Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to uz hej dufam, ze nebude obsluhovat aj nas :-p
Odpovedať
no ona ho dost silno hodila o zem, len bol asi dost kvalitny :-D
Odpovedať
ahojte :-), chcela by som poradit nejaku dobrú reštauráciu alebo sálu v PO a okolí s kapacitou 100-120 ludi (moj milačik navrhuje opalex-sigord-u migaša máte skúsenosti?)Ďakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
radakus: ja tam budem mať svadbu v máji...
Odpovedať
Čaute...máte niektorá referencie na Šariš Gastro v Prešove...najmä ako dlho treba čakať, pokiaľ bude predĺžená nájomná zmluva na rok 2010. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
danka, mirka niutne potrebujem cislo na niekoho z dkroh, dnes som totiz zistila ze nemame salu, v pko si napisali iny termin takze ma ide rozhodit, prosim radte kde sa v rychlosti otocit
Odpovedať
Profilova fotka
keterin napisem ti ip...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte prosim poradte mi nejaku dobru vizazistku na svadbu. ja na kozmetiku nechodim, preto ani nikoho nepoznam. kozmetickych salonov je vela, ale nechcem ist len tak naslepo, a uz neviem na koho sa obratit. pytala som sa uz aj kamosiek, ale nevedia mi poradit ;-(
Odpovedať
cavte :-) rianka skus ist do salonu zuzana pri velkom kostole, ja som sa tam na svadbe davala malovat prvy krat lebo s inou kozmetikou som nebola spokojna a tam ma namalovala za 20 minut presne ako som chcela , bola som maximalne spokojna ;-) a bez skusky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky rianka...ja chodim do salonu tatiana na trojici a som s nim velmi spokojna :-)
Odpovedať
v salone zuzana som bola ja ja ale ešte pred stuškovou a tiež som bola velmi spokojná a čo je najlepšie je tam ja kederníctvo
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj tani :-) to mas protekciu koli menu ze tam chodis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danu...ten salon som objavila cistou nahodou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka ako sa ti paci v manzelstve?
Odpovedať
mirka, super :-D ale nejake extra zmeny nepocitujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D pockaj o tyzden dva :D mozno si to zacnes uvedomovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
rianka ja mam kozmeticku ktora chodi ku mne domov a je super, vynikajuco maluje, naozaj. ak chces mozem dat kontakt
Odpovedať
dakujem vam velmi pekne ;-) ak vas mozem este poprosit do IP mi napiste aj mena tych kozmeticiek + ich kontakty ak mate.
Odpovedať
mirka mozno az ked budem mat vymeneny OP, VP, ... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no alebo tak :-D
Odpovedať
len sa k tomu este nejak nemam...mozno buduci tyzden :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ako dlho im trva kym zrobia OP a VP to si kupovala kolky na poste ze?
Odpovedať
ja som este nic nekupovala, ale ked som bola vybavovat vodicak tak na vratnici na policii predavali kolky, len to uz bolo viac ako pred 3,5 rokom tak neviem ako teraz a co viem tak do 30, ale zvyknu skor, podla ludi, poslu ti sms ze uz mas hotove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka, danka kolky na policii uz nekupis uz len na poste co mi hovorila miska nasa zlata...ale neviem ci 5 ci 10eurove :-D to sa jej este spytam a zmena priezviska a bydliska cize ziadna strata ani kradez dokladov je do 2tyzdnov :-N aspon by mala byt :-D
Odpovedať
no tak som o nieco mudrejsia... :-D aspon vidis ze nesedim na policii
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ja sa uz "neviem dockat" na to fotenie na novy OP a VD ziaden usmev nic boze to bude fotka ;-)
Odpovedať
ja mam taky vodicak aj pas, vyzeram ako keby som bola zabijak I. triedy 8-( desna fotka
Odpovedať
Profilova fotka
daco mi hovor :-p
Odpovedať
idem daco narychlo navarit pre muzicka a sup k mojim deturencom :-p pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?