Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
aj obycajnym spemdlikom sa to svykne davat
Odpovedať
ja to royhodne riesim spendlikom :) sama som si ich vyrabala a myslim ze spendlik je k tomu lepsi :)
Odpovedať
Dievčatá a tie pierka budete robit len zo stužiek? Alebo budete robit klasické východniarske " pirkoviny " ? :o)))
Odpovedať
Palesandra: Ďakujem za držanie palcov ! :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si narobila zo stuyiek a neviem ci tam budem davat aj zelene ci nebudem davat len stuzku, uvidime
Odpovedať
klasické svýchodniarkse pierkoviny u nás asi nbudú ,kedže u nás už je každý zosobášený alebo ma dlhodobeého partnera a perkoviny sa robia pre mladých družbov a družičky aby sa tam popárovali a prípadne zoznámili...., my budeme robiť iba taku grilovačku v kruhu priatelov a rodiny ale žiadne pierka tam určite robiť nebudeme....
Odpovedať
Ja sa pytam len preto, ze ked som sa minule svojho "nastavajuceho" opytala, ze ci nespravime len zo stuziek, tak ma vysmial, ze co je to za pierko.... :))) No, my uz tiez nemame nejako slobodnych mladych... Ved uvidime :)
Odpovedať
ani my nebudeme mat "pirkoviny"...je to skôr zvyk zaužívaný na dedinách...radšej urobíme nejakú gril party...a ako by tie pierka vyzerali asi po 3 hodinách neustáleho konzumovania alkoholu a jemu podobných látok :-))...a špendlíky som si objednala, majú 38 mm, takže dúfam, že k úrazu nedôjde
Odpovedať
Profilova fotka
my asi tiež nebudeme mať pirkoviny... alebo aj keď budú, tak len spojené s grilovačkou, kde sa stretneme mladí a posedíme pokecáme... pierka neviem či vôbec budeme riešiť, podľa mňa to je zbytočné... jedine pre rodičov a krstných rodičov a ešte starší družba dostane pierko aby bol rozoznateľný a staršia družička na ruku kvietok :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, prosim vas, neviete mi poradit, nejaky folklorny subor na cepcenie, velmi by ste mi pomohli vdaka
Odpovedať
maskalinka: info som Ti poslala do IP
Odpovedať
Profilova fotka
mne budu spievat a tancovat kocky z velkeho sarisa, mozem dohodit ak chces
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a to všetky sa chystáte mať súbor na čepčenie? nie je to zbytočný výdavok?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela cepcenie uz davno ale nebudem ho mat nakolko si nenecham rozbit uces ale na ozivenie je to dobre ked tam pridu trosku zatancovat
Odpovedať
Ivanka vsetky nie , ja súbor nebudem mať, lebo ked si predstavím naších hosti ako sa tam budu zabávať tak takéto predstavenie sa mi tam nehodí, podla mna sa to hodi tam, kde pravládaju viac starší hostia, ktorý sa velmi nzabávajú len sedia a rozprávajú sa......tak aby sa mohli na niečo zábavné popozerať a konkrétna v našej rodine nie je ani zvyk volať súbor na čepčenie...
Odpovedať
ja chcem mat:)
Odpovedať
myslím, že to nie je otázka toho, či bude na svadbe viac starších alebo mladších ľudí...podľa mňa je to veľmi milé spestrenie svadby...a svadba by mala mať nejaký program, nielen vždy tancovať od príchodu do sály až po jej ukončenie ... tak isto rozmýšľam aj nad svadobnými hrami
Odpovedať
my budeme mat zivu hudbu ale okrem toho chcem hodinku najnovsich hitov (jeden DJ mi pripravi zoznam a my si to uz len pustime) a potom subor na cepcenie..mozno este aj nieco zatancuju..ale zase nechcem to prehanat s programom. chcela som este brusnu tanecnicu (tancuje svadobny tanec) ale zase nechcem toho mat vela a druha vec je aj ta, ze brusna berie za 15min 70-90e.. ;) jedine keby som sama zatancovala :)
Odpovedať
kočky...to v akom poradí po príchode do sály chcete "zmanažovať" ďalšie aktivity...myslím tým, v akom poradí budú po príhovore starejšieho ďalšie veci: mladomanželský tanec, rodičovský tanec, polievka, hlavné jedlo a pod. a následne voľná zábava??
Odpovedať
Profilova fotka
a koľko vás vyjde súbor na čepčenie? alebo ten súbor čo príde len zatancovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ja subor na cepcenie budem mat, videla som ho na kamoskinej svadbe a prislo mi to ako pekne spestrenie svadby...nemusi sa len jest a tancovat, ta pol hodinka nezabije ani mladych, nech si trosku oddychnu...myslim, ze si to radi pozru nielen starsi, ale aj mladi...mna to bavilo a to nie som nejaka folkloristka, neviem poriadne zaspievat ludovu pesnicku, mozno prave preto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a budem ho mat za fakt symbolicku cenu, takze ani rozpocet nam to nenabura :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj subor je za nejake smiesne peniaze tinka a budes mat normalne cepcenie??? lebo ja nie iba trosku na spestrenie
Odpovedať
Profilova fotka
keterin a tinka uz sa Vam to krati, tak keby som tu nebola do toho Vasho dna D hih tak prajem krasny svadobny den a este krajsiu svadobnu noc... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len ci na tu svadobnu noc ostanu sily
Odpovedať
Profilova fotka
ostanu neboj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa ti tu byva??? si tu vobec??? este som ta tu nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
och, tak ja zvazujem ako chcem... ja subor na cepcenie ani ziadny na tancovanie asi volat nebudem... mame zivu kapelu, budem sa spoliehat na to ze oni spravia dobru zabavu... mame s nimi dohodnute aj hru okolo stolov, takze tymto zabavia svadobcanov aspon na hodinku :) nech si zaspievaju s nimi :o) to staci :o)
Odpovedať
no ja som tiež zvažovala súbor, a ešte aj zvažujem... ale budem mať profesionálneho starejšieho, ktorý bude robiť program pre hostí tak spolieham na to, že niečo vymyslí. Mám dojem že so súborom už by tam bolo veľa toho.
Odpovedať
iva.jurokova: my to máme tiež podobne vyriešené a tiež myslím že je to tak dobre .... (aj podla skúseností z ostatných svadieb, súbor bola zbytočnosť, aj ked niekomu sa to môže páčiť a niekde je to dokonca tradícia..)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?