Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
na budovateľskej? ja som skôr myslela tú školu.. na sabinovskej.. ale ja niesom z Prešova, takže môže byť že som sa sekla.
Odpovedať
Profilova fotka
aj tam je modra jedaleň? no toto. ja inak tiež nie som z Prešova ale ta naša reštika je na budovateľskej určite, lebo je už rezervovana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na sabinovskej určite nie je modra jedalen tam je stredoskolsky internat alebo este mozno nejaka miestost v hotele saris alebo restauracia soraya no neviem ci sa to tak este vola. modra jedalen je na budovatelskej
Odpovedať
Profilova fotka
ak by mal niekto zaujem o vrecuska na darceky viem vam poradit. mna vyslo jedno vrecko rezmerov 18x22 ani nie 10centov
Odpovedať
Profilova fotka
Keterin1, bud taka dobra a posli mi info o tych vrecuskach :) dakujeeeem
Odpovedať
baby a náhodou fotografa Erika Eržina z KE nikto nepozná?
Odpovedať
holky, mam taku otazocku.. neviete kde by som mohla pozhanat postavicky na tortu takehoto typu? http://www.mojasvadba.sk/_gallery/110... niekde na internete, alebo popripade aj kupit.. :-) dakujem
Odpovedať
Keterin1 prosiiiim posli aj mne kontakt na tie vrecuska. Velmi pekne dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tanicka, nejake podobne figurky som videla na tejto stranke: http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/sva...
Odpovedať
My s priateľom sme obehli asi cely prešov hneď po novom roku. Svadbu budeme mat v októbri. A vo všetkých sálach už mali 90% dátumov obsadených. Vraj sme prišli v pravý čas.
Odpovedať
Profilova fotka
uz to mam v albume
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata nebudete take zlate a nepošlete mi kopiu alebo necistopis zmluvy s fotografom? potrebujem pre svojeho lebo on ju nema a bojim sa len tak na slepo mu dôverovať. pomôžte prosím.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aktivka, a kde budete mat svadbu, ak smiem vediet? :-)
Odpovedať
baby neviete nič o tom, že sa vraj už bude dať sobášiť v meste v prerobenej knižnici na poschodí? Je tam vraj veľmi pekne. Dnes som volala na matriku a zisťovala ako je to vlastne so sobášom.. a kde by sa to dalo, ak chcem civilný sobáš ale nie v sobášnej sieni, nič v zlom ale je úplne hrozná. Nerozumiem prečo to nezrekonštruujú alebo čo.
Odpovedať
Profilova fotka
caute.My uz mame rezervovany Saris park.Vraj je tam pekne.Nebola som tam este,lebo zijem v Cechach,tak ze to vybavuje moja mama.Svadbu mame az 9.oktobra,ale radsej sme to rezervovali uz skor.Mame uz aj hudbu a kameramana.Akurat potrebujem nejaku vizazistku,alebo salon,kde by ma nalicili.Neviete niekto poradit? :-)
Odpovedať
ahoj holky.. je krasne mat pocas svadobnej hostiny navleky na stolickach.. Neviete kde v Presove sa daju vypozicat? :-) alebo je to mozne len cez internet? :-| vdaka za odpoved
Odpovedať
Ahojte, citam si tu Vase prispevky a som tiez z Presova,svadbu mam 2.10. na budovateskej v PO a na Sidlisku III v kostole. Uz sa na to moc tesim az viete dobru kadernicku a visazistku, potesim sa...tak aj Vam ostatnym prajem vela zdravu pri pripravach...K
Odpovedať
ja som počula, že krásne účesy robia v salóne Tatiana na trojici.
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka v Modrej jedálni su návleky súčasťou výzdoby, ale neviem či by ich aj požičali, asi nie. ale počula som že v reprome alebo cez nu robia výzdobu na svadby tak možno majú aj návleky. vela zdaru pri hladaní
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Tanicka.Trvas na tom ze chces tie navleky?Ja som nad tym tiez rozmyslala ale kamaratka bola nedavno na svadbe a nadavala ze sa jej tie navleky vecne plietli pod nohy a hostia nemohli normalne vstat od stola a kazdy sa do nich len zamotaval.Je to pekne,to urcite ale nie prakticke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwikwi... čo sa týka návlekov - záleží od toho ako sú pripevnené a aký typ.... ;-) ja používam také čo sa neváľajú po zemi, lebo viem že je to potom aj pre mňa náročnejšie na čistenie ;-) - takže záleží od dodávateľa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno mas pravdu...no neviem.Ja by som si to nedala,ale kazdy ma iny nazor.A vela zalezi aj na tom,ake su stolicky.V Saris parku maju stolicky pekne,nove,tak je skoda tam navleky davat. :-)
Odpovedať
:-) ano, nam sa velmi pacia tie navleky.. a budeme ich mat urcite.. boli sme vcera pozriet v PKO, lebo tam bol ples a prave tam mali tie navleky.. netahalo sa to po zemi, bolo to pekne urobene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tiez navleky, priatel sa branil, ale asi som ho presvedcila ;-)
Odpovedať
aj ja sa priájam návleky su pekné a celkovo výzdoba ma potom "svadobnejšiu atmosféru"
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj raduskas, ako si pokrocila s pripravami? nebola si nahodou v Opalexe, nemas nejake nove info? Nasi uz boli zlozit zalohu (asi pred dvoma tyzdnami)...mala by som vymysliet nejake menu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a po kolko ich budete mat? viem vam poradit ya 1,8
Odpovedať
tinka: napísala som ti IP lebo vela toho :)
Odpovedať
katerin: my máme návleky ako súčasť výzdoby .....v podstate sú grátis k výzdobe:)
Odpovedať
raduskas: ty máš niečo nové o opalexe? daj prosímťa vedieť aj mne keď ťa môžem poprosiiť... lebo ja tam bola iba raz zložiť zálohu, prevádzkar mi ukázal pár foto, ktoré sa mi vôbec nepáčili a inak nič. Potom som celou cestou domov rozmýšľala či ja dobre urobila. :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?