nikoho urazit, ale Life ani keby mali byt posledni v celom Presove.. skor sme hladali nieco zive, niekoho kto vydrzi celu noc, nie prilis draheho, a fotky aj klasickejsie.. viem ze tazko sa vysvetluje, nieco ako napr. Matus Vencurik.. ale napadol mi jeden kamarat, tak skusime sa popytat.. ale dakujem za ochootu pomoct :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez odporucam Jozka Peklanskeho..boli sme nadmieru spokojni..aj s cenou aj kvalitou..
Odpovedať
ahojte....kto vie pomoct. Kde v presove maju najkrajsie svadobne saty, hlavne neznicene nemam stastie najst nejake neposkodene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
určite angelo ale šaty su tam aj pekne drahe :)
Odpovedať
Profilova fotka
v princess tiez nemaju znicene.. odporucam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?