Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik, neboj, zvladnes to aj sama...hlavne sa netreba az tak velmi stresovat...
Odpovedať
Profilova fotka
babky uz mame profesionalne fotecky dam ich na facebook uzasne odporucam...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ahoj. Tak ich daj, nech ta mozem pochvalit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p posnazim sa....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky, vcera som bola na svadbe v DKROH
Odpovedať
Profilova fotka
tani fotky som tam uz dala profesionalne...este davam dalsie...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...kraaaaaasne fotky. Vyborny pan fotograf
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem tani som velmi spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim. Tie fotky su fakt uzasne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prešovčanky, aj my už mame doma dvd s fotečkami. Mirka a ako dopadol sobaš ? My sme mali menšie meškanie.cca 30 min.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka vsimla som si ved my sme odchadzali pred pol a vy nikde....
Odpovedať
mirka, tak ako sa citis ako pani :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo.... my sme došli pred 16hod. do kostola a naš znamy farar, nam spravil velmi pekny v "skratke" sobaš..... x-) stihli sme to všetko za 15 min.
Odpovedať
Profilova fotka
uch tak to nezavidim ale hlavna vec ze ste dosli.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prešovčanky, boli by ste také zlate a poslali mi do ip kontakty na sály, kde sa v Prešove usporadúvajú svadby. nie som z Prešova ale svadba bude tam a cez google je to zdlhave, ak nepoznam názvy. Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky z PO a okolia, otrebujem rady od vas, hladame fotografa, nejak sme sa neskoro spamatali a lukackovi su uz obsadeni a studio life nam nedviha telefon a kedze nie sme z PO, tak nemame tak kedy ist, kedze sme pracovne vytazeni. mozte mi niekoho odporucit, chceli by sme nejake umelecke foto a profesionala, dakujem velmi pekne, suri to ako som si vsimla vsetko co ma uroven je obsadene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ak chces kvalitu a ako pozedram nezalezi ti na peniazoch kedze spominas lukackovcov, skus dankastudio, on pracuje tou istou technikou ako lukackovci a za rovnako velke peniaze
Odpovedať
Len ci aj vysledok je taky isty.... Casto sa tato veta pouziva pri kameramanoch, ze henten ma taku istu kameru, ale ta nezaruci taky isty vysledok, pozor na take kulehy
Odpovedať
Profilova fotka
sak si ho pozri na webe a uvidis ja som pri nom bola a videla som jeho pracu ale tolko penazi mu nedam
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporucam jazka peklanskeho
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tie albumy na web stránke dankastudio velmi nepozdavaju, mozna ze skutocnost je ina, a mozem sa opytat este na toho jozka peklanskeho?nejake info o nom. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem vediet aky v skutocnosti je az 24.4 kedy ma bude fotit
Odpovedať
Profilova fotka
a to danka studio ma aj domenu eu tak neviem ktoru si pozerala, ale inak nemala som dobry pocit z toho bakalara ci ako sa vola, zdal sa mi velmi chlipny a na moje gusto prilis drzy
Odpovedať
chlipny :-D radsej skuste omega studio z ke... neviem stranku, ale fotky maju lepsie ako ta danka, ktory maju dobru asi len tu techniku... lebo mna foto neoslovilo
Odpovedať
Profilova fotka
hej chlipny este som len prisla uz mi kazal lahnut si na gaouč, blazon jeden
Odpovedať
Profilova fotka
jej dievčata a nemohli by ste mi číslo na Peklanského poslať do ip? budem velmi vdačna, jeho fotky su celkom pekne a ani nepatri k velmi drahym. dakujem
Odpovedať
Keterin a lahla si si? :-) mozno by si dostala zlavu hehe
Odpovedať
Profilova fotka
janika napisem ti jeho cislo a pozdrav ho odomna ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?