Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam dohodnute len fotenie vonku a ked bude skaredo co podla predpovedi by nemalo byt tak jedine v pko kde mam aj svadbu
Odpovedať
Ahojte, mne robi vyzdobu priatelova znama ktora ma za KE penzion(vola sa dubky) a oni to robia s vodami tak ze davaju najprv male vody na stol, tie 3 decove (v tychto veciach okolo estetiky je dost pedantna) aby to vyzeralo esteticky a az potom sa nosia ostatne napoje... a s fotenim som mala aj ja problem ale po tom co som bola na vystave v PKO som spokojna, nasla som super miesto na fotenie, lebo aj ja som mala dilemu ze chcem pekne prostredie ale co ked bude prsat... ]-( a na vystave som zbadala stanok sarisparku (nachcadza sa len 4 km od Po smerom na Sabinov) a je tam super prostredie, chatky, remeselnicka dielna a aj pekne okolie kde sa da fotit a ked je skaredo tak sa da aj v chatkach a kolibe... mne ta pani povedala ze fotenie je v celom areali gratis takze ma milo prekvapila... fotku tych chatiek mam aj v albume... :-D a este sa takm vraj nikto nebol fotit, takze asi budeme prvy... ale nam sa to hned zapacilo la je to nieco ine ako som doteraz videla... v Po sa velmi asi vyberat neda, mne by stacil aj jeden pekny strom v parku len keby som vedela ze nebude prsat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad ja som dokonca yo sarisa taze moznpo to vyuzijeme a da sa tam fotit aj ked tam nemas svadbu??? musim tam zavolat
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu na Sigorde, ked bude pekne, tak nie je problem, bude fotenie v prirode. Neviem ale co v pripade, ze by prsalo...fotit sa budeme az po jedle, nechceli by sme sa zdrzat dlhsie ako hodinu, aby sme sa mohli zabavat s hostami...neviete o niecom v blizkosti? Na solivare nie je nejake pekne kryte miesto na fotenie?
Odpovedať
dnes som bola v reprome... pekné vecičky tam majú.. som bola prekvapená.. kúpila som tam ozdobné nožnice.. využijem na menovky. Super, tešíííím :)))
Odpovedať
tina1003: ja tiež uvažujem nad niečím v prípade nepriaznivého počasia (tiež mám na sigorde )ale myslím že ked bude pršať tak nebude pršať v kuse .... a ak náhodou tak vonku pod prístreškom a dnu vo vinárni pri krbe , ked je dobrý fotograf tak aj z ničoho spraví dobre fotky ale keby predsa bolo na okolí nieče pekné tiež by ma to potešilo .....
Odpovedať
na sigorde je stary schatrany hotel, ak by prslao tak tam by sa dalo ;-) mne sa pacia take nezvycajne miesta....kamoska sa tam fotila, ale nie svadobne, ako modelka a vyzeralo to dobre :-)
Odpovedať
katerin 1 ano mozeme sa tam fotit aj ked tam nemame svadbu, nevyhovovalo nam to kapacitne kedze tam vojde len 100 ludi a my mame okolo 140... ale inak strasne super fotky sa daju robit, podla mna aj amaterske a nie to este s profesionalnym fotografom... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, pozeram ze je tu kopa poucnych tem, ktore sa mi hodia pri priprave nasej svadby. Dnes som nasla na facebooku zaujimavy odkaz na skupinu saly kde by sme chceli nasu svadbu robit. http://www.facebook.com/group.php?gid...
Odpovedať
no som pozerala na fb a v tej sále budememať svadbu aj my 05.06.2010 a vyzera to tam uzasne...som nadmieru spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
naša sála má skupinu na facebooku??? no ma podrž :) pozriem keď prídem domov, lebo v práci na fb nedostanem :) ale boli sme priamo v sále pozrieť minulý týždeň s mamkou, tak som bola tiež nadšená ako to tam spravili :)
Odpovedať
Profilova fotka
počujte... strašný prúser... je veľký problém, keď sme dali vyrobiť oznámenia na svadbu a ako reštauráciu sme uviedli Šariš Gastro? všetci to poznajú ako OZKN ale aj na oficiálnej stránke majú uvedené šariš gastro aj pred budovou majú takú tabuľu a tam šariš gastro... tak sme to chceli mať tak oficiálne... a aj tak teraz keď pozerám na facebooku sa to volá Raffaelo Hall... ach jaj... ma porazíííí :/
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ivka my sme sa informovali aky nazov zvyknu davat a pan nam vysvetlil, ze ludia to poznaju ako Odevak alebo OZKN. Saris Gastro je firma ktora to prevadzkuje alebo tak nejak. Myslim si ze Raffaello Hall este dlho nebude v povedomi ludi. Ja som ho pochopila tak ze chcu tou rekonstrukciou menia aj nazov. Netrap sa tym, vysvetlis kde to je a hotovo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako, my čo sme hovorili rodine že sa berieme a keď sme povedali že ozkn tak tiež to nepoznali... veď to že každý to pozná ináč :( tak som sa tešila z oznámení a tak ma to rozladilo :(
Odpovedať
Ivka, hlavne ked ich budes pozyvat, tak im vysvetli kde to je a mas to vybavene :-) S tym si starosti nerob, hlavne, ze oznamka su pekne a vytesujes sa z nich. Kto sa ma v tom vyznat, niekto to vola OZKN, niekto Odevak, Saris Gastro a aby toho nebolo malo, tak teraz aj Raffaello Hall :-D Myslim, ze vela ludi sa tym ani nebude zaoberat. Mojej susede prehodili pismenka v nazve ulice, kde byva a nechala to tak :-) A pravdupovediac mne sa ten novy nazov Raffaello Hall nejak nepaci.
Odpovedať
Profilova fotka
Vieš že ani mne? také to je až príliš štadiónovské :/ ale to je jedno... ono s tým aby ľudia prišli na to kde to je nebude zas až taký problém lebo máme obrad v tom kostole čo je za sálou :) problém vyriešený :) mala by som sa asi zaoberať dôležitejšími vecami ako tými prkotinkami :)
Odpovedať
cim viac sa ti to bude blizit, tym viac sa mozno budes zaoberat kazdou vecou viac ako by si chcela :-) Ale presne ako hovoris - ako stadion :-) Mne ten nazov Hall evokuje nieco velke :-) Ale inak tie nove fotky su celkom pekne... Uz som naockovala priatela, ze uz by sme mal ist konecne dohodnut presny datum, lebo to tam chcem vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam bola s mamkou teraz, lebo sme šli do maxu a ona že poďme a poďme tak sme sa stretli aj s nejakým prevádzkarom, ktorý nám skontroloval náš termín či je naozaj náš aj nám poukazoval kde sú boxy na koláče a kde si môžeme zložiť veci, ale ešte to tam nevyzeralo tak ako na fotkách :) bolo to v štádiu príprav :) ale sála je naozaj pekná a fakt že je obrovská... mamina bola veľmi prekvapená :) ale páčilo sa jej tam :) mne stále nedá pokoj to miesto na fotenie :D už mám z toho hlavu ako balón :D ale asi sa zmierim s kalváriou :) tam sa dajú veľmi pekné fotky urobiť :)
Odpovedať
tak vezmi priatela cez vikend na prechadzku a hladajte pekne miesta v okoli :-D :-D
Odpovedať
iva.jurkova.: a ste boli pozerat aj v tom tzv. apartmane, ktory je na prezliekanie a zlozenie veci??...kolko posteli je tam, keby sme potrebovali ulozit svadobnych hosti
Odpovedať
Profilova fotka
tomsim v tom apartmane sme neboli.. to mi ani nenapadlo sa nan pytat :) ale ked pojdem dohodnut menu tak sa nan opytam a pojdem sa pozriet... sice ty tam asi budes skor.. :)
Odpovedať
vyssie si spominala, ze ked ste sa tam boli pozriet, tak niektore veci nevyzerali ako na fotkach...to co vlastne bolo
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie.... len to este nebolo dokoncene... tie stoliky tam nebola v chodbe ani koberec... este sa tam pracovalo tak to bolo rozhadzane len :) ale inac pekne velmi :)
Odpovedať
ivka, tomsim, bola som tam na svadbe minuleho roku kamoske a bola som na tej izbe, urcite to nie je apartman, neviem kto vam vravel ze je tam apartman, mozno niekedy bol, ale je to normalna internatova izba na prezliekanie, ale su tam dve izby a v kazdej po dve postele normalne oblecene na spanie, len neviem teraz ci sa vyuzivaju obe izby alebo len jedna. Ja ked som tam bola teraz zistovat informacie tak ten pan mi povedal ze je to izba na prezliekanie a ze je v cene. :-) Ja mam v sale jasno len s tym mojim sa nemozeme dohodnut na presnom mesiaci na buduci rok.
Odpovedať
ja viem ze to nie je apartman v pravom zmysle slova, ved nas na to aj upozornoval p. Migas, ze si nemame predstavovat klasicky hotelový apartmán...ja len som chcela vediet, ci tam mozem ubytovat svadobnych hosti, lebo nejake miesta mame rezervovane aj na internate hore a zbytocne by bol prázdny, ked tam mozu spat aj oni
Odpovedať
Jaj tak to asi ano, nechcem spekulovat ale kamoska tam spala. Takze asi ano, ale najlepsie je asi zavolat. :)
Odpovedať
Profilova fotka
saska, ty planujes svadbu buduci rok? a presne tam v "rafaello hall"? :) ja sa priznam o tej izbe som pocula prvykrat teraz od tomsim :) ale chcela som sa pytat na nejake priestory kde sa bude dat prezliect a zlozit vsetky malovatka a pohotovostne potreby... a som sa vas chcela opytat babule... kde sa chystate stravit svadobnu noc... lebo ked ma niekto svadbu v hoteli tak si tam rezervuje nejaku izbu a tam aj prespia... ale my napriklad co mame v ozkn nemame tam kde prespat... tak pojdete domov? lebo v tomto napriklad tiez nemam jasno... a premyslam ze u nas doma bude plno ludi ze ani nebudem mat kde spat... pride segra domov s priatelom a psom :D a budem mat na navsteve znamych ktori budu musiet prespat... aj ked by sme mohli ist spat k drahemu, ale som povedala ze po svadbe tu jeho roztahovaciu pohovku nechcem ani vidiet :D
Odpovedať
no my planujeme si objednat niekde izbu v hotely v Prešove...nam aj bolo mierne naznacene, ze ku priatelovi spat nemozeme ist, lebo budu mat vela ludi a buduci svokrovci nechcu platit za ubytko, hoc si neviem predstavit, kde sa pomestia...no ale OK...a aj tak, neviem si predstavit, zeby som spala doma u mna alebo u priatela
Odpovedať
Ivka ano na buduci rok urcite, terminy maju volne lebo oni robia objednavky rok dopredu takze terminy maju volne a presne tam, lebo som tam bola mnoho krat a pacilo sa mi vsetko aj ked ta sala posobila dost opotrebovane. Co sa tyka spania tak ja ratam s tym, ze budem moct spat tam aspon tak som to pochopila. Zavolam, opytam sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ja sa musim poradit s priatelom o tom :) len som chcela vediet vas nazor... ze ako to riesite vy... drahy nechal pripravy takmer cele na mna... on popravde nema na to velmi cas takze on ma len vozi vsade kam si zmyslim a kde potrebujem :) a ja mu stale cestou vysvtelim ze co alebo ako... alebo vecer vytiahnem ked sme doma v klude papiere a toto som nasla a moze to byt takto alebo takto... ktore sa paci tebe... takze sa snazim vsetko konzultovat s nim :) teraz mi prave pisal mail ze uz mame hotove obrucky :) tak sa tesim ideme na nauku vecer a potom si ich ideme vyzdvihnut :) tesim tesim :) len asi nie je dobre ze budu hotove tak skoro lebo by som ich uz chcela nosit :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?