Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave preto som sa pýtala dievčat, že za čo je tých 70 či 20€, ked na výzdobu tak pochopím ale ked je to nejaky poplatok len tak, tak to je trochu drzosť od nich. ved sobašíť a dávať iné sviatosti nie je ich povolanie?
Odpovedať
lucenka,tak to dufam že netreba žiadne povolenie lebo by som nerada mala este vo svadobny den opletacky s mestskými policajtmi
Odpovedať
Ludka,niektoré fotoslužby Ti v svadobný deň dovolia dovolia prísť svadobným autom priamo pred fotoslužbu ak sa fotíš u nich.No keď máš súkromného fotografa,tak to teda neviem...... :-(
Odpovedať
no ja to zistim v praci chodia ku nam policajti na obed opytam sa a dam vediet
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
palesandra: mne nedovolili fotiť v princesse v PO. Idem tam ešte v stredu tak to skúsim, chcem sa vidieť aj na fotke a porovnať si to.. Veľmi uvažujem nad tými šatami z princessu. Mne sa páči Elliana moore, model Aqua. Do Angela sa mi už nechce ísť... uvidím ešte..
Odpovedať
ibiza, mne sa pacila v PO od Elliane Moore - Amira..ten spodok/sukna boli super...len vrch ma nejako nepresvedcil, preto som zvolila ine.
Odpovedať
ibiza.x: ja som si tiež skušala šaty Elliana moore, model Aqua - a hneď som si ich rezervovala. Vtedy, keď som ich ja skúšala, ešte neboli prerobene, nemali urobený systém na upevnenie vlečky, tak dúfam, že budú vyzerať ok :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: tiez som skusala v princesse v PO a dovolili mi fotit co som chcela...skusala som aj saty aqua, nakoniec som si ale vybrala ine, lebo sa mi zdalo, ze ma dost rozsiruju
Odpovedať
Inka1003: joooj tak prečo mne potom nedovolili? no nič idem tam ešte v zajtra.. a u koho si bola? Bola tam taká čierna dlhovlasá alebo tá krátkovlasá pani? Tá čierna je asi majiteľka, tak tá mi povedala, že fotiť e-e. Tomsim: a ktorú farbu si zvolila? bielu alebo tú krémovú? Mne boli biele nejaké pomenšie, myslím, že to boli 34 a krémové 36 zas vačšie museli by sa trocha zužovať.. :)) a kedy máš vlastne svadbu? Dúfam, že nie vtedy ako jaaaa :))))) a nemáš v nich náhodou foto?
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: taka kratkovlasa, bola veeelmi mila...nepridas fotky? ;-)
Odpovedať
no som si myslela, že krátkovlasá, ona je zlatá... tá majiteľka je trocha taká nátlaková.. :-) fotečky zatiaľ nepridám, lebo nechcem aby ich videl môj drahý...
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne tiež dovolili fotiť v princess a kedže som tam bola so sesternicou, ktorá me hned po mne svadbu obsluhovali nás obidve (aj krátkovlasá aj čierna dlhovlasá a bola tam ešte jedna) a dovolili nám fotiť .....
Odpovedať
no mňa porazí... ako to že mne nieeee? žeby som niečo nepochopila?
Odpovedať
mozno nemali naladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ol z vas uz niekto na naukach??? lebo ja dnes prvykrat a som z toho uplne sokovana co za voloviny tam rozpraval
Odpovedať
:-D keterin rozpravaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj ked teraz sa mi ani nechce ale o planovanom rodicovstve o sexe rozpraval zajtra rozpisem urcite viac jeden par sa postavil a odisiel bo to nemohli pocuvat ze vraj radsej budu mat svadbu na urade ako toto pocuvat 8-(
Odpovedať
:-D tak toto moj chlap neznesie :-D popripade mu dam stuple do usiiii :-D
Odpovedať
keterin1: a to kde ste boli na náuke?
Odpovedať
ibiza.x: budem mať krémové, sadli mi ako uliate...mala som pocit, akoby boli z krepového papiera...svadbu mame 05.06.2010
Odpovedať
Profilova fotka
keterin to bolo až take hrozné a kde chodíte na nauky? lebo ja znesiem vela ale neviem ako sa bude tváriť môj drahy. len dúfam, že to prežije, lebo ja chcem svadbu na 100% v kostole. inak kolko je tých náuk? a ako často sú? ja som čítala niekde v novinách (náboženských) že niekde robia náuky aj tak že intenzívny kurz, či ako to nazvať. proste v kuse celé 3 dni a potom to máš z krku. mne by to vyhovovalo kedže budem sa musieť stále na náuky trepať do Prešova (ja som z Mi)
Odpovedať
Profilova fotka
je ich 7. boli sme pri ukrajinskom divadle v takej jednej miestnosti. no a rozpraval nam o hliene ako ho manzel kontrolovat a natahovat a zapisovat do zosita aby sa predislo neplanovanemu rodicovstvu v manzelstve. rozpraval o pohlavnych organoch atd. proste to nepochiopite kym to nezazijete. som zhrozena ze dnes tam musim ist znova. a tri dni po sebe ako tu pises by som urcite nezvladla. mne stacili vcera tie dve hodiny
Odpovedať
Profilova fotka
čiže hrôza. akože važne hovoril o hliene? to bol knaz, či niekto iný? viem že naáku vedú aj nejake prizvané manželské páry, len neviem či aj v Prešove. 7 krat chodiť, no už sa teším fakt. super. ale myslím že každa prednáška je na inú tému však? tak možno dnes to bude už o laske :)
Odpovedať
Profilova fotka
nebol to farar bol to dajaky cudak a dufam aj ja ze to bude o inom
Odpovedať
Katerin1: ak máte náuku v kostole sv.Mikuláša, tak každa nauka je o niečom inom a s niekým iným ( aspoň podla mojích vedomosti, čo kamoška tam mala svadbu) ja budem mať svadbu aj náuku u nás v dedine nedaleko PO a som zvedava čo to bude.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja absolvujem nauky v brne, vcera som bola na druhej, budu dokopy 4, mozno 5, este nevieme...sme tam sami s fararom, ktory je perfektny...na to, ze nechodim do kostola, nemam prijimanie ani birmovku sa mi to pekne pocuvalo...rozpraval pekne o laske, cital pribehy zo zivota manzelov co nasiel na nete...
Odpovedať
ahojte dievčatá, má niektorá z vás svadbu v Bardejove? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvika, tu su nejake temy, kde su bardejovcanky... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
luudka tak nemusis mat to povolenie na auto ked sa chces fotit v meste pytala som sa policajtov takze mas o jednu starost menej ;-) , a inak ani mne sa nedovolili fotit v princess aj napriek tomu ze uz ich saty mam objednane tak neviem podla coho niekomu dovolia a niekomu nie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?