Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte haloooooooo, kde ste vsetky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo.... to sa aj JA čudujem, že tu nikto nie je. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to preto lebo sa nikto asi nevydava a tie co sa vydali sa sem uz nevracaju....hmmm ta tol som mudrost vysukala zo seba
Odpovedať
Profilova fotka
keterin...asi budes mat pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu...občas :-) ...ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa mam fajn a ty?
Odpovedať
ahojte inac mirka,tana,danka my sme si nemali dat spolocne rande?????? cosi sa mi zda este pred mojou svadbou sme si to slubovali =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no miska ale dajako si sa neozvala :D kedy to napravime?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dnes som bola v robote a zajtra idem taktiez drobcek...nieco sa mi mari ze sme sa dohodli ale nakoniec sme na to asi zabudli. Tak kedy to napravime? :-)
Odpovedať
cafce mrafce no mne to najviac sedi v stredu od 15h
Odpovedať
Profilova fotka
ja som o 15ej este v robote :-(
Odpovedať
tak navrhnite ze kedy a kde ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
momentalne som chora, takze najblizsie by som mohla v utorok Ostatne kedy mozte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som momentalne chora, beriem antibiotika. Takze najblizsie mozem az v utorok. A vy? :-)
Odpovedať
Ahojte baby Prešovčanky, :-) Mala niektorá z Vás svadbu v reštaurácii Opalex na Sigorde a výzdobu jej robili priamo zamestnanci reštaurácie? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj raduskas, ja som tam bola na svadbe pred troma týždňami a výzdobu im robili zamestnanci. mne osobne sa tá výzdoba vôbec nepáčila.
Odpovedať
ahoj alsi a nemaš náhodou nejaku fotku,kde je vidieť tu výzdobu? alebo asppoň opísať čo v tej výzdobe bolo? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky Ako sa mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
boze babenky v piatok?
Odpovedať
Ahojte Presovcanky :-) nemala niektora z Vas svadbu v PKO Cierny orol? Zaujimalo by ma ci ste boli spokojne,pripadne na co si mam dat pozor...ako to bolo s vyzdobou a tak... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja rtam, budem mat necely mesiac pred tebou tak ti mozem dat potom vediet :-D
Odpovedať
nellina...ja som tam mala svadbu v septembri, odporucam... skvele prostredie, seriozne jednanie a ceny primerane... da sa dohodnut na vsetkom, len si to treba dopredu vydiskutovat ;-) My sme boli spokojni...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Konecne mi uz ide PC. Tyzden bez neho boli pre mna hovote muky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj raduskas...ja budem mat sbadnu v Opalexe...a mam aj nejake fotky, ktore som narobila, ked som tam bola pozriet...urobili ju celkom pekne
Odpovedať
Profilova fotka
svadbu :-D alsi...ak by si mala nejake fotky z opalexu, posli mi prosim...
Odpovedať
ahoj tinka1003 a nemohla by si mi nejake fotky poslať nemaš ich náhodou v albume albo kontakt cez ip Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
raduskas: posli mi do ip emai na tebal, fotky ti rada poslem ;-)
Odpovedať
Ahojte:) Som tu nova a vidim, ze vela z Vas ma uz mnoho skusenosti s vybavovanim svadby. Mohli by ste mi prosim trosku poradit? Vybavovali ste si najprv salu alebo termin v kostole? A nemam ani velmi prehlad o salach v PO. Neviete nejake saly pre tych 60 az 80 ludi? Ked tak mi ich napiste do IP. Velmi Vam dakujem za pomoc! Pekny den:)
Odpovedať
najprv si urcite vybav salu az potom chod do kostola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka, skus modru jedalen, saris park...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?