Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som bola v meste to bolo nieco okolo pol 2 a pary sa fotili vsade, a jedni uz vychadzali z kostola ako manzelia a dalsi sa tam hrnuli. Dnes to islo ako na beziacom pase :-D
Odpovedať
este ze my mame jediny svadbu a nikto neide pred nami ani po nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate dobre, ja som dnes presla cez mesto a v tom kostole sv. jana krstitela tiez to islo raz dva. Ale pocasie je celkom take, ze sa aj da. Nie je ani moc teplo ani moc zima
Odpovedať
no v KE bolo riadne horuco, niekde v meste na semafore je taka svietiaca tabula a ukazuje na nej teplotu, tak bolo 33°C :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak v KE je vzdy teplejsie ako v PO, oni su totiz na juhu. Ale aj tu dnes bolo podobne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, ja do dedinky choédit nemusim ja tu uz skoro rok byvam u priatela. pred chvilkou sme sa vratili od Ola, boli sme na kofolku. mne sa treba ucit lebo v piatok mam poslednu statnicu a aj tak nic neviem a ani sa mi nechce ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
danka viem ze some sa uz isto o tom bavili ale povedz mi este raz kto ti robi video a foéto a akolko ta to stoji a co vsetko v tom mas
Odpovedať
no, len som myslela ze bude chadnejsie, lebo hlasili ochladenie, ale to asi az cez noc tu pride...by som isla v kratkej sukni a tricku na ramienka,a tak som sa topila v nohaviciach pod kolena a ciernom tricku 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
danu, to pocasie je obcas nevyspitatelne
Odpovedať
ale teraz by mohlo zacat prsat , nech idem spat, lebo som hrooozne unavena |-|
Odpovedať
Profilova fotka
u nas na S III to teraz vyzera na dazd, je zatiahnute, trosku sa ochladilo. Ale zato nam tu cirkus vyblakuje uz 2 den
Odpovedať
hmm, v cirkuse som este nebola... nam tu vyblakuje len suseda 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danka pisem ti este raz lebo neviem ci si si vsimla, info ofladne toho videa a fotot by som ta poprosila
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ja som bola v cirkuse naposledy pred 5 rokmi a stacilo mi
Odpovedať
och, prepac, nevsimla som si :-N =-) ....tak foti nas Jozko Peklansky a video som nechcela, a vsetko ma vyjde na 5500sk a je v tom fotenie od obliekania/odobierky az pokym sa snim dohodnes...myslim ze tak po redovy staci...teda ja tak chcem.a vyvolava mi z toho male fotky, velke fotky a este CD, ale kusy tych fotiek si nepamatam :-N Je velmi mily a ustretovy, a da sa s nim na vsetkom pekne dohodnut o tyzden by som s nim mala byt ;-) tak blizsie info potom
Odpovedať
Profilova fotka
danu, vy nebudete mat video zo svadby?
Odpovedať
o ziadnom kameramanovi neviem, aby sme mali ho mali, ja som ho razne zamietla.ked si niekto donesie svoju kameru, nech si toci, ale kameramana nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
preco ho nechces?
Odpovedať
neznasam ked mi kameraman beha popred ksicht a diriguje kde sa mam postavit...a celkovo vsa nerada tocim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si na tom rovnako ako ja. Ja to tiez nemam rada
Odpovedať
ako mne viacej ludi hovorilo nech si dam ze bude chciet kazdy vidiet a taaaak, ale kto je pozvany uvidi a kto nie ma smolu :-D a potom to aj tak zapadne prachom a nemienim vyhodit cca 330eur za CD ktore sa pozrie raz a dost
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, 330 eur je dost podla mna. Videla som par peknych dvd zo svadieb, ale videla som aj total odflaknute
Odpovedať
tak cca tak sa pohybuju ceny kameramanov, a zo skusenosti viem ze som sa lepsie bavila na svadbe bez kamery ako s kamerou, kde cakas kedy nahodou pojde okolo aby si sa ako tak "tvarila dobre do kamery pre vysledny efekt" brrrr 8-( 8-( 8-( inak micha ma dnes tusim svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa ani nejako pekne ksichtit neviem kto je micha?
Odpovedať
Profilova fotka
danka, mozes mi nieco blizsie napisat o tom fotografovi jozef peklansky,nejaky kontakt, alebo aj kde sidli v PO a tak a este kolko pred savdbou ste si ho boli objednat. dakujem velmi pekne za info.monika
Odpovedať
Profilova fotka
danu, uz viem ktoru kocku si myslela. Teraz som si spomenula ;-)
Odpovedať
maskalinka mas IP ;-) tani, ona tu uz dlhsie nebola, ale pisala tu predtym
Odpovedať
Profilova fotka
heej, uz viem ktora to je. Ona ma hostinu na strojnickej priemyslovke ak sa nemylim
Odpovedať
Profilova fotka
danka a on je z presova??? ak by si mala telefonne cislo a web na neho tak by si ma potesila
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam peklanskeho...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?