Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
saška určite majú termíny voľné... ja som síce mala trošku problém, lebo som objednávala sálu niekedy koncom januára a chcela som v októbri, najprv 2.10.2010, že magický dátum a ten mali aj voľný, ale potom som musela kvôli práci zmeniť na termín niekedy v polovici mesiaca aby som toho nemala veľa v práci, keďže koncom a začiatkom mesiaca mamé uzávierky a voľný termín mali už len v auguste... ale teraz napríklad hovoril ten správca, že mali celý júl rezervovaný a im odstúpili rezervačku tuším 2 alebo až 3 termíny... a že to už asi ani neobsadia, lebo už je pokročilý čas...
Odpovedať
Dievcata, nedalo mi to bola som sa dnes pozriet v sale, akurat tam fotili. Nieco neskutocne nadherne. Mali zlatu vyzdobu, vsetko ladilo s priesotorm. Ta tapeta je uchvatna, krasne srdce tam vyselo. Ze vraj mali aranzerov z evy decor. No ja som bola paf, skoro som padla na zadok. Uz teraz sa velmi tesim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm aj ja
Odpovedať
Ivka a co, sa ti nepacilo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nieeee... preco mas ten pocit ze sa mi nieco nepacilo? ved je vsetko uzasne nadherne... velmi sa tesim uz nech to bude :D
Odpovedať
Profilova fotka
hej a som chcela ze ja budem mat tiez zlatu vyzdobu, konkretne zlato smotanovu... ale bude nam ju robit max decor nie eva decor...
Odpovedať
Profilova fotka
Prepačte že Vam vstupujem do debat mam na predaj krásne šatičky pre družičku prípadne na 1 sv prijímanie pre dievča vo veku 7,5-9r zaleži od postavy nutne vidieť a skušať šatičky su z kolekcie disney-popoluška dovoz z usa vobec nenosene ešte z vysačkami, snehovobiele s nariasenou sukničkou, foto pripadne info cez ip dakujem pekne
Odpovedať
baby chcela by som sa opytať či nemate niektora kontakt na nejake fotografa z okolia Prešova(nemusi byť hned profesional), ktorý by prisiel k nam domov a spravil zopar umeleckých fotiek, kedže u nas mame pekne miesta na fotenie, takže sa mi vidi zbytočne trepat do Prešova(kedže niesme priamo z PO) niekde do parku len kvoli foteniu, dakujem
Odpovedať
Ahojte, ak mate kontakt na dobru cukrarku, prosim poslite mi do IP. dakujem
Odpovedať
ahojte chcela by som sa opýtať či nevie niektorá z vás kde by som kupila motylikov ako menovky ale aby boli uz aj s vyrezom na pohare maju v reprome ale bez vyrezu dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lucenka skús tu v bazáre... určite nájdeš čo hľadáš :)
Odpovedať
dievky...v ktorom kvetinárstve v Prešove si budete dávať robiť kyticu a pierko...ja by som chcela kyticu z obrázka, ale tak, aby vyzerala aj v skutočnosti, nie podľa predstáv kvetinárky...lebo aj to sa občas stáva
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Tomsim, mne ženích povedal, že dá robiť kyticku v kvetinárstve na Šváboch, že tam robila pre mňa všetky kytice doteraz... povedal, že s ňou rozprával, tak že nie je problém spraviť kyticu aj podľa obrázka, vraj ho stačí doniesť a bude... tak som zvedavá :)
Odpovedať
Ivka videla si novu stranku? Jeeeej, pekne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, videla som... krásne to tam je... nemám slov :-) jednoznačne najkrajšia sála v Prešove ;-) ´dobre sme si vybrali babule :-) teším sa veľmi... čo máte nové kočky?
Odpovedať
Profilova fotka
Tomsim, kedy to máš ty presne svadbu?
Odpovedať
svadbu mame 05.06.2010
Odpovedať
Profilova fotka
och ako ti závidím, že už tak skoro :) ja som minule hovorila, že keby som vedela, že sa to tak povlečie, tak určite to dám aspoň na jún :)
Odpovedať
neboj sa rychlo to zbehne...a ani sa nenazdas a bude uz august :-))
Odpovedať
Ivi dakujem nasla som ich vôbec ma nenapadlo zeby tu to mohlo byt a su z po takze ziadny problem dakujem este raz
Odpovedať
Profilova fotka
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš tomsiiiim ináč, som ti chcela povedať, že včera som volala s pani, ktorá mi bude robiť výzdobu, že či náhodou na mňa nezabudla... a ona mi hovorí, že 5.6. tam budeme robiť výzdobu tak ja vám zavolám aby ste sa prišli pozrieť takže budem na výzdobe Tvojej svadby :D presne tá pani bude robiť čo mne, len hovorila, že ty si komunikovala s kolegyňou takže asi nevieš jej meno, ale že to bude Ivetka Priščáková teším sa
Odpovedať
ahojte, ospravedlňujem sa, že Vam rusím reťaz rozhovoru, ale tie šaty, čo máš ty Iva.jurkova ako favoritky, sú zo salónu princess, za požičanie chceli 500 €, no ja som si ich dala ušiť a som straaaaaašne zvedavá ale najmä sa bojím ako to dopadne...tak len ma to napadlo, keď som si prezerala tvoj album....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, keď myslíš tie šaty, s tou výšivkou na páse (teda na boku) tak viem, skúšala som ich, za požičanie pýtali 400 €, ale aj tak je to dosť, nakoniec som si vybrala iné, za ktoré pytali trošku viac, ale neľutujem... šiť som si nechcela dať šaty, neviem prečo som nad touto možnosťou ani neuvažovala... v salóne mi poskytnú k šatám všetko čo potrebujem a keby som si dávala šaty šiť alebo kupovala tak si musím všetko zháňať sama... myslím bolerko, spodničku, závoj, kabelku... takže ja neľutujem :)
Odpovedať
tak ja som si nezháňala nič, všetko mi dajú k tomu, ale predsa len sa bojím ako to dopadne, no doistoty mam rezervované aj jedne šaty v salóne, keby tie neboli dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je potom super, ked ti daju vsetko :) a kde si si davala sit satky?
Odpovedať
tu na mojasvadba som narazila na link svadobného salónu lili, oni sú z Hurbanova, takže od nás dosť ďaleko, ale spravili mi super cenu že až....326 € za svadobné(komplet), spoločenské, vejár a dáždnik..všetko spolu....takže cena je super, len sa bojím či to dobre dopadne, pokiaľ by mi ich trebalo len niekde zúžiť alebo povoliť, to by nebol problém, ale keď budú fušersky ušité, tak ich im pošlem späť, lebo to sa nedá opraviť....ale na druhej strane sa vnútorne upokojujem, že je kupec holiek, čo si šaty objednávali kade tade z USA a podobne a dopadlo to dobre, tak dúfam,že budem aj ja spokojná...ak chceš, tak potom ti dam vedieť, ako to dopadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím, že sa nemáš čoho báť... hlavne aby ti prišli načas, lebo pozerám, že svadbu máš o mesiac, tak ak by bol nejaký problém tak aby sa to stihlo ešte vyriešiť... cena je fakt super, keďže ja dám za svadobné šaty 470 € a ešte mi k tomu treba zháňať spoločenské, ale tie chcem z poľska keď nájdem také aké som si vysnívala :) a ak nie tak si ich objednám z netu... hádam mi stihnú prísť... ale teraz si myslím, že nie je problém si vybrať :) a kde máš svadbičku v prešove?
Odpovedať
Profilova fotka
jajar nemaš sa čoho bat podla mna. moje šaty na redovy prišli tak krasne a perfektne ušité a podla mojich predstav. aj svadobne som si dala šiť v lili len ešte nemam tak to nemôžem podať objektívne referencie, kedže ešte nie su. ale ja sa napr nebojím
Odpovedať
holky, neviete mi povedat, kde v PO siju svadobne saty na mieru?? :-) dik
Odpovedať
Profilova fotka
Táni, najprv si také šatky vyskúšaj... v skutočnosti vyzerá všetko úplne inak ako na fotke... viem podľa seba, že čo sa mi páčilo na obrázku tak v skutočnosti ma až tak neohúrilo a čo ma zase nezaujalo dopredu tak z toho som bola unesená :) a viem, že svadobné šaty šijú v anatha, alebo tak nejako sa to volá, pri hotelovej akadémii kdesi sú... ale dávajú to šiť niekam do zahraničia, takže sa dlho čaká...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?