Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
sorry Kvetinarstvo MONA.
Odpovedať
Profilova fotka
palesandra a nevieš nahodou koľko stojí to nafukovanie s héliom?
Odpovedať
Profilova fotka
to kvetinárstvo Mona je na sidlisku 3? neviete náhodou?
Odpovedať
ja som tam volala, ale nas termin je obsadeny, takze nakoniec asi budeme mat jedneho pana so Spisskej Novej Vsi...v kvetinarstve Mona stoji nafuknutie cca 50 balonov + doprava + nainstalovanie do miestnosti 1.200 Sk
Odpovedať
kvetinarstvo Mona je aj na Sidlisku 3, na Sekcove v Opale myslim...maju aj svoju internetovu stranku
Odpovedať
no ja myslim na to kvetinarstvo ktore je na Sidlisku III, pri Druzbe, vlastni ho Monika Možišková. teda pisem to v SK: 9sk nafukanie heliom ak davaju aj balon, 10sk ak nedodavaju balon, balon 4sk, 1sk stuzka, 3e dodanie vramci presova na miesto. sympaticka pani.
Odpovedať
Profilova fotka
40 eur? hm... to zas nie je až tak veľa... musím pouvažovať... včera som si dala vypočítať výzdobu a pri cenníkových cenách jej vyšlo nejakých 400 €... skoro som odpadla... balóny som hneď zamietla... uvidím ako mi konečnú cenu skreše a potom zvážim či mi tie balóniky treba :o)
Odpovedať
iva.jurkova: a kto Ti bude robiť výzdobu??...a tie balóny by som chcela mať usporiadané presne tak isto, ako máš Ty v albume...a za to je tá cena
Odpovedať
Ahojte dievcata presovske chcela by som Vas poziadat o radu :) som dlhodobo mimo SR a zaciname planovat svadbu na slovensku v PO. No nejak uz nemam prehlad o podnikoch a miestach kde by sa dala usporiadat svadobna hostina. Islo by tak cca o 80 ludi. Mozete mi prosim poslat na IP nejaky napad popripade kontakt? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
baby technicke plyny smerom na delnu tam skuste hladat helium ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoéjte možem vam odporucit pani, ktora robi výzdobu za dobru cenu, ma toho kupec aj doma narobene a poziciava, ako napr, slavobranz, ikebany a take tie okruhle ozdobne gule v crepníkoch
Odpovedať
katerin, odporuc..mozes do RP. ;) dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
keterin1: odporuč, odporuč :o) prosím ip :o)
Odpovedať
dievcata, tak bola som sa informovat ohladom kvetov v kvetinarstve pri malom tesku. boli velmi ochotne zienky tam. ma presvedcili ze si mam dat radsej tulipanovu kyticu ako kalovu. lebo som malinka. no vraj sa poinformuju u sefa a ceny mi povedia nabuduce.len si mam vybrat farbu, formu kytice a tak.teda myslim ze asi tam si dam robit kyticu, lebo inde neviem kde :((( v gerbere bola ta pani taka nemasna, neslana. v evadecor to uz vobec bez zaujmu. asi sa prestanim nad tym trapit...
Odpovedať
ja som tiež rozmýšľala nad tulipánmi, ale keď neviem, či vydržia dlhšie...alebo mi hneď zvednú pri fotení...tiež ma zaujala kytica z pivónie...no neviem, ešte sa musím rozhodnúť
Odpovedať
uz som vela zistovala ci vydrzia ci nie..ale su slachtene a daju sa aj obkrutit s drotikom aby sa neroztvarali..ale co som videla tak z tulipanov su velmi pekne kytice a moje oblubene kvety. som si ich nasadila v jeseni a som sa v sobotu tesila ako my uz vychadzaju v zahradke vonku..a v nedelu tolko snehu ze dufam mi nepomrzli ,hmmm...
Odpovedať
a mas nejakú predstavu, kolko by stala kytica aj s pierkom??....j
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinarstvo v tescu pri vukove mozem naozaj aj ja len pochvalit. este som vam chcela dat vediet že ak by mala niektora z vas zaujem na svadbe mat aj trosku folkloru možem tiey poskytnut cislo na dievcata, ktore vam pridu zatancovat. cepcenie sice oni nerobia, ale mozno to natrenuju. aj ked ja som sa chcela nechat cepcit ale nedam si znicit uces koli tomu
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa bola pýtať napr na kyticu v reprome (ani som nevedela že tam robia kytice) v kreatívnom ochode a tie dievčatá, hlavne Žanetka su take zlaté, tak si dam kytky asi tam. a že priemer čo stoji kytica mi hovorila tak okolo 50€ a to sa do tej ceny vopcham aj s orchideami a fréziami a objednať stačí myslím 2 týždne pred svadbou alebo nejak tak. tak to ma potešilo dosť.
Odpovedať
tak za kyticu z orchidei dať okolo 50€, tak to je super cena.....som teraz kupovala babke orchideu...ako normalne rezany kvet, nie v kvetinaci a len samotna orchidea stala 8€...tak hned som kyticu z orchidei zamietla...
Odpovedať
keterin, ja myslim to kvetinarstvo daisy ci ako sa vola pri malom tesku na hlavnej oproti dukle. vravela ze vseobecne vyjde kytica do 3000sk , ale nevravela ake kvety v nej. jeden tulipan vyjde okolo 1e, tak myslim ze nebudem ich mat viac ako 15ks co je 15eur, teda dalsia ozdoba a praca, tak by som ratala do 30-35eur..myslim ze 100e ako mi vravela ze stoji kytica je vela. ale ona len tak z brucha povedala ze tak sa zmestim na kyticu..teda neratala ake kvety. mozno aj v reprome by bolo dat dobre urobit..ale ja chcem len cisto kvety, nejaku ikebanu na stoly a tak.. asi sa pojdem tiez spytat..mne vraveli v tom daisy ze 1mesiac pred terminom..a mali tam piatok nadherne tulipany fialove, cerveno-smotanove a smotanove...krasne.. chodte pozriet cestou po meste, urcite este stale ich maju :)
Odpovedať
minule som isla do repromy v sobotu a mali zatvorene. dufam ze pridu kvoli kytici aj v sobotu ;)
Odpovedať
mne sa tiež tulipány páčia ale v septembri ich asi ťažko zoženiem , takisto ja frézie .... čiste zruže nechcem a kvetinárka mi odporúčila namisto frézii orchideu a ruže....
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak asi pre svadobnu kyticu predpokladam že otvoria. aj ja chcem od repromy len kyticu, vyzdobu mam v cene sály čiže si osobitnú nehľadám. presnejšie mi v reprome povedali čo sa týka kytice od 1500 tak max do 2000SK podla velkosti, ale ja nechcem velku tak sa zmestím aj do 1500SK myslím. čo sa týka orchidei tak jej cena záleží aj od druhu, nie je orchidea ako orchidea. niektoré su drahšie napr take zelene alebo take velikanske fialove - to mi hovorili zase v kvetinárstve v MI
Odpovedať
Profilova fotka
ináč, v reprome majú teraz celý týždeň zatvorené... až do piatku, som tam bola včera :-S janika22 a kde budeš mať svadbu? a baby, ako to riešite s výzdobou kostola? teda, keď má niekto svadbu hneď pred vami a hneď po vás? sa s nimi dohodnete alebo výzdobu kostola ani neriešite?
Odpovedať
dobre vediet Ivi, som myslela ze v piatok tam skocim, tak dakujem vopred za info. co sa tyka kostola, co sa tyka kvetou, tak sa opytam tych co zdobia kostol, na stolicky budem mat navleky od pani co mi bude robit vyzdobu a na lavice z boku chcem zavasit organzu, tu som si kupila ja.
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať svadbu v modrej jedálni a výzdobu kostola neriešim, lebo sme ešte ani sobáš nenahlásili, tak dufam že nebude neskoro potom. ale v novembri nie je vela svadieb, na to sa spolieham.
Odpovedať
Profilova fotka
no ak mate svadbu vo velkom tak tam je poplatok 70eur a v tom je uz aj vyzdoba
Odpovedať
Keterin1 vo velkom kostole je vyzdoba za 70€ ved som tam bola nedavno na svadbe a nebolo tam nic ked v jeden den ma svadbu 5 parov tak to by som mala uz vidiet ci ako to je nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
poplatok pre kazdeho s omsou 70 bez omse 50 aj mna to zarazilo ze je to super biznis
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?