Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
No mirka, tak to dufam....Este neviem co dat ako darcek. Co vy davate?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ta tebe fajne
Odpovedať
Profilova fotka
ako darcek pre hosti? ja mam uz cukricky v balickoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...tie pernikove srdiecka nakoniec nebudes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ako pre rodicov myslis? nenasla som v PO nic take...ako cukrarku...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze hej. Si spominala ze si to chcela ako podakovanie rodicom
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano podakovanie no v PO nic take nieje....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je skoda. Vymyslis si nieco ine?
Odpovedať
Profilova fotka
no ked mna uz nic nenapada.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a take tie knihy co predavaju ako podakovania rodicom nechces?
Odpovedať
Profilova fotka
no to som chcela ako prve ale uz nechcem :D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
preco to nechces?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lebo ja viem take obycajne to je prv som to velmi chcela ale tak uz ma to preslo...a teraz neviem co dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj. A nic ine ta zatial nenapadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
Keterin...blahozelam k statniciam!
Odpovedať
ahojte, prajem pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tani nie a nemam ani sajnu vies o niecom? ahoj danka tak co ako?
Odpovedať
aaale , tak ja uz zarezavam v skolke :-p ma ide rozhodit, z toho noveho skolskeho zakona, tomu nikto nechape, ani ti co ho vytvorili.som zvedava ako budeme ucit ]-( inak uz mam doma nase kraaaasne prstienky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejejej tak nam ich ukaz ne?
Odpovedať
los momentos.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ze si to ty tak pockam :-N
Odpovedať
no uz je to tam,hrozne vela fotiek mi nacitavalo do compu a este som fotku musela zmensovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
danka tvoja je ina ako tvojho buduceho alebo mi tam blesk zavadza....? inak peknucke mate aj gravirovanie? o tyzden uz budes povinne nosit :D:D:D kolko si cvakala za ne? inak nasla si tie stuzky?
Odpovedať
su upne rovnake, to ten blesk a asi aj to ze bola trosku inac otocena, lebo ten stred z bieleho zlata nieje rovno ale ide sikmo, tak na jeho vidno ten pruzok dosikma a na mojej rovno...a mame aj gravir ja jeho meno+ datum svadby a on moje+ datum svadby vysli nas na 210€ ;-) a tie stuzky som nasla, dakujem :-) , lebo v galanterke nemali take ake som potrebovala
Odpovedať
Profilova fotka
nz som rada, ze uz ich mas...tak co uz stresujes? ci ani nie na dalsi tyzden budes oddychovat? uz si mala skusku licenia a ucesu? preco som nevidela fotecky hmm?
Odpovedať
ja vobec nestresujem...nejako to mam na haku :-N na skusku licenia neidem, iba na uces az v stredu.a v stvrtok na nechty
Odpovedať
Profilova fotka
jajaj cize az tak neskoro mas hmm ja mam skusku licenie v piatok a tak uces v stredu .... no potom hodis foto dufam, uz mas vsetko?
Odpovedať
no, ja som chcela aj tento tyzden, ale uz to mala narvate az do utorka, tak som si nejak vyberat nemohla :-N este riesim vyzdobu kostola +pobalit darceky po redovom a este sa raz stretnut s panom prevelebnym ze co kto bude robit a taaak
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jajajaj hned ako budes mat fotky zo svadby tak nam ich ukaz chcem vydiet ci nas fotograf dobre urobil pracicku svoju...uces vies aky chces? co mas ako darcek po redovom?
Odpovedať
no mam par obrazkov pre kadernicku, tak sa poradime ze co mi pojde, ale urcite bez zavoja a s kvietkom, taky nejaky polorozpusteny/polozopnuty po redovom mam take cokoladove srdiecka, tochu mensie od klasickych pernikovych srdiecok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?