Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vidis to kazdy sme nejaky....
Odpovedať
Profilova fotka
ale to slovne spojenie je fakt sila...Hodla ponat, to znie strasne cudne
Odpovedať
co uz, uz iba raz ma bude hodlat pojat a potom ma pojme a bude pokoj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to znia ako zo stredoveku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, pravdu mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, danka to zdobenie by som ti odporucala robit pre nechtami, clovek nikdy nevie co sa moze stat, nedajboze zlomis.... a s gelovymi sa horsie robi lebo nemas taký cit v prstíkoch mirka si na mna asi zabudla s tou ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejeeej danulienkaaa, mirka...uz to mate za chvilocku...ako sa cítite? ;-)
Odpovedať
keterin, este uvidim, ale nechavam to na piatok, cez tyzden budem amt toho dost+ skolka tinka, ja sa mam v pohode az na hnisavu anginu :-S dufam ze to coskoro prejde
Odpovedať
Profilova fotka
keterin hihi upps hned to napravim :-p tinka hmm celkom fajn, kedy ako ale stres uz zacina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer prajem :-) uz to ma za necelych 10 dni
Odpovedať
ahojte, tak je to fak uz za necelych 10 dni, ale ja to nejak nepocitujem :-N najhorsie je ze sme vsetci na antibiotikach, kazdy s niecim inym..uz aj oco...ako naschval, uz mame obrucky, zajtra ich budem mat doma x-) a este zhanam spoluziacku, chcela som ju mat na svadbe, ale nemozem sa k nej dopatrat....mam na nu 3 cisla, 1 zvoni, ale nikto nedviha a nikto o nej nevie... :-S :-|
Odpovedať
Profilova fotka
danka takze sa ti ju nepodarilo najst...tak to je skoda no mas este tyzden a nieco nato aby ste sa vsetci uzdravili a to zvladnete....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moja sesterka mala pocas svadby nadchu. Chuda presmrkala cely obrad v kostole, fotenie a vsade pobehovala s vreckovkou. A to bol jun! Danu, kedy budes zdobit salu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja od septembra zacnem brat paralen aby som nenachladla :-D dnes som si kupila cervene nove baticky aj kabelecku na rozlucku zo slobodou ich vyuzijem :-p
Odpovedať
uz zhanam kade tade...ale nic... :-| ja uz ani nepamatam ked som bola v lete tak chora, mozno 10rokov dozadu...aspon ze nemam teploty, ako chudak tato 39.5 :-o salu budem zdobit pravdepodobne v piatok
Odpovedať
Profilova fotka
danu, preto sa pytam lebo rada by som ti prisla pomoct :-) mirka, to budes brat ako preventivu?
Odpovedať
tani , kludne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka, len mi potom budes musiet upresnit kedy. To budes mat hore v estradnej sale?
Odpovedať
Profilova fotka
ano tani ako preventivu :-p
Odpovedať
hej presne tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka, preto sa pytam aby som nezabludila. My sme v tej sale mali imatrikulaciu na OA v r.2001, odvtedy som tam totiz nebola :-D
Odpovedať
z dvora stale hore az na samy vrch a dolava :-p
Odpovedať
Profilova fotka
uz budem vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani...tak skore uzdravenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby
Odpovedať
Profilova fotka
lusy...konecne si zavitala aj sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no saak len vdaka tvojmu prispevku bo som ani neznala ze taka tema jest
Odpovedať
Profilova fotka
ta vidis, mas si lepsie vsimat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej ta kec nit cas
Odpovedať
Profilova fotka
no dost bolo saristiny
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?