Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ahojte, neviete niekto kam sa podelo kadernictvo Ida? dnes som sa chcela ist ostrihat, len tak nahodou, ci nebudu mat volne a pridem tam ,zamknute, ziadne cedulky, ani otvaracie hodiny, hole dvere, proste nic....ako by sa po nich zlahla zem =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to ewkaewka: uz som sa zlakla, ze mi sibe :) sestra je tam objednana na svadbu v aprili, ale este som chcela nieco doobjednat a to iste.. predtym som tam sice nikdy nebola, ale zrazu.. zvonku zmizla tabulka, nikde ziadne info, pozamykane (este som sa ludi pytala, ci som to hladala spravne). Teta tam bola asi pred tromi tyzdnami sa dat ostrihat, a ze vsetko bolo normlane, tak sa len bojim, ze sa nieco zle nestalo. Kto vie, dajte info prosiim..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu nova, aj ked priebezne som citala obsahy for, aby som sa poinformovala a pod. :) Vela sa clovek priuci, na co vsetko sa treba pripravit a pravdupovediac, vsetky ste ma nadchli, a uz sa tesim na tu vlastnu :) Zatial len pomaham sestre s jej svadbou (tento april), ktora pracuje v zahranici, a tak vas chcem poprosit o radu: neviete o dobrej kozmeticke (uprava pleti, obocia..), takisto by sa zisla manikura pre nevestu- kde robia naozaj dobru a peknu :) a posledna otazocka.. sice sme vsetky objednane k Ide, ale mamku chceme dat skor objednat na strihanie a farbenie, neviete o dobrom kadernictve (ale aj financne nie prehnanom)? Dakujem a vela zdaru ;)
Odpovedať
no tak ja som sa v Princesse nakoniec odfotila.. na drzovku kamošky vytiahli mobili a fotili.. Boli sme síce upozornené že nemáme fotiť.. ale pani sa s tým musela zmieriť. Nakoniec som tam tie šatky bola rezervovať.. tak sa teším.
Odpovedať
ibiza.x: ja som prekvapená, že v Princesse si sa nemohla odfotiť...keď som sa ja obliekla, tak som sa jej opýtala, či sa môžem odfotiť a nerobila žiaden problém...tak neviem, aké majú kritéria ...a aké šatky si si rezervovala??
Odpovedať
ja som tiez objednana v kader. IDA ku kadernicke Ide... ked som sa bola objednat, nic mi nepovedali o stahovani, ale hned nato o tyzden som tam prisla a napisane ze z technickych pricin zatvorene..od vtedy som tam nebola, nevolala. ale jedno dievca pisalo ze sa maju stahovat...Teda asi sa prestahovali ale neviem kde... Ja som chcela mat kader+kozm v jednej budove..cize kozm. Anetta..Teraz fakt neviem...a tiez neviem kde dobre strihaju, licia a za prijatelne ceny...ak mate tipy, poprosim vas, napiste..dakujem
Odpovedať
tomsim: rezervovala som aquy.. tú maslovú, ale ešte tam chcem ísť raz poskúšať a rozhodnem sa či bielu alebo maslovú.. a chcem vyskúšať aj nejaké bolerka k tomu... pre istotu keby bolo chladno. Lebo som žiadne neskúšala, ale keď som bola rezervovať tak sa ma na to pýtali.
Odpovedať
Ibiza.x: ja budem mať tiež krémové aj s takým volaníkovým bolerkom, ktoré som hneď skúšala aj so šatami...veď keď som skúšala šaty, tak ma tak vyobliekala, že som sa hneď mohla vydávať :-) ...ešte mi aj bižu do vlasov dala, na krk, tiež aj náušnice...samozrejme závoj a aj slnečník, ktorý budem mať na fotenie
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: myslim, ze si vybrala spravne...tie satky su uzasne. ja by som brala biele, ale ku mne sa biela viac hodi
Odpovedať
:)) ja sa ešte rozhodujem pre tú farbu. Ale mám ryšavé vlasy, tak mám dojem, že tá maslová mi viac pristane. Pôjdem tam ešte raz ako hovorím a uvidím. Teraz ma čaká ďalšia kapitoloa :)) spoločenské :))
Odpovedať
Ahojte chcem sa spýtať či niektorá z Vás nepočula o dámskom krajčírstve DÁMA, sidli na levočskej ulici v PO a vraj tam šiju svadobné a spoločenské šaty na mieru a tiež aj požičiavaju..... Mala niektorá z Vás sním skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza: tak to asi maslove...oblec este raz obe a uvidis...a spolocenske chces ake? Ja som skusala jedne uzasne, ale ked som sa pozrela na cenu, tak ma skoro kleplo (10 000 Kč)...skoda. O akej farbe uvazujes? Dlhe, kratke? raduskas: zial, nemam ziadnu skusenost
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kočky, prosím dajú sa niekde v PO kúpiť ŠPZ s menami???
Odpovedať
tinka1003: čo sa spoločenských týka.. ešte uvidím, skôr asi dlhé, ale nebránim sa ani krátkym. A chcela by som bud nejakú úplne svetlú farbu.. alebo cyklaménovú, zelenú, fialovú... :-D musím pobehať obchody, ale aj na nete som našla pekné. Ale bojím sa objednať bez skúšania.
Odpovedať
Ahojte neviete nahodou nieco o nejakej svadobnej vystave co sa ma konat 7.3. v Presove? :-o nieco som pocula,ale neviem ci je to pravda.Dik za info :-)
Odpovedať
ahojte,ja som si vsimla po meste su take bilbordy , kde ma vystavu jeden svadobny salon, len si teraz nespomeniam ako sa volal ale viem ze je to v PKO ;-)
Odpovedať
diky :-) uz som nasla info aj ja,je to salon AFRODITA vstupne 1,50 eur je to v PKO
Odpovedať
nellina: nasla som nasledovne :) http://sk-sk.facebook.com/event.php?e...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa opýtať Vás, ktoré si robíte výzdobu sami, menovky a také veci... kde si na to kupujete materiál? papiere, stužky a hlavne dierkovače srdiečkové a také tie rohové vyrezávače? ďakujem za info :-)
Odpovedať
skús pozrieť v Reprome..oproti Františkánskemu kostolu
Odpovedať
Profilova fotka
dierkovače v reprome určite majú aj stužky, tak fakt skús tam ale napr nožnice s ozdobným strihaním majú aj v papierníctvach
Odpovedať
Profilova fotka
super :o) repromu si nájdem :o) ďakujem veľmi pekne za rady :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kočky, prosim vas neviete , ci niekde sa da najst v PO ozdoba do vlasov swarovski? alebo nieco na ten styl
Odpovedať
maskalinka v maxe v PO je nový obchod neviem ci je tam aj svarovsky ale maju tam pekne veci ja sa tiež tam chystám , neviem ako sa ten obchod vola ale je hned pri tatra banke v maxe
Odpovedať
Profilova fotka
radukas ak by si tam isla tak daj vediet ako si dopadla, lebo ja nie som priamo z PO, tak neviem kedy sa tam dostanem :-)
Odpovedať
ja budem zajtra v maxe tak dám potom vedieť :)
Odpovedať
Maskalinka,ak Ti možem poradiť,objednaj si cez net,vyjde Ťa to podstantne lacnejšie........ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hladala, uz cez net, ale nejako nemozem nic zaujimave najst, lebo nechcem kvet ale nejaky zaujimavejsi utvar, ked vied poradit, prosom porad
Odpovedať
budete mať niektorá z Vás balónovú výzdobu na svadbe??...potrebovala by som nejaký kontakt v blízkosti Prešova...úplne stačí len naplnenie balónov héliom a nainštalovanie ich do sály
Odpovedať
kvetinarstvo Bona nafukuje balony aj spolu doda balony a dopravy na miesto urcenia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?