Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ved musim asi tak... lebo joj, som nestastna... alebo tam skusim zbehnut este raz potom niekedy do konca tyzdna... a budem mat viac stastia :-)
Odpovedať
Tak to mame asi rovnaky vkus, lebo aj ja chem svadbu v zlatom, a tiez ma caka zhananie zlateho papiera na menovky, ale ja mam este kopec casu. Zlaty papier inak mali na jednej stranke poslem ti do IP. Kedysi som tam ten papier nasla.
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem svadbu tiež zlato bielu ale akosi som ešte nezhánala ten papier na menovky. je to problém zohnať zlaty? ja mam ešte kopu času tak som sa k papieru ešte nedostala
Odpovedať
Co ja viem, tak skor je problem. Ale mozno v nejakych dobrych papiernictvach sa najde...
Odpovedať
Profilova fotka
a Ty lia kedy máš svadbu? a kde? tiež plánuješ OZKN?
Odpovedať
Ja az buduci rok niekedy v maji a rozhodli sme sa pre OZKN, tento rok ma predbehol brat :-) Inak som zvedava ako to prerobili...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som zvedava, lebo od kedy to prerobili som tam nebola... ale chodim tadial dost casto a z vonku cez okna to vyzera paradne :-) uz nie tak komunisticky ako predtym... ani som netusila ked sme to rezervovali ze to bude taka parada :-) sa z toho tesim velmi... a brat ma kedy svadbu? sa prideme pozret :-)))
Odpovedať
brat ma predbehol co sa tyka terminu (september), on ma az vo Fricovciach. Uz sa tesim na to pendlovanie hore-dole :-| On ma vyssie naroky :-) Inak mohli by aj fasadu zvonku trosku zveladit ;-)
Odpovedať
prosim ťa ak budeš vedieť...kolko je stravna jednotka vo Fričovciach dik
Odpovedať
No dost to zalezi, ze kolko a ake jedlo. Asi presne to budu vediet az ked dohodnu konkretne menu, ale myslim, ze co sme sa bavili tak 700 a vyssie, ale nechcem kecat lebo neviem presne...
Odpovedať
Profilova fotka
mohli mohli... len to asi už do môjho termínu nestihnú.. ale do tvojho možno ešte hej... budúci rok cez pôst :o)
Odpovedať
Profilova fotka
to mate super, ze budete mat pekne zrekonstruovanu salu, som ani nevedela, ze OZKN budu prerabat, ani mi nic nepovedali, ked som sa tam bola pytat v lete...fakt by to ale chcelo opravit aj zvonka, mna OZKN odradilo prave tym, ako vyzera zvonku a najma okolim :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som chcela povodne v sporte... ale mali tam obsadene... a okolie tam nie je tiez nic moc :o) potom som riesila mladost ale to mi moc nerezalo a este jednu salu... ozkn bolo riesenie na vsetko! velka sala, sice nevyzerala nic moc... ale vacsina zenichovej rodiny su zo sekcova a niznej sebastovej, lubotic a tvoria tristvrtinu vsetkych hosti tak to bolo fajn... zajednali sme si aj kostol hned za salou, cize pred obradom odparkujeme vsetko pred salu a potom peši do kostola a potom z kostola peši do saly :o) a mali tam svadbu dcery maminych kolegyn a boli velmi spokojne :o) a tiez som nevedela ze to tam idu renovovat az cez post som sa dozvedela ze to opravuju...
Odpovedať
Profilova fotka
inac co sa tyka naroku na fricovce ja som na nich nepocula nic dobre, kazdy coé tam mal z tych ludi co ja poznam tak nadaval
Odpovedať
Profilova fotka
ano? prečo? s čím boli nespokojní?
Odpovedať
Fricovce su podla mna ako stvorene na svadbu, take romanticke, akurat drahsie a straaasne daleko. Ale ja som zatial pocula len same chvaly... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som povedala, že Fričovce sú úžasné... veď tam je krásne... aj priestory zvnútra aj zvonku... také ako život na zámku :o)
Odpovedať
Inak, vraj OZKN ma do konca aprila spustit novu stranku s fotkami ako to tam vyzera po prerobeni, tak cakam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
že vraj ta pani, ktora tam veli je velmi neprijemne, jedlo studene, predrazene, a vraj tam naraz robia aj dve svadby takze chaos. fakt péisem len co som pocula
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, v pohode keterin, ja s fricovcami nemam ziadne skusenosti, ani som tam nikdy nebola ani nepoznam osobu ktorá by tam mala svadbu alebo nejaku akciu :o))))) ale tak urcite si to vela ludi aj chvali, podla mna to je velmi individualne... aj ozkn si vsetci chvalia co poznam ze jak dobre tam varia a prijemny personal a bum, ja budem mat zlu skusenost s nimi :o))) by ma porazilo asi :o)))) a neviem ci som sa to uz pytala... mam strasnu dilemu z toho... kde sa planujete fotit??? keterin, ty mas svadbu o tyzden... kam sa ides? mate rezervovane nieco interierove? a exterier kde? keby vyslo pocko?
Odpovedať
ahojte kocky.ja som priamo z fricoviec a tiez sme planovali svadbu v kastieli,ale nakoniec to vyhral hotel v lipovciach. v kastieli je dost predrazene a ak je tam vacsia svadba tak casnicky fakt nestihaju a jedlo je potom studene.
Odpovedať
ja som aj na OZKN pocula staznosti a myslim, ze aj tu pisali niektore baby o studenom a nedobrom jedle V OZKN, ale to by som potom musela mat svadbu doma, lebo kazdy na nieco nadava. A ked mi kamoska (ktora robi svadby) rozprava ako dokazu ludia vymyslat a chcu byt vo vsetkom originalny. Nechcu si nechat poradit od personalu ako sa to robi a ako je to praktickejsie a potom su nespokojny a nadavaju :-) Ale fakt sa rozum zastavuje ake poziadavky maju niektore nevesty a pritom nemaju ani sajn o zakladani inventaru a pod. na svadbach. Hlavne, ze oni to tak chcu. Nechcu mat napr. zalozene kolace, nechcu mat zalozene flase pri vstupe do saly, a tak musia casnici s tymto behat ked sa ludia usadzaju, co si jeden druhemu zavadzaju, alebo ked maju nosit predjedlo, resp. polievky, tak musia otvarat vina a podbne zalezitosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
och, tak ja netuším o čom hovoríš, ale určite chcem mať všetko v sále v piatok večer už naskladané... výzdobu mi robí externá firma, tak by bolo aj im najlepšie keby mohli v piatok prísť zdobiť a mne najlepšie aby sme tam v piatok mohli mať naskladaný alkohol a vody a koláče keby sa dali dať do tých boxov tam v miestnosti... aby som sa tým v sobotu nemusela zaoberať... to dúfam, že sa bude dať v ozkn dohodnúť a že tam v piatok nebudú mať žiadnu akciu :-| ale mamina kolegyňa hovorila, že sú tam veľmi ústretoví...
Odpovedať
Myslela som, ze zalozene na stole hned od zaciatku, lebo niektore chcu aby si kazdy najprv vsimol vyzdobu stola a az potom kolace a flase :-) aj ked si myslim, ze bez toho posobi stol prazdhno. Ale inak vsetky tieto veci sa nosia do podniku v piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to? zase som o nieco mudrejsia... :o) tak urcite ze to chcem mat na stole uz ked budu prichadzat hostia... ani by mi nenapadlo vydumovat v tomto... ani by mi nenapadlo ze niekto vydumuje :o))) ja budem vymyslat jedine v tom, hm... ze v zenichovej rodine su dve osoby ktore nevlozia do ust kuracie maso... cize im budem musiet menu prisposobit len cisto na bravcovej alebo hovadovej baze :o)))) ale zas hadam ze to nie je az take strasne :o)))
Odpovedať
urcite nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja kolace, slane, pripitok a mozno nejake male flasticky mineralky na stoloch budem mat...ale nepaci sa mi napriklad, ked su na stole vylozene velke farebne plastove flase s kolou, fantou a pod...podla mna to kazi dojem z vyzdoby.
Odpovedať
Profilova fotka
iva: myslim ze si OZKN vybrala dobre, najma ked svadobcania ziju na sekcove a v okoli...ja som na kazdu restiku citala nejaku kritiku, na OZKN tej kritiky bolo malo...ja budem mat na Sigorde, dufam, ze budem spokojna...chcela som to mat mimo panelakov mesta v prirode
Odpovedať
Pozeram baby ze sa bavite o sale kde som mala ja hostinu, okrem toho aj krstiny a chodievam tam pravidelne na plesy. Lia1 ma urcite pravdu, ze pokial by kazdy mal posudzovat informacie z druhej tretej ruky, alebo informacie od osob, ktori maju problem sa odosobnit od istych veci tak potom urcite by bola najlepsia svadba doma. Mozem porovnat s roznymi firmami v meste, co som aj pred svadbou urobila, ale skutocne OZKN bolo vyhodne vo vacsine veci. Raz tu niekto uviedol studene jedlo (pre mna bolo napr. az privelmi horuce :)))a tomu skutocne neverim, lebo maloktora sala ma v takej blizkosti kuchynu, mozno jedalne, lebo maju okienko priamo v sale, ale ja som bola nadmieru spokojna so vsetkym od A po Z.Berte to len ako moje osobne skusenosti:) Inac Fricovce nikdy a za nic na svete! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janeka, zlata :-) a naozaj ma lia pravdu... vsetko je o subjektivnom postoji a subjektivnych narokoch...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?