Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
fuha, dobre palky... a ze sluzba veriacim... studovat teologiu je asi vyhodnejsie nez pravo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my máme svadbu v kostole na sekčove a pýtali poplatok 30 €... ale nepovedali na čo to je, či len poplatok za tú pol hodinu obradu... alebo či je v tom nejaká kvetinová výzdoba alebo niečo... to sa ešte opýtam keď tam pôjdeme tri mesiace pred svadbou s krstnými listami... uuuf, ešte sme neboli ani na jednej náuke... som z toho dosť mimo... keďže ani ja ani drahý niesme veľmi nábožensky založení :o/ tak dúfam, že to dobre dopadne všetko :o)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja idem na nauku uz len dnas a buduci tzyden a koniec som strasne stastna ze to mame za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
a ake mas dojmy z nauky? to sa tam aj nieco skusa? akoze verim v boha, desatoro a tak? lebo z toho ma moj drahy najvacsi stres :o) uz sa do toho budeme musiet pustit lebo cas uteka velmi rychlo
Odpovedať
my sme boli teraz v sobotu na prvej náuke na Solivare a bolo to nad nase ocakavania...pan kaplan bol velmi mily, vybavil nas vsetkych za 30 minut...a nikoho neskusal...mal proste malu prednasku ohladom desatora
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali mať tiež svadbu na solivare, ale nakoniec sme sa rozhodli pre sekčov, keďže hneď vedľa máme sálu, tak nám to prišlo vhod, že prejdeme z kostola do sály už potom peši... akurát pozerám na rozpis prednášok... akurát premýšľam, že začneme hneď zajtra, nech to máme čím skôr z krku :o)))
Odpovedať
iva.jurkova: mate svadbu v OZKN u p. Migasa??...lebo aj my tam budeme mat svadbu 05.06.
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim na nauky v Brne, kaplan sa venuje len nam dvom :-| ...mala som z toho stres, ale celkom to ujde. Pekne nam rozprava o manzelstve, spolunazivani a takych beznych veciach, problemoch atd. Len na to ide strasne pomaly, rada by som to mala za sebou, ale on si dava s nami stretka raz za mesiac. Uz sme mali dve, neviem kolko ich bude dokopy
Odpovedať
Profilova fotka
áno? áno :o) jeeeej, to je super :o) a kto ti bude robiť výzdobu? ináč, som sa chcela hoci teba, alebo všeobecne opýtať, ako to riešite s ovocnými misami? lebo mne sa to veľmi páči, že jeden stôl len ovocie... ale neviem koho poprosiť... pýtala som sa práve pána Migaša, ale on povedal, že to vie zabezpečiť, že nemá problém, ale že má skúsenosť, že si to nevesty riešia samé, keďže takto to vyjde lacnejšie, ako keby to mal zabezpečovať on...
Odpovedať
výzdobu nám robi Maxdecor...uz mame viac menej vsetko dohodnute...a o ovocnych misiach som nerozmyslala...mozno ked tak nejake vyrezavane ovocie a tak pod...a inak si si vsimla, ze prerabaju salu, takze sa velmi tesim, ze to uz bude v novom :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne robí maxdecor :o) nie náhodou Ivka Priščáková? lebo mi spomínala pri osobnom stretnutí niekoho komu tiež robí výzdobu tam kde máme my v zlatej farbe, niekedy v júni alebo júli :o) že keď budú robiť mi dá vedieť a sa môžem prísť pozrieť... a áno bude tam krásne :o) čím ďalej tým viac sa utvrdzujem v tom, že to bol skvelý výber :o)
Odpovedať
nie nie...ja poznám Renátu Zgolovú, zatiaľ len s ňou som komunikovala, lebo ju už poznám dosť dlho...no ano vyzdoba bude v zlato zelenej farbe...nahodou nevies, ci budu aj menit podlahu, ci len zamurovali jednu stenu, vymenili okna a vymalovali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
počula som, že majú dávať aj novú podlahu, no ale nechajme sa prekvapiť :o) vždy večer keď idem okolo a sa tam svietim tak pozerám a sa teším, aké to tam bude krásne :o)
Odpovedať
aj ja sa velmi tesim...bude to uzasne vyzerat....a planujes mat aj Ty zlatu vyzdobu??
Odpovedať
Profilova fotka
áno, zlato smotanovú by som chcela... ale do augusta sa môže ešte veľa vecí zmeniť :o) teda aj farba výzdoby... ja som taká veľmi nerozhodná vo všetkom, chcem aby bolo dokonalé tak rozdumujem :o) ale zlatá výzdoba je dobrá voľba... momentálne veľmi populárna :o) koľko ťa bude výzdoba stáť?
Odpovedať
výzdoba kostola 25 €, celková výzdoba saly aj so stolickami cca 500 € (po zľave) + ešte nejaký príplatok za servítky
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuha :o) celkom dosť :o) ja som si dala podmienku, že by bolo dobré sa zmestiť do tých 400 €... tak uvidíme, čo porieši, ešte čakám na ponuku... a potom budeme dolaďovať... a kostol som zatiaľ neriešila... neviem ako to bude, keďže pred nami a hneď po nás budú ešte svadby... tak uvidíme...
Odpovedať
no zatial v kostole budeme mat jediny svadbu, takze s tym to nebude problem...a aj keby mal niekto s nami svadbu, tak by sme sa určite dohodli a rozdelili sa...ved to zasa nie je az tak vela...a v sale chces mat vyzdobene aj vsetky stolicky...ono cena zalezi aj od poctu ludi...my pocitame so 120 ludmi, takze preto je taka suma
Odpovedať
Profilova fotka
počítam s výzdobou všetkých stoličiek... my počítame tak 90 ľudí... plus mínus nejaké kusy :o) a jasné, výzdoba kostola nie je až taká suma... popri všetkých výdavkoch sa to stratí :o) ale mňa všetky somarinky zaujímajú :o) som z toho všetkého strašne nervózna :o)))) chcem aby bolo všetko dokonalé a všetci spokojní :o)
Odpovedať
ja som tiež veľká detailistka a tiež chcem, aby bolo všetko perfektné...ale pochopila som, že jednoducho sa to neda...som chcela čokofontánu, zháňala som všade možne, rozmýšľala som aj nad tým, že si aj kúpim, ale nakoniec sme sa rozhodli, že sú to fakt vyhodené peniaze...mame doma male fondue, dokupim este dve, ktore stoja spolu cca 25 € a cokolada mi staci aj obycajna z obchodu a hotovo...a mam usetrenych kopu penazi...a keby som chcela mať vsetko tip-top... treba to zorganizovat, skontrolovat, vybavit a neviem kolko dalsich veci...tak by som si svadbu neuzila a to je pre mna a môjho priatela prvorade...a ako sa poznam vsetko je vtedy super, ked by som si to urobila sama a pri svadbe sa to jednoducho neda stihnut
Odpovedať
kotnakt na p.Jozefa Peklanskeho..dakujeeem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež premýšľala nad čokofontánou... ale podľa mňa to je zbytočnosť... a už v deň svadby sa nechcem o nič starať a tiež si len užívať NÁŠ ĎEŇ s mojim drahým... ale kým sa bude dať, tak si chcem naplánovať aspoň väčšinu tak aby som bola spokojná :o) viem, že sa to nedá na sto percent... ale aj tak :o) a ty si priamo z prešova? a odkiaľ budeš mať svadobné šatky?
Odpovedať
som priamo z PO...no bola som pozerat saty v Salone Lin, ale velmi ma neoslovili...a tak som bola v Princcess a tam som si uz rezervovala saty...vyskusala som len jedny, ktore mi hned pri vstupe padli do oka...lebo sa poznam, keby som zacala spekulovat, tak si saty ziadne nenajdem
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak ja som sa našpekulovala :o) tiež mám šatky z Princess :o)))) ale už potom čo som si rezervovala, som spravila chybu a poslala ségre aj mamke do práce mail s fotkami šiat ktoré som si rezervovala aj tých medzi ktorými som sa nevedela rozhodnúť... a samozrejme ako na potvoru, sa každému viac páčili tie druhé :o)))) ale videli ich len na modelke nie na mne... ale aj tak mi to nedalo a musela som si ísť oboje vyskúšať ešte raz... pre istotu, aby som sa uistila, že som sa rozhodla správne :o) ale uistila som sa a som spokojná :o) tiež som bola skúšať len v Princess, už som ani nechcela ísť nikam, lebo mi tam krásne vyšli v ústrety a je tam neskutočne milý personál... takže nie je o čom :o)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas kontakt na peklanskeho??? nas bude fotit v aprili co sa tyka vyzdoby tak vam poviem ze je to riadna palka, nechcete si to este premysliet??? ja mam v orli a navleky mi nukali po 3 a ja som si ich zohnala po 1,5 a nakoniec som zistila žeoni ich beru od tej pani čo budem mat ja a este raz tolko si nahadzuju. ja som si veci kupovala vo velkosklade takže mam to za super cenu. nechcem vas odhovarat ale su to vyhodene peniaze ked to riesite cez agenturu. to mate ako svad. satami. cany su za pozicanie blaznive. skuste popremyslat a radsej dat niekomu zopar eur aby vam to naaranzoval ked si netrufate ale nie dat 500 eur niekomu za požicanie svietnikov, ktore si iete v sklade kupit aj za 1euro
Odpovedať
ja som si vedomá toho, že dať toľko peňazí za výzdobu je dosť veľa...ale v mojom prípade si neviem predstaviť, kto by mi tu výzdobu urobil, to je jedna vec a vec druhá je, že aj kúpiť výzdobu nie je len tak...možno stojí to o niečo menej... ale tiež chodiť z obchodu do obchodu, skúšať, vymýšľať, všetko musí ladiť, aby to aj dobre vyzeralo a neviem čo ešte je tiež dosť náročné...keby sme mali na svadbe 50 ľudí, tak OK, dall by som sa na to, ale pri počte 120 a možno aj viac je to o držku...a pri takom počte neviem si predtaviť, čo by som robila s tými všetkými sviečkami, svietnikami, guličkami, organzami, kvetmi, vázami a neviem čím všetkým možným, nehovoriac o návlekoch na stoličky....to je presne tak isto ako so svadobnými šatami, kúpiš si šaty alebo si ich dáš ušiť a potom čo s nimi??
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak Tomsim.. ja mám tiež taký názor... niektoré veci si budem robiť sama... asi výzdobu na auto a menovky a také maličkosti, ale výzdobu prenechám odborníkom :o) a som si istá, že to bude perfektné a že tie "vyhodené" peniažky budú stáť za to :o)
Odpovedať
keterin 1 a mozem vediet odkial mas navleky na stolicky za taku dobru cenu?lebo tam kde mam ja svadbu tak pytaju 2€ pri sto ludoch ušetrim dakujem
Odpovedať
dievcata, aj ja som detailistka :) akoby som sa vo vas nasla ;) a chcem mat vsetko super... ale fakt nie vzdy sa to da, hlavne ked do toho zasahuju iny..nedost ze ja som nerozhodna ale este ked vas ovplyvnuju ini. momentalne vyberam bizuteriu, mam uz nejaky nardelnik, ale pacia sa mi este asi 3 :) tak rozmyslam ze si ich kupim vsetky :) co je asi 40-50eur :) no neviem.. ale som rada ze som si cez tyzden kupila samodrziace pancuchy a cipky na podvazok a budem vyrabat cez vikend originalny :) Saty mam tiez z Princess ale nakoniec z KE. CHyba mi ale zavoj, lebo ho nepoziciavaju (aspon mne tak vraveli). no ceny tam maju 60e :)) vcera som bola v salone v KE a povedali mi ze mi usiju aky chcem, ak je dlhy a jednoduchy tak do 25e:) hostinu budeme mat v ciernom barone a budu nam ozdobovat take tety za 130e +navleky s maslami za 1.5 + musim kupit zive kvety do saly. baby, co mate zahrnute vo vasej vyzdobe??? novu cokofontanu som si kupila za 70e plus cokolada...po maji budem predavat..
Odpovedať
nasa výzdoba obsahuje: návleky na stolicky + masle vo vybranej farbe, výzdoba stolov: pre každú osobu 2 servítky vo vybranej farbe, sviečky, svietniky, organza + tyl (neviem presne ako sa to volá) vo vybranej farbe, výzdoba vstupu do sály z jednej aj druhej strany a samozrejme inštalácia výzdoby....a odkial si kupovala čokofontánu??...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?