Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
v Prešove je už nejak dlho mrtvo, tak som sa rozhodla tu napísať aby sa to tu prevetralo. i ked nemám nič na srdci čo sa týka svadby, aspon zatiaľ. inak aj ja si vyrabam oznamka sama ale su uplne jednoduche takže ja som potrebovala iba word a ešte maľovanie. ešte su iba v počítači, uvidíme ako ich dostaneme von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janiiii, super :o) treba to tu rozhýbať :o) pozerala som tvoj albumček a ty si vyrábaš sama ozdobu na auto? aj ja sa chystám, len stále mám taký pocit, že to dodrbem :o) ako chcem len také niečo jednoduché.... organza a kvety popriviazované na ňu... no uvidím ako to dopadne, či nebudem na poslednú chvíľu zháňať niečo :o))))))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si povedala že vyzdobu auta zvladnem, inak tie umele kvety som dostala na promocie tak som ich vytrhala z kytice a prišila ako sa mi páčilo a je na svete ozdoba na auto :)
Odpovedať
baby a čo si obliekate pod svadobné šaty? Myslím spodné prádlo.. korzet alebo iba podprsenku? Mne sa lúbia aj korzety, ale svadbu mám v auguste.. nebude mi v tom všetkom veľmi horúco?
Odpovedať
Profilova fotka
jani, tak aj ja to vyskúšam :o) hádam to potom celé nevyhodím :o)))) len si musím premyslieť ako chcem aby to vyzeralo, ale na to je ešte času zatiaľ... takým samovýrobám sa začnem venovať asi až po skúškach v škole.... Ibizka, pod šaty si dám asi len tú takú samodržiacu podprsenku gelovú... skúšala som šaty v salóne aj s korzetom a vyzerá to fajn, ale len tú chvíľku tam som sa pod ním tak spotila :o))))) tak si neviem predstaviť ako by to bolo v tej horúčave pri fotení a potom pri tancovaní :o) pri prezliekaní o polnoci by ma z neho asi rovno vyliali :o)))))) ináč už mám objednané topánočky, také čo mám v albumeeee :o) jupiiii
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza: do korzetu nechod...budes sa velmi potit, este ked mas svadbu v auguste
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ja mam sice dost davno po svadbe, ale mame malu EMku a bude mat rok a chcela by som jej dat v PO spravit tortu. Mam obrazok, ale netusim, kde by mi urobili tortu podla obrazka - aby aj tak naozaj vyzerala...Zo svadby dobru skusenost nemam, preto prosim o radu. Ide o dvojposchodovu tortu, hladku, potahovanu s malymi ozdobami. Poradite? Dakujem
Odpovedať
no fajn.. už mi viacero ľudí povedali že korzet e-e. Aj cenovo to vychádza dosť a oblečiem to iba raz.. podprsenku využijem aj neskôr.. bo17.. ja som zatiaľ po tortách ešte nepátrala, ale mnoho ľudí mi odporúčalo Ruskú Novú Ves aj čo sa týka koláčov aj torty.
Odpovedať
bo17 na Slovenskej robia dobre torty podla zelania :) velkovyrobu maju vo Velkom Sarisi
Odpovedať
dnes som isla medzi stvrtou a piatou cez sekcov do hyper- tesca a stretla som 4 svadobné kolóny aút, čiže už čoskora začnu do galérie pribúdať nové fotky ..... teším sa na išpirácie :)
Odpovedať
supeer.. aj ja :-D pretože začínam tápať..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež rozmýšlal nad korzetom lebo podprsenku bez ramienok akosi nemusím, to už radšej úplne bez. ale ja mam svadbu v novembri. mysliete že mi bude horúco? mne ide hlavne o taky kosticový krozet, ktorý fajne stiahne i ked nema čo, ale popravde vždy som si priala byť ako Scarlet alebo Sissi zašnúrovaná. velmi sa mi to páči len neviem či v tom vydržím, lebo praktické to velmi nie je. a cenovo to je porovnatelné s drahšími podprsenkami. našla som korzet aj za 20€ ale ešte trošku vaham či si ho objednať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiež uvažujem nad korzetom lebo podprsenku bez ramienok velmi nemusím(u mna totiž nema zmysel to rovno môžem byť bez )
Odpovedať
Profilova fotka
ja urcite chcem len taku samodrziacu podprdu ktora mi len spravi push-up efekt ked ma zasnuruju do siat :) a BO... o kolaciky a torty sa ja vraj nemam starat, mamka mi zakazala :o) ale vraj objednava z ruskej novej vsi... ze tam pecu najlepsie... a draheho mama dava kdesi pri hotelovej skole piect kolaciky tak skus sa popytat niekde tam
Odpovedať
No ja som na tú ruskú novú ves, počula samé chvály a asi aj tam budeme dávať piecť koláče. Janika22: podľa mňa keď máš svadbu v novembri, ten korzet by som si možno aj dala, nebude tak horúco.. Len či ti bude pohodlne. iva.jurkova: Ja som sa rozhodla tiež pre takú podprsenku radšej, lebo sa bojím, že v korzete sa uvarím.. hoc ma to stále láka. :)) Akurát že som takú čo by sa mi hodila v obchodoch ešte nenašla.. Ale našla som na nete.. lingerie.sk. Taká pekná s podväzkovým pásom. Len ešte stále váham. :)) Bojím sa aby mi poriadne držala, nieže mi to bude letieť.
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, podprda bude asi lepsia :) inac, idem si robit nejake vecicky sama ako menovky a tak... a som bola v reprome, ze si nakupim... a taka tam bola slecna "ochotna".... ze som kupila akurat tak srdieckovy vyrezavac a som zdrhla... najlepsie bolo ked som pytala srdieckovy vyrezavac na papier a ona ze nemame potom mi dala auticko :D a potom doniesla vyrezavacky asi vacsie jak si predstavujem samotnu menovku... zabila to otazkou.. a toto sa vam zda velke??? :D som na nu pozerala vyplasene, ci to vazne mysli... potom neviem akym zazrakom nasla ten maly tak som zaplatila a utekala prec :D ja len tak.. ze som nechcela cez net take veci riesit ale asi budem... a baby, pierka si vyrabate samy? ako vam to ide?
Odpovedať
Profilova fotka
važne ja som bola v Reprome už neskutočne veľa ráz a vždy som akosi stretla Žanetku ma to na menovke a bola strašne zlata a ochotná (ja síce tam nakupujem ine veci - koralky, nie svadobný tovar) problém som však zatial nemala. pierka si budem buď vyrábať sama alebo ich zruším absolutne, že nebudu žiadne. akosi som na chuť tých pierok neprišla. lebo na svadbe nebudem nikoho parovať a ani sa pred obradom nebudeme spoločne stretávať, tak neviem ani kedy by som hosťom tie pierka rozdala, takže asi nebudú a neviem v podstate načo sú. viem že v minulosti sa nimi označovali slobodní a dievča vždy pripínalo pierko tomu svojmu partnerovi, ale načo je to teraz tak to neviem.
Odpovedať
najprv som tiež chcela robiť pierka ale ked som tak zistovala po rodine tak väčšinou ich nikto nechce labo sa im urobia dierky na šatách akurát svedkom , stršiemu družbovi a rodičom asi spravím lebo ženichov otec by to asi neprežil keby nemal pierko :(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si pierka robila sama , rovnako aj menovky a vrecka na darceky pre hosti, robila som uz aj na objednavku, ak by mal niekto zaujem. ja som pierka robila pre kazdeho
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, minule som tam bola tak tam bola zlata kocka ustretova mila... a toto tu cudo... co vobec ani nevedela co sa deje ani co za tovar predavaju... hruza des :o) ja tiez uvazujem nad pierkami len pre svedkov a druzbov a druzicky budem mat tri naj kamosky... tak im nejake kvetinky do rucky :) a pre rodicov a krstnych rodicov samozrejme :o)
Odpovedať
Ivka chcem sa ta spytat v ktorej Reprome si bola, lebo mne sa zda, ze maju na Slovenskej dve. Jednu oproti frantis. kostolu a jednu blizko pri urade prace. Alebo sa mylim? Ja potrebujem odtial nejake veci, ale potrebujem aj poradit, tak aby som nedopadla ako ty, ze vybehnem odtial len s orezavatkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D ja som bola v tej oproti frantiskanskemu kostolu... ale priznam sa ze neviem ci je tam este jedna... skus sa tam prebehnut a daj vediet... ale mozno budes mat stastie na tu Zanetku prave ktora vie aj poradit, lebo naozaj aj ja ked som tam bola prvykrat tak sice vyrezavatka nemali ale slecna bola mila ustretova a vedela aj povedat kedy sa co objednavalo a kedy bude tovar v predajni... len prave vtedy som nemala kedy sa tam dostat a teraz toto :-D a potrebujem zlatu stuzku presne aku tam mali, ale mali jej malo a ked som sa opytala ci mi ju nemoze objednat tak povedala ze uz ju nikdy nebudu mat... :-(
Odpovedať
No skusim tam zbehnut na buduci tyzden a uvidime. A vyskusam radsej tu druhu predajnu :-D
Odpovedať
Inak, este sa ta chcem spytat, ci si v OZKN zabezpecujes vyzdobu sama, alebo ti ju spravia oni?
Odpovedať
Profilova fotka
v OZKN robia zakladnu vyzdobu oni, ale mne bude robit vyzdobu Max Decor
Odpovedať
dakujem, ja budem mat tiez v OZKN ale niektore veci z vyzdoby by som radsej chcela robit sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je ešte jedna reproma fakt blízko uradu práce ale ta je zameraná na tlačivá a podobné veci,niečo ako popierníctvo nie kreatívne potreby ale nejaký ozdobný papiera tam hádam majú
Odpovedať
Ja som si to vsimla len ked som tam parkovala, a myslim, ze tam bolo napisane papiernictvo a kreativne potreby, tak neviem, lebo mne skor treba tie kreativne potreby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to chod radsej tam ku frantiskanskemu kostolu... mna sa ta kocka hned ujala... ja som sa tam chcela najprv sama pomotkat ale ona hned ku mne a uz chaosila :o)))) najprv sa tam poobzeraj a mozno zistis ze ani nebudes potrebovat pomoc... mne treba teraz uz skor papiernictvo.... zlaty papier aky potrebujem tam nemali :-( a ešte zlatú stužku... bola krásna tá čo mi povedala že ju mať už nebudú... a nikde na nete som takú podobnú nenašla.... fňuk
Odpovedať
Profilova fotka
kreativne su pri františkanskom. sice myslím že nejake veci maju aj pri urade prace, ale tam je toho málo pri františkánskom je velký výber. a čo sa týka stužky iva.jurkova tak skús aj galenterky ked je látková. síce v prešovských galanterkach sa nevyznam ale v MI napr. je dobry vyber stúh
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?