Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som vam vsetkym odporucit zlatnictvo linda v presove. momentalne tam maju akciu -20percent pri platbe v hotovosti +gravir zdarma do 10dni. my sme tam kupili dnes obrucky a usetrili sme 100eur, fakt super
Odpovedať
Profilova fotka
keterin gravir pri obruckach je vzdy zdarma aspon by mal byt a to je kde linda?
Odpovedať
ahoj tinka 1211 , ja ti tiež odporučam najpr vybaviť sálu a až potom kostol u nas napr. stači ísť do kostola až 3 mesiace pred svadbou, nikde je to 6 mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
oproti veliovicovi, ne
Odpovedať
Profilova fotka
nedaleko toho kde ste si kupovali vy len na opacnej strane
Odpovedať
Ahoj. Dakujem za rady. Ja som si to myslela, ale priatel sa so mnou hadal, ze najprv kostol:) Este raz dakujem za tipy!
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, ja som si salu zarezervovala asi rok dopredu a v kostole som sa sice bola informovat asi pred mesiacom, ale pvedali mi, ze mam prist v januari, ze az vtedy mi daju termin
Odpovedať
Takze to asi fakt treba zhanat salu az rok dopredu. No hadam sa nieco najde:) A kde v kostole si sa bola pytat, ak smiem vediet? To vazne staci prist do kostola len par mesiacov pred? Ale to ti uz stanovia len cas v dany den co chces ty, predpokladam. No aspon sa skocime spytat, ze co nam treba a kedy sa prist oficialne nahlasit:)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1211: a kedy budes mat svadbu? bola som sa pytat v kostole na Solivare. No to dufam, ze mi stanovia cas v den, ktory si vyberiem :-D !!! vraveli mi, ze uz mali aj par, ktory zil v australii a prisiel dva tyzdne pred svadbou... :-)
Odpovedať
ahojte dievcata, nevedeli by ste mi poradit dobreho kameramana a DJa pripadne skupinu. dakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat DJ Erika Muľa - agentura eriko..vraj je profesional, o tyzden mozem povedat, aky naozaj bol:)))
Odpovedať
vierka dakujem pomohla by si mi tym :) dufam ze vas bude dobre zabavat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
siilka ja ti odporucam skupinu KLM ja ich mam su super bola som aj na plesoch, ktoré hrali, daj si do googlu hudobna skupina KLM a pozri si ich
Odpovedať
Mile nevesty, ktoré máte rezervované termíny v Šariš gastre na Sekčove mám pre Vás dobrú správu...na základe internetovej stránky už majú problém nájomnej zmluvy vyriešený, takže svadby na rok 2010 sú isté :-))...dúfam, že som Vás niektoré potešila
Odpovedať
ahojte, este by som sa chcela poraditl,ci niekto z vas uz nemal skusenosti s fotografom a kameramanom Durasom z Giraltoviec.vopred dakujem :)
Odpovedať
Ahojte:) Mate niekto skusenosti s DJ-om Lubom Špičkom? Ako ste s nim boli spokojni? A akeho kameramana by ste mi vedeli odporucit? Viete mi poradit aj nejakeho dobreho fotografa na umelecke foto? Dakujem:) tinka1003:svadbu by sme chceli mat 18.9.2010 a ty?
Odpovedať
ahojte dievcata, co keby sme urobili nejaky zoznam firiemm ktore zabezpecuju peknu vyzdobu v Presove a kazda by pridala komentar a aj ceny a aku vyzdobu obsahuje ta cena.Aspon takto tu vo fore... lebo chcem sa odpichnut a nepoznam vela firiem co robia vyzdobu..a zase tiez nemam cas ich osobne navstivit. co vy nato_ň?
Odpovedať
este pridavam, nemusi to byt firma.. mozu to byt aj nejake ZENY co robia vyzdobu :)
Odpovedať
ahojte babenky som tu nova,my tiez planujeme svadbu a chcela by som poradit s fotografom dakujjjjeeem :-)
Odpovedať
Mňa by tiež potešili odporúčania na dobrého kameramana a fotografa len na umelecké fotky, kt. je ochotný fotiť aj vonku v prírode :-)
Odpovedať
Ahojte, neviete please poradit nejake pekne miesto na svadbu-okolie Presova za prijatelne ceny???
Odpovedať
možem odporúčiť reštauráciu opalex sigord
Odpovedať
nevie niekto kde v prešove zoženiem pričesok na vlasy okrem parochnoveho študia oproti kenvelu?
Odpovedať
Ahojte:) Ste tu niekto? Nemate kontakty a nejake referencie na Dj-ov? Poslite mi to v IP. Vdaka:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vie ze niekde na trojici je kadernictvo kde poziciavaju pricesky neviem ako sa to vola ale aj predlzuju tam vlasy, skus si obehat kadernictva
Odpovedať
Profilova fotka
no tie pricesky by zaujimali aj mna, lebo pochybjem, ze mi vlasy narastu ......teda tak, aby som s nimi bola spokojna :-)
Odpovedať
buntasik tak ja mam ten istý problem, no nič asi najbližšie si pojdem obehať kadernictva:)))))no ked si predstavim koľko ich v meste je tak...
Odpovedať
Profilova fotka
no staci ak si pozries kam do mesta a tam je asi len jedine kadernictvo na predlzovanie vslasov v presove a to je presne to, na ktoré myslím
Odpovedať
Ahojte, nemá niekto skusenosti so salonom reset?
Odpovedať
Profilova fotka
no to ani neviem kde je
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?