Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Ahojte kočky, koľko ste platili na fare za podanie žiadosti o sobáš? Od nás si vypýtali na fare sv. Mikuláša 50 Eur pri spisovaní žiadosti a musíme to zaplatiť ešte pred sobášom. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme platili 30 € a raduskas, preco to potrebujes? ved predsa kostol kde ta budu sobasit tak oni ti "naordinuju" aj nauky... preco si to komplikujes? a vo velkom kostole si sa nepytala? ja mam skusenosti ze len manzelske pary robia nauky...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme platili 30 € a raduskas, preco to potrebujes? ved predsa kostol kde ta budu sobasit tak oni ti "naordinuju" aj nauky... preco si to komplikujes? a vo velkom kostole si sa nepytala? ja mam skusenosti ze len manzelske pary robia nauky a este knazi
Odpovedať
iva:ja si to nekomplikujem náuku máme na našej fare s naším pánom farárom a on nám povedal že ešte si máme spraviť jednu s lekárom alebo psychológom , viem že táke náuky boli na sídlisku III. a vo sv. mikuláši ale teraz nie su.... dadazu: my sme neplatili nič pri spíisovaní zápisnice na fare aurát sa u nás dáva do obálky fararovi za sobáš( každy koľko uvaží, je to jeho povinnosť nič za to nechce ale keď dáš zoberie :) a dobrovoľný príspevok na kostol tiež koľko dáš záleži na tebe...
Odpovedať
raduskas my sme tiez tak mali ze s fararom a na prednasku o zodpovednom rodicovstve ci ako sa to volalo nas poslal do PO-a boli sme na fare sv. Mikuáša pri manželoch tušim zacharových,
Odpovedať
raduskas: a na ktorej fare? Chcem zistit, ci len od nas to vypytali preto, ze nepatrime na tuto faru, alebo to standardne na tejto fare vsetci platia. Nemame problem dat nieco fararovi, len sa mi nepaci, preco to mam platit na fare, kde v podstate s nami spisali len zapisnicu a vsetko ostatne sme si museli vybavovat sami, aj frantiskansky kostol aj nauky v inom meste. ]-(
Odpovedať
no ja som z dediny nedaleko PO
Odpovedať
Ivka, kraaaasne popolnocne satky si si vybrala!
Odpovedať
Ahojte, my sme este len v zaciatkoch..ani datum nie je uplne isty..ale chcela by som vas baby poprosit ci by ste mi nenapisali nejake saly v PO (pocet hosti okolo 100)?? Prosiim, celkom sa mi pozdava ta na strojnickej priemyslovke ale cela by som vediet aj o inych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lia, dakujem :) majkaa - my mame svadbu v raffaelo hall... na nete to najdes na stranke triwéčkasvadbapresovbodkask :-) je krasne zrekonstruovana, obrovska a personal vychadza perfektne v ustrety vo vsetkom... mozem len odporucit... su aj na facebooku a myslim, takze si pozri :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá prešov a okolie nemohli by ste mi hodiť do ip nejaké kontakty na cukrárov. potrebovala by som niekoho kto vie robiť pekne torty a chutne kolače. keby ste tam dali aj odkiaľ sú tak to by bolo super. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Majka.. okrem Rafaella, ktore je naozaj nadherne :-) pre sto hosti prichadza do uvahy viacero sal... aj Sport na Solivare, luxusnejsie PKO alebo Dukla (aj ked tak na tanecnom parkete asi kusa tiskanica), ak chces nieco lacnejsie, a je ti trocha jedno, tak jedalen vo Vukove (tam sa bralo par mojich kamaratov a pekne si to spravili, dokonca tam za salu tusim ani neplatis), DKROH, ale tam je to zase velke, aj pre 150. Da sa pozhanat.. len ta majka nechcem strasit, no mate svadbu o necely rok.. a pri niektorych salach (ktore su vacsie), uz tazsie najdes volny termin, skor uspejes pri jedalnach. My sme este v aprili chceli na april buduceho roka a napr. Sport uz bol obsadeny.. museli sme presunut termin na par tyzdnov neskor. Tak ak mozem poradit, salu, kameramana, hudbu a fotografa si pozhanajte ako prvych (ostatne ma viacmenej cas), lebo tito mozu byt aj na viac ako rok obsadeni, resp. by vam vedeli pekne pomotat termin.. drzim palce pri pripravach ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem Ti iva.jurkova za super typ, je to naozaj pekna sála :-) a Tebe majmik este viac aj za dobre rady, skusim sa rychlo po niecom poobzerat ;-)
Odpovedať
majkaa09 k tým sálam ktoré ti už odporúčili môžem pridať ešte reštauráciu Opalex na Sigorde je to trošku ďalej od centra PO ale je tam tiež super aj vonku perfektne prostredie na fotenie :) a hlavne cenovo velmi dobre ...
Odpovedať
ahojte chcem sa vas opytat nema niekto skusenosti s kadernictvom iveta a kozmetikou somi, v prešove v pozemných stavbach(na ciernom moste)?budem vdacna lebo zhanam dobru kadernicku aj kozmeticku a najlepsie keby boli v jednej budove, pretože už vela kozmet. a kadernič. je obsadenych kedže september je velmi vychyteny mesiac :-|
Odpovedať
dakujem raduskas..jj z tamadial som videla fotky a je tam naozej pekne, len je to trosku od ruky, hlavne pre nas:-) ale dakujem veelmi za radu, mozno skocime tam osobne pozriet ked nebude na vyber uz ine :-)
Odpovedať
luudka23 skús salón zuzana na hlavnej, je tam aj kozmetika aj kaderníctvo. všetko vedľa seba .ja som bola len na kozmetike, veľmi milá kočka, tuším katka sa volá. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcataaa!! pomooc.. potrebujem cim skor poradit.. s milym ideme o par dni vyberat snubny prsten, neviete kde maju pekne a kvalitne (okrem maxu)? nemame az tolko casu, aby sme behali po celom presove + ani velmi cas na lietanie po inych mestach ci krajinach.. dakujem za kazdy navrh..
Odpovedať
Profilova fotka
zlatnictvo Linda
Odpovedať
Profilova fotka
keterin.. kde to presne je? niekde na hlavnej?
Odpovedať
my budeme mat hostinu vysokoskolsky internat- jedalen.....je to sala na viac hosti........boli sme tam na jednej svadbe pred dvoma rokmi a pacilo sa mi tam, tak aj preto........s terminami by tam nemal byt problem, pretoze je to malo zname.....aj cenovo super...........a spokojnost so sluzbami davam potom vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
cca ako je velipvic a oproti niekde vedla automatu
Odpovedať
Profilova fotka
somi poznamlen ako kozmetiku nelicili ma ale viem o jednej kocke , ktora pride aj domov a robi aj v salone vedla bagety. mna cesala kadernicka v svinej na FB mam fotky, katarina šterbova petrikova co sa tyka byvaleho ozkn, pre mna strava velmi zla, inac sala v pohode ja som mala v pko a spokojnost naozaj velka.
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat daju sa niekde v prešove kupiť vystreľovacie konfety?objednavať z netu nechcem :-| vdaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich kupila vo velkosklade ale tam nema hoc kto pristup len na zivnost
Odpovedať
majmik Zlatnictvo Briliant na Hlavnej vedla studia Life. Keterin ako sa vravi kolko ludi tolko chuti ja som presne priklad opaku. PKO som zazila par krat, co sa tyka jedla hotova katastrofa :-S , jedlo studene tvrde no nechutilo mi. :-S Naopak v byvalom OZKN mam rezervnovany termin na buduci rok a to hlavne koli jedlu :)
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka zlatníctiev v Prešove, ja mam snubak zo Zlatokovu a som veľmi spokojna. je na hlavnej na tej strane ako divdlo, presne neviem ale mam pocit že nedaleko je zastavka MHD na hlavnej. ak sa nemylim :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za navrhy :) tie dve uz poznam.. len ja chcem biele striebro a trocha sa bojim, ze v Zlatokove velmi mat nebudu + o Briliante som pocula viac zleho ako dobreho, tak neviem :( preto som chcela pocut aj ine. Ale pozrieme oba :) + tu Lindu :) ozaj, pocul uz niekto z vas referencie na to zlatnictvo na prizemi v Tescu? lebo par kuskov tam maju peknych..
Odpovedať
tak ja mam snubak z Tesca, a som velmi spokojna....kedze som chcela taky iny -- netypicky az tam som ho nasla.
Odpovedať
balea, som na tom rovnako...okrem toho, tam sa prejavili predavacky najlepsim pristupom...inde nas len vysackovali a povedali, ze detske cisla NEDRZIA...lebo mam dost chude palocky...v Tescu si s tym ziaden problem nerobili... odporucam :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?