Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahoj dievčatá, mne robili kyticu v Reprome na Slovenskej ulici, vedla disko Čierny orol nemala som kyticu, ale náramok na ruku a bola som príjemne prekvapená, urobili je ešte oveľa krajšiu robia aj výzdoby, takže môžte si tam dať ozdobiť aj poháre, dať urobiť svadobné oznámenia, požičať nejaké veci na výzdobu alebo len kyticu, pierka. Sú tam veľmi milé kočky pozrite do môjho svadobného albumu na ten náramok aj mojej sestre robili kyticu, pierka, ozdobu na auto a bola spokojná aj cena sú dobré, nie predražené dá sa s nimi dohodnúť na všetkom
Odpovedať
Ahojte, s akym casovym predstihom si zhanate kadernicku? Viete odporucit nejaku dobru, ktora bude vediet aj poradit? Taktiez zhanam aj nejaku dobru kozmeticku.
Odpovedať
tinka1003: jooj tak to ťa obdivujem, lebo ja by som asi sama nenabrala odvahu. Ale na sobotu som sa už konečne dohodla v jednom salóne že prídem.. a prvý krát sa do toho navlečiem. :))) Ale aspoň mi je lepšie keď viem, že aj vy ste riešili takéto problémy... lebo ja mám dojem že si v živote nevyberiem tie správne. Mám jedny vyhliadnut aj v princesse.. tam sa chystám..
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: tak, nic mi neostavalo...teda bud si vybrat z toho, co som skusala v PO, alebo ist skusat sama...kedze zial, v brne nemam nikoho tak blizkeho, koho by som mohla zavolat a nechela som aby priatel saty videl, tak sa musela prinutit (ale boli aj slzy, ze chcem ist byvat domov, kde mam rodinu, kamosky :-) ) princess je velmi prijemny salon, dobre sa mi tam skusalo...uvidis, bude sa ti to skusanie pacit...
Odpovedať
joj no dúfam.. ja tu tiež v PO v podstate nemám takú dobrú kamošku.. ktorá by šla so mnou, tak si mi dala do hlavy chrobáka... že možno sa naštvem a pôjdem aj sama. Aspoň aby som zistila, čo mi vlastne pristane. Tak drž palce :)) a dík za povzbudenia..
Odpovedať
Profilova fotka
a ked pojdes skusat sama, tak si vyberies to, co sa tebe paci najviac...nebudes ovplyvnovana ;-) odkial si?
Odpovedať
ibiza.x: ak pojdes do salónu princess tak ti ani kamošku netreba je tam super prístup a mile tetušky všetko ti poradia ešte ja šperky na teba navleču proste super kamoška by tam ani nemala čo robiť :)
Odpovedať
suhlasim s raduskas...bola som tam a ta tetuska bola fantasticka...velmi ochotne poradila, ake sperky, zavoj, aku kyticu .....no proste vsetko v jednom :-))
Odpovedať
aj ja som mala taku skusenost z princess v presove, ...a ked da na vas vsetky tie doplnky, tak sa az inak citite v tych satach, viac sa paaacia :) mne sa zapacila model Amira, hlavne ta sukna... ale nakoniec vyhral Princess Kosice :)
Odpovedať
a chcem dodat ze vzdy som chodila s niekym vyberat a nakoniec sa mi zapacili saty ked som bola sam len tak pozriet ;) Dievcata, kde v PO alebo KE dostat pekne topanky, mozu byt navrchu satenove a ak by bol remienok okolo kotnika, tak super... tie co maju po salonoch, sa mi vobec nepacia..mne pripadaju sama cina. dakujem za info
Odpovedať
tinka, az teraz pozeram ze mame spolocny datum svadby v PO :))) sranda... no baby, ja kazdy vecer myslim co mi este treba vybavit, a potom nikdy nemozem zaspat lebo sa mi len hmyria myslienky v hlave a sa potom len prehadzujem....keby nasi chlapi mali take daco organizovat, tak urcite by to nebrali tak vazne ako my :) musim sa pochvalit, uz som si dala vyrobit obrucky a zaujimave pierka z Rozpravky na vystave:) uz mi aspon nieco odpadlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
palesandra: jooj to hej, keby bolo vybavovanie na mojom drahom, tak by sme zacali tak dva tyzdne pred svadbou...ale je pravda, ze ani ja nie som z tych, ktore uz maju povybavovane skoro vsetko...tak nejak pomaly na to idem...hlavne sa mi teraz nechce behat po meste, skusat topanky, bizu, popolnocne saty a neviem co este...ked je taka sima...uz nech je teplooooo
Odpovedať
Profilova fotka
kde budes mat svadbu? co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som pri vybavovaní na to išla z hurta a v podstate asi len obručky a oblečenie pre ženícha nie je ešte vyriešené a ani torty ešte a doprava ale inak už asi všetko a to sa vydavam v novembri (ale ja to mam jednoduchšie v tom, že šaty popolnoci mam z promocii, bižu vyrabam, čiže si nemusim kupovať, vyzdobu mi urobia v sale ta asi tak) ale keby to bolo na mojom nastávajúcom tak to dopadne tak ako hovori Tinka 2 týždne pred svadbou, ked nie piatok doobeda by najradšej všetko vybavil. tí chlapi
Odpovedať
no presne tak.. ako píšete baby.. ja mám drahého preč.. ale keby ma videl, čo to tu vystrájam kôli svadbe, tak by mi asi povedal že mi straší vo veži.. xi xi xi tinka1003: som z PP. A normálne sa do toho princessu teším.. možno sa tam pôjdem len tak pozrieť najprv, omrknúť terén.. :)) No a ja nemám ešte vybavené skoro nič.. stále len špekulujem a hladám. Hrozné.. Dokonca už aj uvažujem že zmením fotografa :(( a to som už vyplatila zálohu.
Odpovedať
Môžem len s vami súhlasiť čo sa týka chlapov a aj keď chcem s ním niečo riešiť tak povie "ja to necham na teba"a občas sa aj zlosti že príliš stresujem.... ale ja nestresujem iba zisťujem info :-)
Odpovedať
tinka, svadba bude v Ciernom barone... co mam vybavene? tak v poslednom case som toho celkom vybavila...od zakladnych veci, ktore sme mali uz koncom leta, ako kamera, foto, sala, hudba,.... matrika, farar, vyzdoba,balony,pierka, kantor, kolace, kader, kozm, alkohol, saty, subor na cepcenie, obrucky, cokofontana....uz sme si navrhli oznamko, este vymyslame aky dame papier a potom vytlacit, stale mam nervy nad kvetmi, lebo neviem sa rozhodnut kde a ake a aka farba :( uz som sa priblizne rozhodla ze to nebudu tulipany ale kaly, a teraz neviem ci biele alebo ruzove alebo do fialova :) potom popolnocne nemam a este plno mensich veci... ale uz sa chcem upokojovat ze stiham ;) a ty ako si na tom?
Odpovedať
este chcem dodat, ze moj chlap nie je na SK, takze som na vsetko sama a teda sa musim viac snazit ;) a nasim som povedala tiez ze chcem to mat tak ako si to ja predstavujem, takze vsetko zariadujem ja az na alkohol, ten kupili oni.. no vsetko musi prejst cez moje ruky/oci :) ja som dokonalistka..a to tazko so mnou :) a chlap niekedy viac zamota ako poradi ;)
Odpovedať
Profilova fotka
s tym, že chlap niekedy viac zamota ako poradí absolutne súhlasím. niekedy ma ten môj tak popletie, že neviem kde je sever ale na druhu stranu ma vie aj uistiť, ano tento fotograf je dobry, ano budeme mať svadbu tam kde ty chceš a nie kde navrhla mama a podobne. čiže ťažko s nimi ale ešte ťažšie bez nich :) predtým ked bola reč o kvetoch, tak som spomínala že si dam urobiť kyticu asi v Michalovciach, že ma to vyjde lacnejšie ale dnes som mala cestu do repromi (chodim tam často na koralky a ine bludy čo vyrabam)tak som sa spytala i na kyticu a Renatka (ta čo tam robí) okrem toho že je neskutočne zlata ochotná a vie poradiť ma prekvapila tou sumou. že priemerne kytica stojí 50€ a to i z orchideí a frézií a že nie je problém ani v novembri. tak sa tešim bo v Michalovciach pýtali minimalne 70€ a viac. človek by povedal že na krajnom východe v malom meste to výjde lacnejšie. no toto
Odpovedať
nebudu sa na mna tetusky v salonoch so svadobnymi satami pozerat nejak cudne, ked si tam pridem saty skusat so svojim priatelom? alebo? :-) lebo mne je prvorade, aby sa satky pacili jemu.. a ja by som sa sama nerozhodla :-S
Odpovedať
tanicka nemyslim ja som bola v jednom salone len sa nieco spytať a bola tam holka čo skusala svadobne a priatel zatial vyberal svadobne oznamenia, ale vzdy sa mu ukazala, a on stale mal nejaku vtipnu odpoved ;-) naozaj som sa pobavila, a aj tetušky boli uplne v pohode. :-D ja som bola skusat s priatelkou ona ma aj pofotila a fotečky som ukazala priateľovi a zhodli sme sa že moje prve skusanie nedopadlo najlepsie takže idem skušať dalej ;-)
Odpovedať
:-) fajn, tak som sa ukludnila :-D ja len aby som si nepripadala divne :-D a najlepsi su taki, co vedia pobavit :-D ja osobne mam takych ludi najradsej :-D prajem ti vela zdaru pri skusani ;-) a dakujem..
Odpovedať
baby kde je tá reproma? Palesandra, kde si si zajednala fontánku? a čo ten súbor na čepčenie? Ako to vlastne prebieha? Oni robia aj ten fľaškový tanec? či ako to chodí totok? Lebo u nás napr. také zvyky niesú... pre pána jána.. ja keď som si prečítala tvoj príspevok normáne ti závidím.. šak ja ešte skoro nič nemaaaam :-S
Odpovedať
ahojte, poradte, kolko mesiacov vopred treba rezervovat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
palesandra: to si na tom podstatne lepsie...ja mam foto (este musim zistit, kde sa fotit v pripade, ze by prsalo), kameru, hudbu, salu (vyzdobu mi budu robit v restike, takze len vybrat farbu a nahlasit asi mesiac vopred - rozhodujem sa medzi smotanovo zlatou a smotanovo cyklamenovou) saty - zaplatena zaloha oblek prstene - objednane pohare - objednane matrika - chcela by som ist v pondelok, ale milovany nevie najst rodny list (ma len kopiu) farar - absolvujem nauky v brne, 16teho bude prva, este priniest krstne listy a po absolvovani nauk potvrdenie kadernicka subor na zacepcenie - mam stretnutie v pondelok lietajuce piania - mam potrebujem: vizaz, topanky, bizu, farbu vyzdoby - na zaklade toho pierka, kvety, popolnocne saty, topanky k popolnockam, koselu, vestu, kravatu, topanky pre zenicha, oznamka!!!, vyzdoba kostola, svadobna cesta, auto, ozdoby na auto, rezervovat ubytko pre hosti...fuuu a este co ty koxo...uz ani neviem :-N hostinu robia nasi a priatelovi rodicia...kolace objednane, alkohol kupeny, este musime vybrat nejake fajne vinko a zostavit menu...no je co robit, ja sa neviem rozhybat
Odpovedať
Profilova fotka
janika: ja by som chcela dat urobit kyticu a ozdobu na auto v MI v Tescu, myslim, ze su tam sikovni ludkovia
Odpovedať
tinka, dakujem ti.. ani nevies ako si mi pomohla ;-) takyto strucny nacrt co vsetko potrebujem :-D fuuu
Odpovedať
ježiiiš... tak to ja som úplne niekde na začiatku.
Odpovedať
ibiza, klud...ved mas svadbu az v auguste.. ja som na vianoce, co bolo ani nie 5 mesiacov pred svadbou, mala len hudbu, foto, kamera, sala, a cokofontana :) aj mne toho treba este dost urobit..okrem tych vacsich veci aj mensie.. idem v sobotu do mesta, tak sa pojdem spytat do repromy co mi poradia :) reproma je na slovenskej ulici, ked pojdes od frantiskanskeho kostola po slovenskej ulici smerom hore, tak na lavej strane, nedaleko.. :) fontanu som si kupila na www.cokoladovefontany.sk ciernu vacsiu a tiez 1kg horkej a 1kg mliecnej cokolady... , potom fontanu chcem predat.. takze ak by si chcela odomna kupit po mojej svadbe, tak sa mozme dohodnut. subor na cepcenie > bola som kamoske na svadbu a tam sa mi pacilo ako robili. nie take smutne so svieckami, take nechcem..zeby tam vsetci plakali..no urcite nie!!! bude to na veselu notu. najprv zeny spievaju, potom chlapi zacnu tancovat okolo nevesty a pytat sa starsieho druzbu ci da vienko snat alebo hlavu stat..a tak sa pyta 3x kym neodpovie..a potom ked dovoli,tak zoberu jej vienok a druzba sa pyta ci sa moze s nevestou prejst..tak sa prechadzaju kolo stolicky a ona kopne do nej a zeny skriknu ze co sa im narodi ako prve dieta, cize kopne 3x, raz dievca, potom chlapec a nakoniec dvojcata..a tak uz len druzba zoberie nevestu na tanec a zacina redovy...subor decentne odide a ludia zacinaju tancovat s nevestou... v kazdej dedine je iny zvyk cize ani neviem aky je presne u nas, tusim sa tancuje s mecom..ale je to vlastne jedno..bude to ako kulturny program :) tanicka> aj ja si myslim ze chodenie s priatelom nie je odveci..keby som svojho mala tu, tak asi tiez s nim chodim.. paris> ja osm si rezervovala este len teraz svadobne saty, co je 3 mesiace do svadby...myslim ze ked ta tie spravne oslovia, tak ich zoberies....netreba to planovat a znasilnovat... tinka> veeed aj ty mas toho uz veeela... ale treba nam veru stale na nieco mysliet...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?