Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
no ked mi ich fotograf da ...mali byt uz skor, len robi aj DVD, ktore som nechcela, len si to u neho " vybavil" moj tato tak preto cakam dlhsie, ;-) ja som bola u kadernicky este "zaspata" musela mi dat kavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja som mala kadernicku az o dvanastej, akurat ze som sa akosi "zabudla" rano najest, tak som sa nalievala aspon cokoladou z automatu, aby som jej pod susicom na vlasy neodpadla :-D my uz mame vsetko doma, aj DVD, celkom je vydarene, ani ja som DVD nechcela, ale nech maju rodicia radost..... teraz sa uz len tesim na vyvolanie fotiek a veelikansky album do ktoreho ich budem lepit..... a ako sa ti paci manzelsky zivot? ja som jednoducho nadsena a to o to viac, ze uz mame pracku konecne, takze uz sme konecne samostatna jednotka nezavisla od rodicov a to ma nadchyna :-)
Odpovedať
a kde si bola u kadernicky? mne sa manzelsky zivot paci, teraz byvame u nas v RD, nech sa nasetria nejake korunky a bud budeme stavat snaaaad niekedy domcek, alebo budu nasi a nam nechaju tento...ale inak v manzelstve ziadna zmena, este ani OP,VP , pas nemam zmeneny.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-)
Odpovedať
cavko tanus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau danka :-)
Odpovedať
co mas nove moja? v piatok mozme ist kuknut mirke na vyzdobu ak budes mat kedy...teda ked nam povie kedy ju bude robit
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ani ja nemam este vybavene preukazy, zatial ich ani nepotrebujem..... no, mas pravdu, ze ziadna zmena, my sme uz aj predtym spolu byvali, ale predsa len to je uz o inom, hlavne preto, ze rodicia sa nam uz nesnazia silou mocou do vsetkeho hovorit..... a domcek by sme tiez radi casom postavili, podnajom nas vyciciava.... je podla zakona nejaky termin, do ktoreho je potrebne si zmenit doklady po svadbe? lebo ja netusim :-N
Odpovedať
asi nie, len sa mi zda ze asi na socialke daco do 30 dni...ale to sa musim este kamosky opytat
Odpovedať
Profilova fotka
danu...nove nemam nic. Co sa tyka mirkinej vyzdoby, nech nam da vediet a pojdeme spolocne pozriet :-)
Odpovedať
ok ;-) ja este idem do mesta pobehat nejake veci, treba mi daco kupit na vrch k satam na ramienka, predsa uz bude chladnejsie co idem teraz v sobotu na svadbu a aj 3.10...a aj nejake veci mi treba do skolky+ idem si vyskusat matrac a objednat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aj my sme vo faze kupy novej postele a matraca, niet nad zariadovanie bytu, len keby to tak neliezlo do penazi....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj danka tak cca na obed tam budem alebo od obeda :-D ale o 13.00 tam nebudem idem po satky ale potom tam zas budem :-D ked pridete na obed tak tam budem :-N to je ale blbo napisane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...neboj. Ja som ta pochopila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som rada :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa s dankou dohodnem a prideme sa pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok tesim sa...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ! chcem sa opytat na tip kam ste si dali robit kyticu a ako ste boli spokojne?vdaka
Odpovedať
mirka tak pravdepodobnejsie az po 13.00, neviem kedy sa vytrepem zo skolky ;-) tani este sa dohodneme jankka ja ti velmi neporadim, ja som mala kyticu z VT :-N ale bola som v eva dekor dole pod kenvelom a su tam velmi mile tety a viem ze robia krasne kyticky, aj podla obrazku, aky sa ti paci...ja som odtial mala len kvet do vlasov
Odpovedať
Profilova fotka
danu...moje cislo na mobil mas, tak mi das vediet kedy ti to bude vyhovovat a ja sa ti prisposobim
Odpovedať
ok, dam ti vediet...ale tak cca o 14.30 alebo az o 15.30 ked tammirka este bude, co urcite bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka aka si si ista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Link pre zmenu osobnych udajov v OP a VP po svadbe http://www.mojasvadba.sk/article/zmen...
Odpovedať
ahojte kvetinarstvo v tescu na sidlisku 3 spokojnost maximalna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) danka...ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska uz mam nechtiky-krasne pozdravuje ta nechtarka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jankka21 - mne bude robiť kytičku p. Sarnecký - na sidlisku III. - robí veľmi krásne kytičky - už som videla aj som o nich počula :-) ...
Odpovedať
mirka ja som bola do 20.00 so vsetkym, ale ked bude robit vyzdobu 20 ludi tak to budes mat skor :-p kolko vas tam bude ?zajtra mi ma prist montovat postel+ dojde matrac, tak som zvedava kedy pridem
Odpovedať
mirka, uz len 2 dni :-N =-) =-) ako sa citis?stresy ci ne? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?