Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
danka budem na teba mysliet a drzat ti paluchy a nic si nerob z pocasia aspon budes bohata aj ja som chcela vcera dojst ale malu mam choru ;-( ;-( :-S tak som nemohla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) danka...tak sa dnes drz, a poriadne si to uzite. drobcek...ahoj :-)
Odpovedať
ahoj tani ;-)
Odpovedať
cavte, ja uz som vykočkovana, som velmi spokojna ako ma upravili.... som sama doma..cakam na druzicky :-p a uz aj slnko vyslo...tak nech len pekne svieti :-D ...inak dnes sa nam kostolinik vybural na aute,ked som isla z mesta tak som mu este aj zachranku volala a zhanali sme nahradu za neho teraz na poslednu chvilu...no poviem vam fofry... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
uch danka moja zlata ty stihas este k nam zajst ano slniecko uz ti svieti uz len povedat ano a zabavat sa do rana, krasnu svadbu prajem....
Odpovedať
Danka ako dopadla svadba? Ja mam fajne stresy :-| a kolko mi toho treba este vybavit..... jeeeej. Kazdy den este nieco mam a k tomu este aj v utorok zapis. Super
Odpovedať
Žienky no ja mam posledný týžden stres z pocasia vie niekto ake pocasie bude na najbližsie 2 tyždne??? bojiiiiim nech je pekne ved si to vsetky zasluzime
Odpovedať
cerstva pani manzelka sa hlasi :-) BOLO SUPER!kostol super, jedlo super, hudba naj naj naj naj najperfektnejsia, kazdy si chvalil, pan fotograf perfektny, cakame na nasich takmer 1000 fotiek...este aj pocasie sa umudrilo pri foteni x-) spala som cca 5 hodin...ale som spokojna, dopadlo to vyborne
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujeme danka...
Odpovedať
Ahojte prešovčanky :-), ja som tu nová a dúfam že mi táto stránka pomôže lepšie sa ripraviť na moju svadbu a že tu nájdem cenné rady a námety
Odpovedať
Profilova fotka
raduskas ochotne pomozeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) radukas...vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj danka tak ti zavidim ze uz mas PO
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka...blahozelaaaam...super, ze ti to vyslo podla predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
Tesim sa na fotecky
Odpovedať
nema niekto kontakt naa pana Lebedu-kameramana,počula som naň iba same dobre referencie tak zhaňam na neho čislo
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky. Nevie niektora neake miesta na fotenie, keby nahodou "prsalo" na toho 19.9.09
Odpovedať
Profilova fotka
zuzuuk tak toto riesim aj ja :-D dnes hovoril ujo ilko ze bude pekne len vikend zas nie a hlasil pocasie do piatku dalsieho tyzdna a celkom fajn no vikend nehovoril ale urcite bude prsat :-D ako kazdy vikend... :-|
Odpovedať
ahojte :-) aj mne prsalo cele doobedie ale potom bolo pekne, aj na fotenie sme vystihli dobru chvilu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) danka..uz sa tesim na fotky :-)
Odpovedať
aj ja, mali by byt do konca tyzdna....ale fotenie bolo super, sranda bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj som na teba myslela ked som videla vonku ten dazd. To je dobre ze ste si to fotenie uzili a nestresovali sa pri tom :-)
Odpovedať
no ja som okolo svadby nemala takmer ziadne stresy, ale ked som sedela u kaderenicky, kozmeticky a cely cas lialo tak mi nebolo vsetko jedno...uz som rozmyslala kde sa budeme fotit
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste sa nakoniec boli fotit?
Odpovedať
fotili sme sa v záhrade umenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si myslela ze tam pojdete. Mne sa tam celkom paci a uz som videla aj par fotiek odtial :-)
Odpovedať
chcela som aj pri fontane co je pri dekaci, ale bola vypnuta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a pri neptunovej ste sa nefotili. Ta ide tusim stale
Odpovedať
tam nie, uz je to pre mna prilis okukane
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez nebudem fotit pri neptunke, ani v parku...najviac sa mi pacia fotky, kde nie je dominantne prostredie, lebo mladi na fotke zanikaju...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?