Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
miska my na teba vzdy len ci ty na nas?
Odpovedať
ale ano ale ved vies ze aka je situacia za akosi nestiham :-N :-N :-N :-N a ci na vas myslim ???????stale :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek...ahoj :-)
Odpovedať
ahojte, mirka ja mam k tomu topanky,original od kroja, nie cizmy ;-) dobcek na teba staaaale, len ty sa tu neukazujes =-) tani, nemozes spat? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ahoj. Ja som vzdy tak skoro hore ;-)
Odpovedať
ja teraz nejako prispavam, ale to bude tym, ze som na antibiotikach :-( este po mne aj doktorka kricala ze kde som doteraz bola :-S
Odpovedať
Profilova fotka
marodujes?
Odpovedať
no, ked sa to tak da nazvat...inak vkuse daco dobim....vcear som cely den behala po meste....a este som do 18.30 cakala na krojarku doky mi da kroj.....ale aspon ze uz mam aj toto z krku a visi mi doma.nemozem najst zelenu stuzku na pierko, ked maju, tak siroku, ale tenku nikde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
danka ja som kupovala bielu tenku stuzku jak je aqva a dnu je taky obchod z drobnostami a tam som kupila tenku bielu - mali rozne farby...
Odpovedať
v tom obchode nalavo, kde maju umele kvety atd...?
Odpovedať
Profilova fotka
danu, tak ty si teraz riadne rozlietana mirka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute cajky pockaj hej na lavo jak kopiruju a tam tam som kupila aj kvietky na pierka pre druzbu a druzicku hlavnych :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som rada ked padnem vecer do postele a spim |-| este mi treba urobit aj ozdobu na auto a tie pierka, neviem naco to je dobre mat tie pierka
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani sorry som dopisala a hned som dala odoslat a som ta zabudla odzdravit....danka danka uz to mas za tyzden kedy ides zdobit salu? ked budem volna co budem bo mam slusku licenia v ten den tak zajdem za tebou hihi aj s tanickou... :-N zoberieme aj misku.... :-o
Odpovedať
fajn, vcera som tam bola, mozem ist zase....
Odpovedať
Profilova fotka
danka ani ja neviem naco su vobec prieka dobreee..... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hned ako vojdes dnu uvidis organzu a hned vedla maju stuzky alebo sa jej spytas keby si nenasla....
Odpovedať
mozem zdobit cely tyzden, tak neviem ktory den si vyberiem....asi najskor piatok, ked sa aj veci do saly budu nosit a tak, aby som tam na 100x nechodila.ja mam v stredu skusku ucesu, v stvrtok nechty....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...nic sa nestalo ;-) Na buduci tyzden sa vydava moja spoluziacka zo zakladky, sobas maju na sekcove v kostole krista krala
Odpovedať
Profilova fotka
jejejejej nam uz zacinaju ohlasky v kostole :-N a tani ides do kostola v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...preco by som mala ist?
Odpovedať
my uz sme mali 2
Odpovedať
Profilova fotka
no ako tvoja spoluziacka sa vydava ci nejdes gratulovat alebo na svadbu....
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, tak asi sa pojdem pozriet ako bude vyzerat. Ona byva na exnarovej, takze do kostola to maju na skok
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to veru len na skok....
Odpovedať
ked som pocula ako to vyhlasoval, som myslela ze ma porazi...."hodlá pojať za manželku"....to kto vymyslel take slovne spojenie?jak z roku 5 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa budem trepat zo sidliska III na sekcov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hodla :-D jejejej to co je...
Odpovedať
Profilova fotka
danu...co za slovne spojenie. To som este v zivote nepocula ;-)
Odpovedať
no fakt, tak vyhlasuje..jak u debiloch...a to ma 3vysoke skoly farar ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?